You are here:

Догляд за онкохворими у Києві та Київській області

онкологія

Гарний медичний догляд в будинку для людей похилого віку за онкопацієнтами у Києві та Київській області надається кваліфікованими спеціалістами приватного пансіонату для літніх людей “Центр Домашньої Турботи” за доступними цінами. Усі підопічні повністю отримують професійний медичний догляд, гідні умови перебування, якісну паліативну допомогу, ефективне лікування та реабілітацію при такій небезпечній хворобі. Головна небезпека розвитку такої небезпечної недуги у пацієнтів полягає в тому, що на початкових етапах розвитку він себе абсолютно не проявляє. А в більшості випадків його виявляють вже на останніх стадіях розвитку, коли лікування вже виявляється безсиллим. При цьому надзвичайно важливо здійснювати професійний догляд за онкопацієнтами на останній стадії розвитку.

Послуги онкологічного санаторію в Києві “Центр Домашньої Турботи”

Усі пацієнти у нас отримують турботу, індивідуальний підхід до здійснення лікування та реабілітації. Проводиться такий захід після комплексного обстеження.

найкраща ціна

А також серед наших надійних послуг можна виділити наступні:

 • Допомога санітарно-гігієнічного характеру у вигляді регулярного прання та прасування білизни, стрижки, перевдягання, гоління пацієнтів. При лежачому положенні ми стежимо за профілактикою появи пролежнів.
 • Регулярні обстеження для складання та корекції проводеної терапії з метою досягнення максимально продуктивних результатів.
 • Надійна фізіотерапія з обов’язковим застосуванням фізичних вправ, прогулянок на природі та курсу масажу.
 • Психологічна підтримка пенсіонерів та надання захоплюючого дозвілля за інтересами громадян.

Звертайтеся в наш приватний платний санаторій для онкопацієнтів “Центр Домашньої Турботи” для отримання широкого спектру профільних послуг для клієнтів з онкологією з гарантією ефективності та персонального підходу.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

Особливості розвитку ракової пухлини

онкохвора

У кожного окремого хворого симптоми розвитку онкології можуть бути різними за ступенем інтенсивності. Так, у однієї людини болі та дискомфортні відчуття можуть тривалий час взагалі не проявлятися. А в іншому випадку вони стають настільки сильними й невитримуваними, що просто виснажують людину повністю. І такому хворому важливо якомога швидше надавати допомогу з боку професійних фахівців. У такому випадку не можна обійтися без застосування знеболюючих засобів, особливо для лежачих клієнтів або людей з обмеженими можливостями.

Крім медикаментозного впливу, людині важливо надавати психологічну підтримку, допомагати знайти в собі сили пройти всі етапи терапії до кінця в умовах сучасного центру лікування та відновлення після раку.

онкологія у бабусі

Вдома самостійними заходами без звернення в спеціалізований заклад вам не вдасться забезпечити якісний догляд за літніми онкопацієнтами. Більш правильним рішенням буде розміщення пенсіонера з таким небезпечним діагнозом у санаторій для онкопацієнтів у Києві «Центр Домашньої Турботи».

Догляд за онкопацієнтами в Києві та Київській області

призначення лікаря

Наш спеціалізований санаторій «Центр Домашньої Турботи» у будь-який час доби готовий приймати й розміщувати у себе нових мешканців, забезпечувати для них високу якість догляду, обслуговування, розміщення в затишному стаціонарі з усіма зручностями. Усі клієнти у нас знаходяться під цілодобовим наглядом досвідчених фахівців, які у будь-який момент готові прийти на допомогу.

Усі наші надійні та безпечні послуги в поєднанні з медичним забезпеченням в умовах сучасного стаціонару забезпечують кожному онкопацієнту турботливе ставлення, гідне доглядання та безпечні умови розміщення. Вартість догляду за хворими онкологією у пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» доступна і дозволяє отримувати широкий спектр якісних послуг. Завдяки цьому, ваш близький буде забезпечений комфортними умовами перебування, усуненням дискомфорту та болю. Весь процес впливу здійснюється індивідуально з урахуванням усіх особливостей стану підопічного.

Догляд за хворими на рак в Києві та Київській області

При зверненні в наш приватний санаторій для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» ви будете забезпечені турботою та увагою з боку персоналу, який в

рахує всі особливості стану клієнта та перебігу недуги. Наші спеціалісти регулярно проводять обстеження пацієнтів з обов’язковим вимірюванням температури тіла, заборами крові для загального аналізу та визначення рівня цукру в крові.

Кожна палата регулярно провітрюється кілька разів на день, а також в них здійснюється своєчасне прибирання під час прогулянок старих людей під наглядом фахівців. А також у вартість розміщення у нас обов’язково входить надання корисного та смачного харчування з вітамінами. Ще у нас застосовується професійне та передове обладнання, спеціалізовані пристосування для хворих з обмеженими можливостями.

онкологія ризики

Професійний догляд за онкопацієнтами в Києві та Київській області надійно та за низькими цінами здійснюється кваліфікованим персоналом пансіонату для онкологічних хворих «Центр Домашньої Турботи». Телефонуйте нам прямо зараз і ми вам допоможемо.

Переваги Київського обласного пансіонату для онкопацієнтів «Центр Домашньої Турботи»

 • Якісний та надійний сервіс.
 • Професійне надання послуг досвідченими та кваліфікованими спеціалістами.
 • Турботливе ставлення та надання психологічної підтримки підопічним та їх родичам.
 • Хворі отримують персональну реабілітаційну допомогу та відновлення з застосуванням персонального підходу та з урахуванням усіх особливостей стану літнього людини.
 • Цілодобовий нагляд за кожним пацієнтом.
 • Організація цікавого дозвілля в стаціонарі, на свіжому повітрі та з поїздками за його межі.
 • Допомога та навчання родичів самостійно здійснювати догляд за близькою людиною з раком.

Медична допомога та догляд