You are here:

Реабілітація при атеросклерозі в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

Мережа пансіонатів у Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» запрошує людей похилого віку та інвалідів на тимчасове та постійне проживання, ми пропонуємо пройти реабілітацію після перенесених захворювань, швидше відновитися.Наші філії розташовані у всіх містах Київської області. Однією з проблем похилого віку є атеросклероз, що характеризується ураженням судин через надмірне відкладення холестерину на їх стінках. Результатом тривалого перебігу є порушення процесу руху крові по судинах, тканини та органи не отримують необхідної кількості кисню та інших корисних компонентів.

При важкому ступені захворювання страждає якість життя у літніх людей, вони стають слабкими, не можуть обслужити себе в побутовому плані, а рідні не завжди мають час приділити їм увагу. Особливо проблематично організувати домашню догляд за літнім людиною, коли пенсіонер потребує в постійному медичному обслуговуванні. Пропонуємо звернутися до нашого пансіонату «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області, де літня людина буде забезпечена усім необхідним для спокійного життя.

Вартість проживання у пансіонаті

Ціни на перебування та послуги нашого закладу досить доступні, незважаючи на європейський рівень пансіону. З попереднім прайсом можна ознайомитися на офіційній сторінці, більш детально фінансові питання вирішуються індивідуально у день надходження. Різниця в сумі щомісячних платежів може бути в залежності від періоду перебування, обраних умов проживання, стану здоров’я прибулого мешканця.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Види атеросклерозу у літніх людей

  догляд за пенсіонерами з атеросклерозом

  Виділяють наступні типи захворювання:

  • атеросклероз коронарних артерій – якщо вчасно не виявити таку проблему, може стати наслідком ураження серцевого м’яза – інфаркт міокарда;
  • атеросклероз судин головного мозку – при тривалому перебігу інтелектуальні здібності людини погіршуються, зменшується здатність до концентрації, людина погано запам’ятовує, все це супроводжується мучительними головними болями, наслідком запущеного процесу може бути крововилив в мозок;
  • атеросклероз кінцівок – характерно ураження судин на ногах, відповідно хворий не може довго витримувати фізичні навантаження, що значно погіршує якість життя.

  Симптоми та причини розвитку атеросклерозу

  Вік є групою ризику до появи цієї патології, більше за статистикою атеросклеротичному ураженню піддаються чоловіки. З основних причин виникнення хвороби найбільш поширені – це куріння, стреси, зловживання алкогольними напоями, неправильне харчування.

  пансіонат

  Одним із симптомів атеросклерозу є часті приступи стенокардії, під час яких відчуваються болі, що випромінюють у ліву руку, шию, лопатку. Також якщо людина відчуває біль, втому після ходьби, навіть не дуже тривалої, можна припустити початок хвороби. При ураженні судин головного мозку часто виникає головокружіння, хворий довго не може заснути, роздратований, постійно переслідує відчуття тривоги, поспіху. При будь-якому варіанті судинного захворювання ви завжди можете звернутися за допомогою в наш приватний пансіонат для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» у Києві, і фахівці проведуть ефективну реабілітацію комплексний медичний догляд, в умовах комфортабельного стаціонару.

  Лікування та діагностика атеросклерозу

  допомога пенсіонерам

  При виникненні вищезгаданих симптомів рекомендується звернутися до лікаря для обстеження та виявлення діагнозу. Спеціаліст зазвичай призначає аналізи, серед яких загальний аналіз крові, біохімічне дослідження, можуть призначатися електрокардіограма, доплерографія і томографія.

  Після підтвердження такого діагнозу основними препаратами для лікування є засоби, що стимулюють кровообіг, нормалізують артеріальний тиск, зм

  іцнюють судинні стінки, при більовому синдромі анальгетики. Крім цього, важливе значення має правильний спосіб життя з повноцінним і збалансованим харчуванням, дотриманням режиму дня, позбавленнямся від шкідливих звичок, відсутністю стресів. Так само надаємо послуги післяопераційного догляду для хворих.

  Реабілітація при атеросклерозі

  Дуже важливим моментом є своєчасна діагностика цього захворювання, оскільки явних ознак його розвитку може і не бути довгий час. Для цього необхідно регулярно відслідковувати в крові рівень холестерину.

  При лікуванні досить важливе місце займає комплексний підхід, серед якого дотримання правильного харчування, а саме дієта, що не дозволяє підвищуватися кількості холестерину. Дотримання правильного способу життя з помірними і регулярними фізичними навантаженнями також принесе свої результати. З метою профілактики необхідно позбавитися від усіх шкідливих звичок, особливо куріння.

  спілкування пенсіонерів

  Потрапивши до нас в пансіонат «Центр Домашньої Турботи» літня людина буде під постійним наглядом, кваліфікованою медичною допомогою. Всі наші підопічні регулярно проходять необхідні обстеження, здають лабораторні аналізи для контролю вмісту рівня холестерину в крові. При появі перших ознак захворювання, приймаються відповідні заходи. Мешканці пансіонату стараються вести активний спосіб життя, займаються лікувальною фізкультурою з досвідченими реабілітологами, забезпечені повноцінним і збалансованим харчуванням.

  Інші переваги будинку для літніх людей «Центр Домашньої Турботи»

  • пенсіонеришвидкий доїзд, будинок розташований неподалік зупинки громадського транспорту та автомобільного паркінгу, що дозволить швидко дістатися для відвідування своїх родичів;
  • пансіонат розташований за містом в красивому місці з мальовничою природою та чистим повітрям;
  • послуги цілодобової доглядальниці;
  • приїзди вузькопрофільних спеціалістів для огляду мешканців інтернату;
  • доступна вартість послуг;
  • чудові умови проживання, кімнати обладнані всім необхідним для повноцінного перебування;
  • швидке оформлення;
  • цікавий та корисний дозвілля;
  • повний комплекс догляду за лежачими пацієнтами;
  • охоронювана територія;
  • доброзичливий та турботливий колектив;
  • догляд після важких захворювань, після оперативних втручань.

  Обираючи пансіонат «Центр Домашньої Турботи» для реабілітації при атеросклерозі, ви покращуєте якість життя вашого літнього родича з таким захворюванням.

  Реабілітація та відновлення літніх людей