You are here:

Приватний пансіонат для людей похилого віку в місті Боярці Київської області

услуги мед сестры

Якщо у вашій сім’ї є літній родич, який потребує постійного догляду та медичного обслуговування, а ви не маєте можливості приділяти йому належної уваги, звертайтеся за допомогою до пансіонату «Центр Домашньої Турботи» у місті Боярка.Наша приватна установа такими послугами займається вже багато років, тому ми з упевненістю можемо гарантувати високу якість допомоги, що надається. Запрошуємо на проживання, на певний термін або на постійно, такий варіант підходить для самотніх людей похилого віку, про яких нема кому подбати. Можна для догляду найняти доглядальницю, але такий вид допомоги коштує чимало, та й знайти працівника, якому можна довірити свого близького не так просто, як здається. У нас найкомфортніші умови для своєї близької людини, оточити її увагу та лікування та реабілітації.  Потрапивши в пансіонат, літня людина буде забезпечена всім необхідним для повноцінної старості, цілодобовим спостереженням, прекрасним ставленням співробітників, не почуватиметься самотнім, покинутим і нікому не потрібним.

Мережа недорогих частих будинків для пенсіонерів, вартість проживання

допомога літнім людям

Оскільки ми представляємо приватну мережу пансіонатів для людей похилого віку та інвалідів, вся допомога надається на платній основі. В основний щомісячний платіж включено багаторазове харчування, проживання в комфортабельних кімнатах, відпочинок, догляд. Інші види допомоги, такі як курси масажу, допомога цілодобової доглядальниці оплачуються додатково. Перебування в нашій установі є доступним, дозволити собі скористатися такими послугами може собі дозволити практично кожен пенсіонер у нашій країні. Щомісячні оплати можуть залежати від таких моментів, як стан пенсіонера при вступі, рівня допомоги, яка йому потрібна, часу, проведеного у нас, обраної кімнати, ступеня дієздатності.

Ми працюємо офіційно, у день вступу укладаємо договір на надання послуг, платежі прозорі, клієнт завжди в курсі витрачених коштів.

Вартість проживання та послуги недорогого пансіонату для літніх людей «Центр Домашньої Турботи»

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Медичний пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в місті Боярка, послуги, які пропонують підопічним

  Наша мережа будинків для людей старшого віку та інвалідів забезпечить все необхідне для повноцінного життя, ми дбаємо також про здоров’я своїх підопічних:

  • у пансіонаті завжди можна отримати медичну допомогу, лікар чи медсестра чергують цілодобово;
  • лежачі пацієнти отримують повний комплекс доглядових процедур починаючи від годівлі та до гігієни, співробітники стежать за зовнішнім виглядом хворих, чистотою одягу, білизни, для профілактики утворення пролежнів шкіра обробляється спеціальними препаратами, кожному надано протипролежневий матрац;
  • будинок за потреби забезпечує постояльця цілодобовою доглядальницею з медичною освітою;
  • якісні програми реабілітації, плани відновлення вибираються індивідуально після вивчення історії захворювання, супутніх патологій, ступеня тяжкості стану, завдяки такому підходу хворі швидше йдуть на виправлення з мінімальними наслідками для організму;
  • у нашому недорогому приватному пансіонаті можна отримати догляд після тяжких захворювань, таких як інсульт, інфаркт міокарда, психічні хвороби;
  • щоденні обходи лікарем пансіону, приїзди вузьких спеціалістів для огляду та призначення лікування мешканцям пансіонату.

  Умови проживання у нашому недорогому пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Проживання в нашому будинку прирівнюється до перебування в санаторії з європейським рівнем обслуговування, ми дбаємо про затишок та комфорт, робимо все, щоб підопічним було добре:

  турбота про людей похилого віку

  • інтер’єр кожної кімнати продуманий до дрібниць починаючи від меблів і закінчуючи кольором стін, все обладнано для повноцінного проживання, в номері є окремий санвузол, телевізор, інтернет;
  • територія, кімнати завжди чисті, регулярно прибираються і провітрюються;
  • у закладі існує цілодобовий контроль і медичне обслуговування підопічних;
  • вся мережа будинків «Центр Домашньої Турботи» розташована поза містами в місцях з хорошою екологічною обстановкою, чистим повітрям, будинки побудовані у вигляді затишних і сучасних котеджів;
  • регулярні заходи щодо підтримки гарної фізичної форми, цікаве проведення дозвілля, постійне спілкування з однолітками, кожен знаходить собі заняття за душею.
  • за потреби транспортування хворого ми надаємо послугу трансферу від місця його проживання до апартаментів нашого санаторію.

  догляд за літніми

  Що потрібно для прийому в наш будинок для літніх людей і інвалідів

  Для оформлення в наш пансіонат потрібно пройти медичну комісію зі стандартними медичними обстеженнями та аналізами, ми не вимагаємо багато довідок і документів, на відміну від будинків державного типу. З собою у день вступу потрібно мати допуск від участкового терапевта з медичною карткою, паспорт, страховий поліс, особисті речі, предмети гігієни, одяг на всі сезони, застосовані на даний момент лікарські препарати.

  Для отримання інформації можна зайти на сайт або зателефонувати за номерами, які ви знайдете на сторінці пансіонату. Якщо на даний момент у нас не буде вільних місць, літню людину ставлять в чергу, коли вона підійде, зв’яжуться з ним.

  Переваги будинку для літніх людей і інвалідів у місті Боярка

  Обравши наш заклад, літня людина отримує багато плюсів та переваг:
  догляд

  • багаторазове, смачне харчування, ми враховуємо бажання та смакові пристрасті наших постояльців, меню щодня складає геронтолог;
  • доступні ціни на надані послуги;
  • досвідчений та уважний персонал, з турботою та розумінням ставляться до своїх підопічних;
  • допомога з переїздом, ми надаємо свій комфортабельний трансфер обладнаний усім необхідним для надання першої медичної допомоги, увесь шлях пасажир їде під наглядом медичного працівника, це може бути лікар або медсестра, все залежить від стану пенсіонера;
  • зручне розташування поблизу, поруч з пансіонатом є парковка, автобусна зупинка, що полегшує приїзд до своїх рідних.

  Обравши пансіонат «Центр Домашньої Турботи» у місті Боярка Київської області, літня людина не пошкодує про своєму рішенні, оскільки кожен наш підопічний забезпечений комфортом, турботою, розумінням.

  Наші будинки у Київській області:

  Києві

  Обухів

  Біла Церква

  Бориспіль

  Буча

  Фастів

  Ірпінь

  Бровари

  Елітний будинок

  Залишились питання? Телефонуйте!+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації людей похилого віку.
  Організація трансферу від ліжка до ліжка.

   *Ваші дані залишаться конфіденційними.