You are here:

Хоспіс для онкохворих у Києві та Київській області.

хоспис

Приватний хоспис для онкопацієнтів в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» є сучасним та платним медичним закладом приватного характеру, діяльність якого спрямована на надання комфортних умов перебування людям похилого віку, які страждають від онкологічного захворювання. Усі наші клієнти забезпечуються надійним медичним обслуговуванням, турботою, якісним доглядом та усім необхідним для комфортного проживання за прийнятною вартістю.

Таке захворювання має важкий та часто не виліковний характер через важливу відмінну рису. Так, на початкових етапах розвитку хвороба не проявляє себе, і перші негативні ознаки виникають вже на останніх стадіях розвитку хвороби, коли терапія вже є малоефективною.

Відповідно до цього догляд, турбота про таких пацієнтів має свої характерні особливості. Проводити такі заходи самостійно без допомоги фахівців та застосування спеціалізованого обладнання небезпечно, оскільки це може значно ускладнити вже важку ситуацію.

У разі наявності такого негативного захворювання у вашого близького родича похилого віку важливим питанням є те, як потрапити до нашого хоспису онкопацієнту для постійного або тимчасового проживання. Для отримання турботи, цілодобового присмакту та надійних умов розміщення вам слід зателефонувати на нашу гарячу лінію та обговорити всі турбуючі питання з нагим представником. Усі наші підопічні в повній мірі забезпечуються надійною терапією підтримуючого характеру, професійною реабілітацією, психологічною підтримкою.

паліативна допомога пожилому

Платний хоспис для онкопацієнтів в Києві та вартість наданих послуг

найкраща ціна

Вартість розміщення та проживання в умовах нашого надійного приватного хоспису для онкопацієнтів «Центр Домашньої Турботи» визначається для кожного клієнта персонально згідно зі станом та самопочуттям пенсіонера, наявними особливостями організму, обраним переліком послуг, здатністю людини до самообслуговування та іншими факторами. Проте за будь-яких умов наші ціни одні з найбільш доступних у регіоні.

Докладніше про наші ціни, особливості формування можна дізнатися на нашому офіційному веб-сайті або за круглодобовою гарячою лінією на офіційному сайті приватного будинку престарілих. Наш консультант відповість на всі ваші питання та підкаже, як правильно поступити у вашій ситуації.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

Особливості надання допомоги та обслуговування в платному хосписі для онкопацієнтів «Центр Домашньої Турботи»

Наш сучасний хоспис у Києві для онкопацієнтів уважно ставиться до процесу підбору свого персоналу, який складається лише з професіоналів своєї справи. Всі вони мають досвід, багаторічний стаж роботи з пенсіонерами, що мають ракову пухлину.

стаціонар хоспису

Всі вони забезпечуються наступними заходами:

 • Щоденний контроль стану здоров’я клієнтів, вимірювання температури тіла, тиску.
 • Регулярна здача аналізів, проведення обстежень, консультації з вузькопрофільними спеціалістами.
 • Щодня персонал проводить прибирання палат, провітрює їх, своєчасно замінюється постільна білизна та приналежності.
 • Проведення регулярних прогулянок на свіжому повітрі.
 • Надання корисного та збалансованого харчування з вітамінним комплексом.
 • Використання лише сучасного обладнання та якісних пристосувань, нової меблі, побутової техніки для комфортного та затишного проживання літніх людей.
 • Для лежачих постояльців ми застосовуємо професійні протиупроежневі матраци, проводимо заходи профілактичного характеру проти появи пролежнів.

ранковий огляд

Хоспис для онкопацієнтів у Київській області «Центр Домашньої Турботи» має ряд переваг

Наші кваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи надають своїм пацієнтам надійні переваги, а саме:

послуги літнім

 • Професійне обслуговування та якісний сервіс.
 • Надання всіх видів допомоги поряд з психологічною підтримкою.
 • Дотримання цілодобового контролю над пацієнтами, а також виконання всіх призначень лікарів.
 • Застосування персонального підходу до складання плану лікування та відновлення.
 • Комфортне перебування в умовах сучасного стаціонару з усіма зручностями за міською межею з яскравими пейзажами.
 • Простота розміщення з мінімальним пакетом документів на постійне або тимчасове розміщення.
 • А також у разі необхідності ми готові надавати транспортування для всіх тих пацієнтів, які не мають можливості самостійно дістатися до нашого стаціонару.
 • Організація цікавого дозвілля за інтересами підопічних.
 • Демократичні ціни на всі види послуг.

Наше сучасне заклад для людей похилого віку з раковою пухлиною має гідну репутацію та має велику кількість позитивних відгуків про наданий сервіс та умови перебування. Завдяки цьому, ваш рідний знаходитиметься в безпеці, зможе отримати всі необхідні види допомоги та не буде страждати від самотності, відчуття своєї непотрібності.

квіти на свято

Наша спеціалізована установа має гідну репутацію та велику кількість позитивних відгуків про наданий сервіс та допомогу при онкології. Звертайтеся до нашого приватного хоспису для онкопацієнтів у Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» для розміщення свого родича в комфортних та безпечних умовах з усіма зручностями за доступними цінами для забезпечення гідної старості.

Медична допомога та догляд