You are here:

Згода на обробку та використання персональних даних

Початок заповнення сторінки для реєстрації на сайті передбачає вашу згоду з нашою політикою конфіденційності. Ваші введені особисті дані можуть використовуватися в наступних випадках:

  • Згідно з користувацькою угодою, всі дані користувача можуть передаватися іншим особам лише після того, як власник погодиться на це;
  • Компанії, що діють від нашого імені, мають на це право. Частина особистих даних клієнтів може бути доступна організаціям, які співпрацюють з нашою компанією, за умови раціонального використання ними. При узгодженні всіх питань щодо співпраці, ми дотримуємося конфіденційності особистих даних користувачів наших партнерів. Інші організації застосовують особисту інформацію про клієнтів лише у випадку, якщо це дозволено умовами угоди.
  • Дочірні підприємства – це організації, яким належить половина акцій нашої компанії. Якщо ми передаємо їм будь-яку особисту інформацію клієнта, ми дбаємо, щоб вони дотримувалися політики конфіденційності.
  • Якщо право контролю над підприємством передано іншим особам, всі дані користувача автоматично так само перейдуть до нових власників, але клієнт має тут повне право відмовитися від передачі своїх даних.
  • Органи правопорядку – на їх вимогу, відповідно до законодавства України, ми повинні надати всю наявну особисту інформацію, якщо це принесе користь у слідстві або запобіганні протиправним діям.
  • Особиста інформація – вона може бути в будь-який момент за вашим бажанням видалена з сайту або змінена, при виникненні такої необхідності, потрібно зв’язатися з нашою адміністрацією.

Також можна самостійно вимкнути послугу розсилки, коли вам це потрібно. Для цього потрібно зайти в лист на вашу електронну пошту і перейти за посиланням.