You are here:

Післяопераційний догляд у Києві та Київській області

догляд після операції
Професійний післяопераційний догляд в Києві та Київській області здійснюється кваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом у спеціалізованому пансіонаті для літніх людей «Центр Домашньої Турботи». Він є сукупністю послідовних заходів, спрямованих на відновлення ослабленого організму та усунення ймовірності виникнення негативних ускладнень. Тривати такий період може кілька тижнів або кілька місяців залежно від стану хворого, певних аспектів його самопочуття. І протягом всього цього часу надзвичайно важливо забезпечити цілодобовий догляд за такою людиною.

Відсутність кваліфікованого і професійного підходу з досвідченими спеціалістами може призвести до значного погіршення самопочуття, аж до смертельного випадку незалежно від результату самої операції. Досвідчений лікар обов’язково повинен слідкувати за динамікою змін, які відбуваються з пацієнтом. А також рекомендується на цей час скористатися послугами доглядальниці, яка буде надавати всю необхідну допомогу, психологічну підтримку, допоможе подолати всі майбутні труднощі.

догляд за літніми людьми

Післяопераційний догляд у надійному пансіонаті для літніх «Центр Домашньої Турботи»

Люди похилого віку після проведення хірургічного втручання потребують отримання особливої турботи та уважного ставлення. Процес догляду за ними має свої певні особливості, які слід враховувати.
ранковий оглядДо них можна віднести наступне:

 • Присутність хвороб у хронічній формі розвитку.
 • Вікові зміни в організмі людини.
 • Можливі алергічні та непередбачені реакції на певні медикаментозні засоби.

Всі ці фактори обов’язково необхідно ураховувати в процесі здійснення відновлювальних заходів для нормалізації стану пацієнта. Тому всі турботи в цей період про хворого найкраще всього довірити саме кваліфікованим спеціалістам.
Приватний санаторій для літніх «Центр Домашньої Турботи» надає всім своїм клієнтам широкий перелік якісних та професійних послуг у поєднанні з цілодобовим присмотром, оточенням хворого турботою, надійним медичним забезпеченням. Ми готові розміщувати у себя пенсіонерів, які повністю або частково втратили свою дієздатність. Для цього є спеціалізоване відділення, в якому розміщуються лише постояльці після проведення операцій. Працюють з ними профільні спеціалісти, що мають необхідну освіту, сертифікати та необхідні навички.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Що входить у обов’язки персоналу пансіонату Києва «Центр Домашньої Турботи»

  після операції

  • Попереднє обстеження пенсіонера при надходженні, детальне ознайомлення з його історією хвороби та персональне складання плану відновлення.
  • Якщо хворий повністю лежачий, йому надається доглядальниця, яка перебуває з ним цілодобово.
  • Допомога у дотриманні щоденних гігієнічних процедур.
  • Регулярна обробка швів та перев’язка.
  • Проведення за необхідності лікувального та розслаблюючого масажу, комплексу ЛФК.
  • Профілактика та за необхідності оперативне лікування пролежнів.
  • Психологічна підтримка та турбота про літніх.

  Післяопераційний догляд та усунення болісних відчуттів в Києві та Київській області

  Наш сучасний пансіон для літніх людей готовий приймати для постійного або тимчасового проживання пацієнтів незалежно від наявних захворювань, обмежених можливостей та дієздатності. У затишних палатах вони будуть забезпечені всіма необхідними зручностями для комфортного та безпечного перебування, а також спеціалізованими пристосуваннями. І ми не лише допомагаємо відновлюватися фізично, але й усуваємо всі болі після хірургічного втручання.

  відновлення після операції

  Важливо відзначити, що найбільш активні болі та дискомфорт відчуваються у перші пару днів до операції, а також в цей час висока ймовірність появи численних ускладнень та негативних наслідків. У превалюючій більшості випадків у ці дні хворим просто не обійтися без застосування знеболюючих препаратів. Але вибираються оптимальні препарати, їх дозування та тривалість прийому лише кваліфікованим лікарем у персональному порядку.

  Особливості післяопераційного відновлення та контролю за хворими у санаторії «Центр Домашньої Турботи»

  Кваліфікований персонал нашого приватного закладу уважно стежить за певними аспектами здоров’я підопічних у процесі реабілітації після оперативного втручання.

  температура тіла

  Варто більш детально розглянути ці важливі аспекти.

  1. Температура. Професійний післяопераційний догляд передбачає поступове та оперативне усунення болісних відчуттів. Але, у протилежному випадку при невиконанні всіх рекомендацій лікарів може виникати таке явище, як післяопераційна температура. Вона може зберігатися протягом тривалого часу, що є свідченням появи запального процесу. Необхідно вжити негайних заходів для усунення такого наслідку.
  2. Контроль працездатністі серця. Це один з найважливіших показників, за яким фахівці стежать з підвищеною увагою у процесі хірургічного втручання та протягом всього періоду подальшої реабілітації. При будь-яких відхиленнях від нормальних показників можна виявити появу ускладнень, і тоді фахівці негайно вживають відповідні заходи.
  3. Стан нервової системи. Після проведення оперативного втручання людина перебуває у стані стресу, його може турбувати безсоння, постійна тривога, нервозність. Справитися з такою проблемою може кваліфікований психолог і психотерапевт. А також додатково можна використовувати назначення прийому брому з валеріаною.
  4. Дихальна система. Контролювати функціонування органів дихання фахівці можуть за допомогою визначення частоти та типу дихання. При виявленні у літньої людини поверхневого типу дихання, лікарі проводять з підопічним спеціалізовані вправи у вигляді глибоких вдихів у півлежачому положенні. Якщо не провести такі заходи, то може з’явитися запалення легень. А також небезпечними симптомами є поява одиночного дихання та утруднення дихання.
  5. Шлунково-кишкова система. При здійсненні хірургічного впливу у грудній порожнині слід з особливою увагою слідкувати за роботою кишківника, станом стула. При необхідності застосовується очищувальна клізма.
  6. Пролежні. Період після проведення операції зазвичай супроводжується постійним перебуванням у лежачому положенні, що значно підвищує ймовірність утворення пролежнів, опрілостей та некрозу зовнішньої поверхні кліткових тканин. Поява пролежнів свідчить про ослаблення організму, призводить до зараження і може призвести до смертельного результату.
  7. Післяопераційний дренаж. При встановленні такого спеціалізованого дренажа фахівці обов’язково повинні стежити за його станом, кілька разів на день проводити його огляд, а через кілька днів після хірургічного втручання його слід видаляти.
  8. Харчування хворого. Після такого впливу організм будь-якої людини страждає від обезводнення і його обов’язково потрібно усувати. Для цього необхідне правильне та повноцінне харчування з обильним питтям. Тому наш персонал уважно слідкує за питтям та кількістю споживаної рідини, а також пояснює родичам правила харчування та пиття після виписки.

  Відновлення пацієнтів у пансіонаті для літніх «Центр Домашньої Турботи»

  контроль за прийомом ліків

  Саме відновлення є завершальним і важливим етапом у всьому процесі післяопераційного відновлення всіх пацієнтів нашого санаторію. У нас ваш близький родич буде в повній мірі забезпечений професійним та надійним відновленням у комфортних умовах сучасної стаціонарної лікарні під цілодобовим присмаком. І всі наші послуги будуть надані літньому людині протягом всього того часу, який їй знадобиться для повноцінного відновлення та повернення до нормального життя.

  Професійний післяопераційний догляд надійно надається в нашому сучасному пансіонаті для літніх «Центр Домашньої Турботи» за доступними цінами з застосуванням персонального підходу до кожного клієнта. Звертайтеся до нас прямо зараз.

  Медична допомога та догляд