You are here:

Реабілітація після ДТП в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

реабілітація після дтп

Мережа пансіонатів у Києві та Київській області запрошує людей похилого віку на реабілітацію після різноманітних захворювань, травм, у тому числі й дорожньо-транспортних пригод. Ми приймаємо людей з інвалідністю незалежно від регіону проживання, статі. Лідируюче місце з травм отримують пошкодження, отримані внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Результатом може бути порушення цілісності тканин, у яких функції організму порушуються. Важливим моментом після якісного лікування є проходження курсу відновлювальних заходів, які допоможуть уникнути подальших негативних наслідків для організму, допоможуть йому швидше прийти до попередньої форми. Наш пансіонат пропонує професійну допомогу, обслуговування на європейському рівні, цілодобовий медичний догляд та хороші умови перебування.

Вартість відновлювальних заходів у центрі «Центр Домашньої Турботи»

ціни для васМи сучасний приватний заклад з високим рівнем догляду та допомоги, вартість на всі послуги, в тому числі і реабілітаційні, намагаємося зробити доступною кожному, хто їх потребує. У мережі будинків Києва та Київської області можуть дозволити собі проживати практично всі громадяни пенсійного віку країни. Попередній прайс на послуги розміщено на офіційному сайті на головній сторінці. Більш детально вартість проживання обговорюється під час вступу, оскільки вона відрізнятиметься залежно від обраних нашим майбутнім підопічних умов для проживання, часом, проведеним у пансіонаті, стану здоров’я, від виду реабілітаційної допомоги, яка буде потрібна. Під час вступу між установою та клієнтом укладається офіційний договір, обговорюються усі фінансові моменти, питання проживання, нюанси реабілітаційних програм. Перебування в нашому будинку лише офіційне, оплати проходять через касу, постоялець завжди в курсі, на що йдуть його кошти. Оплата проводиться будь-яким зручним для клієнта способом. З усіх інших питань можна звернутися до нас, зателефонувавши до телефону, співробітники завжди дадуть відповідь.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Відновлення після ДТП у нашому пансіонаті

  пансіонат для інвалідів

  В основу допомоги нашого будинку входить комплексний підхід, що включає терапевтичні заходи, відновлювальні, профілактичні, що дозволяють уникнути подальших негативних проявів для організму людини. Допомогу надає лише досвідчений реабілітолог, який розробляє персональний план допомоги для кожного хворого, враховуючи ступінь тяжкості, супутні патології та інші особливості організму пацієнта. Саме від якості та рівня допомоги залежить прогноз на майбутнє життя, наскільки відновиться похилa людина та зможе жити нормальним життям. Завдяки професіоналізму спеціалістів клієнти швидше одужують, органи та системи відновлюються, починають функціонувати, як раніше.

  Якщо травми виявилися серйозними, ми намагаємося мінімізувати наслідки для здоров’я, покращити якість життя, навчимо його жити з такими проблемами.

  Крім цього, немаловажне значення має і сила волі, хворий повинен бути оптимістично налаштований, мати велике бажання та прагнути до одужання та відновлення, повірити у свої сили та налаштуватися на серйозну в деяких випадках боротьбу. Якщо виникають проблеми з психоемоційним станом, пенсіонер падає у депресію, у роботу залучається наш кваліфікований психотерапевт.

  хоспис для інвалідів

  У пансіонаті працюють лише справжні професіонали своєї справи, які мають вищі кваліфікаційні категорії, регулярно підтверджують їх та підвищують свій професіоналізм і навички. Якщо не приділити уваги такому періоду як реабілітація, наслідки від травм залишаються на все залишене життя, аж до інвалідності. В інтернаті для похилых людей створені всі умови для комфортного проживання та надання допомоги на найвищому рівні.

  Пацієнту належить функціональне сучасне ліжко з протипролежневим матрацом, якщо хворий довгий час перебуває в лежачому положенні, співробітники займаються профілактикою пролежней. У штаті пансіонату лише досвідчені масажисти та інструктори з лікувальної фізкультури, персонально для кожного складають заняття.

  Кожна кімната обладнана пристосуваннями для передвиження – ходунками, інвалідними візками, костилами, персонал допомагає пересуватися по пансіонату, надає допомогу у прийомі їжі. Будинок забезпечений спеціальними спортивними комплексами, приміщеннями, призначеними для занять лікувально-оздоровчою фізкультурою, фізіотерапевтичними процедурами, масажем.

  Переваги пансіонату «Центр Домашньої Турботи» для реабілітації після аварій

  будинок для людей похилого віку

  • розташування в тихому та чистому районі за містом, подалі від шуму та суєти, пансіонат побудований у вигляді комфортабельного котеджу з благоустроєною територією;
  • цілодобове обслуговування лежачих хворих у пансіонаті завжди є медичний працівник, до якого можна звернутися в разі погіршення самопочуття;
  • забезпечення різноманітним та збалансованим харчуванням, дотримання режиму та розпорядку дня;
  • осмотри спеціалістами вузької кваліфікації, наявність свого трансферу для доставки літніх людей в пансіонат;
  • лише уважне та турботливе ставлення всіх працівників, ми приймаємо на роботу лише досвідчених людей з високими моральними якостями;
  • кімнати для проживання мають все для повноцінного перебування – побутові прилади, зручну мебель, інтернет, окремий санвузол;
  • допомога у доставці пенсіонерів у наш інтернат на спеціально обладнаному автомобілі незалежно від регіону проживання, завдяки сучасному трансферу ми можемо перевозити хворих у будь-якому стані, лежачих, важкохворих, інвалідів;
  • оформлення в санаторій не потребує багато часу та тривалої підготовки документів;
  • постійне та тимчасове перебування, можна оформитися на постійне проживання літнім людям, не маючи родичів;
  • територія пансіонату під постійним охороною¸ все обладнано для зручності, є пішохідні доріжки для прогулянок на вулиці, лавки, бесідки, для людей з інвалідністю облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • чистота та затишок в усіх приміщеннях та на території закладу;
  • доступна цінова категорія.

  Працівники намагаються забезпечити своїм підопічним максимум позитивних емоцій, що сприяє найшвидшому одужанню та поверненню до попереднього життя.  Ми завжди йдемо на допомогу і надамо необхідний догляд та турботу потерпілій людині. 

  догляд за бабусею інвалідом

  Реабілітація після травм дуже серйозний період, тому контролювати його повинні лише спеціалісти, догляд за таким хворим вдома, особливо якщо травми серйозні практично неможливий. У таких випадках краще довіритися професіоналам, таким як спеціалісти нашого пансіонату для літніх людей і інвалідів «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області.

  Реабілітація та відновлення літніх