You are here:

Реабілітація людей похилого віку при неврозах у пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» міста Києва та Київської області

стрес як боротися

Допомога з відновлення працівників похилого віку після перенесених неврозів забезпечує пансіонат “Центр Домашньої Турботи”, мережу наших будинків для людей похилого віку та людей із інвалідністю можна знайти в Києві та Київській області. Однією з основних причин виникнення неврозів є похилість і виходження на пенсію. Змінюється звичний образ життя, старику вже не потрібно кудись поспішати, він втрачає свою актуальність у соціальному плані, відчуває себе непотрібним у суспільстві.

Коли настає пенсійний період, люди все частіше починають думати про смерть, з’являються проблеми зі здоров’ям, дають про себе знати хронічні захворювання. Якщо людина самотня або близькі не приділяють належної уваги, це ще більше ускладнює його стан, з’являється відчуття безвихідності і непотрібності.

Якщо на даному етапі надати допомогу вчасно, то від неврозу можна повністю позбутися. Важливе значення має не лише ефективна терапія, а й хороша реабілітація. На такий період рекомендуємо звернутися в спеціалізований заклад, оскільки від цього залежить майбутнє життя. Потрапивши до нашого пансіонату, спеціалісти допоможуть подолати цей складний період з мінімальними наслідками для організму.

Вартість послуг та проживання в пансіонаті

ціни для васПослуги пансіонату надаються за доступними цінами, пройти у нас реабілітацію може кожен громадянин пенсійного віку. Прайс на послуги можна переглянути на сторінці пансіонату, більш точні питання оплати обговорюються у день вступу, оскільки ціни на послуги будуть різними в залежності від періоду, проведеного у нас, обраної кімнати для проживання, стану здоров’я вступаючого та рівня потрібної йому допомоги. Оформлення до нас проходить з складанням офіційного договору між двома сторонами, одразу обговорюються всі фінансові моменти. Оплата послуг здійснюється щомісяця зручним для клієнта способом.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Клінічні прояви невротичних захворювань

  розшатана нервова система

  Для кожного характерні індивідуальні симптоми перебігу захворювання, але є найбільш поширені прояви, за якими можна підозрювати таку проблему:

  • особі, що страждає неврозом, часто і без причин ображається на рідних та близьких;
  • надмірна реакція в поведінці;
  • швидке втомлення, постійна роздратованість;
  • настрій може змінюватися кілька разів на день;
  • хворий турбується сонливістю, апатією або безсонням;
  • страждає загальний стан організму, функції органів і систем порушуються;
  • болісні відчуття в епігастральній області, області серця;
  • перепади артеріального тиску;
  • збільшена потовиділення.

  Основні причини захворювання

  • тривалий вплив стресу на організм, порушення роботи психічної сфери;
  • патологічні зміни в організмі, характерні для старшого вікового періоду;
  • гормональні порушення в організмі;
  • наявність у житті шкідливих звичок, таких як куріння, чрезмірне вживання алкоголю.

  допомога самотнім літнім людям

  Лікування неврозу

  Важлива своєчасна діагностика та подальший курс терапії. При перших проявах захворювання рекомендується звернутися до спеціаліста, оскільки запущені стадії важче піддаються лікуванню, залишають негативні наслідки для організму. У лікування входить прийом лікарських засобів певних груп. Зазвичай у лікування включають такі лікарські засоби:

  • антидепресанти;
  • транквілізатори;
  • седативні;
  • вітамінні комплекси.

  послуги медсестри

  Велике значення приділяється і одночасне лікування співпровідних патологій. Спеціаліст проводить обстеження і на його основі забезпечує хворому психологічну підтримку, а також заходи з усунення первинних причин виникнення захворювання та догляду за хворими з хворобою деменція.

  Профілактичні заходи при неврозах та реабілітація в нашому будинку для літніх людей

  послуги медсестри

  Без реабілітаційного періоду ефективність лікування буде меншою, стан може повернутися, тому рекомендується пройти відновлення. Ми гарантуємо, що після перебування в пансіонаті стан хворого покращиться практично одразу. Вся допомога спеціалістів пансіонату має комплексний характер, історія хворого детально вивчається, після чого розробляється план індивідуальної допомоги, при цьому береться до уваги стадія захворювання, ступінь прогресування, особливості організму.

  Всі наші підопічні постійно спілкуються зі сверстниками, відволікаються від своїх проблем, оскільки в цей період важливо не залишати людину самотньою. Досвідчений психотерапевт проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії, що позитивно впливає на процес відновлення.

  Для покращення настрою та загального стану організму в пансіонаті проводяться курси масажу, мешканці займаються лікувальною фізкультурою з досвідченими та кваліфікованими тренерами.

  Наші співробітники забезпечують спостереження за пацієнтами цілодобово, якщо потрібна медична допомога, вона також доступна вдень і вночі.

  Пенсіонери часто гуляють, все завдяки розташуванню будинку поза містом на свіжому повітрі та красивій природі. Територія облаштована бесідками, доріжками, місцями для прогулянок людей з обмеженими можливостями.

  Крім того, в будинку-інтернаті для літніх людей чекають наступні переваги

  реабілітація пенсіонерів

  • кімнати для проживання обладнані всім необхідним – сучасним меблями, побутовою технікою, пристосуваннями для пересування людей з обмеженими можливостями;
  • у пансіонат регулярно приїжджають спеціалісти різних профілів;
  • у пансіонаті завжди є медичний працівник, тому в разі погіршення самопочуття є до кого звернутися;
  • доступні ціни на всі послуги, надані пансіонатом;
  • швидке оформлення, для вступу не потрібно багато документів і довідок;
  • цікавий та корисний відпочинок, у пансіонаті є все для проведення активного дозвілля, у нас просто немає часу нудьгувати;
  • охороняється територія;
  • лише досвідчені та кваліфіковані працівники;
  • можливість оформлення на тимчасове або постійне перебування;
  • догляд після важких захворювань, після оперативних втручань, паліативна допомога онкологічним пацієнтам;
  • зручне розташування дозволяє швидко приїхати до своїх рідних.

  Потрапивши в приватний пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області на реабілітацію після неврозу, літня людина отримає високий рівень професійної допомоги, швидко відновиться і повернеться до колишнього життя. Якщо вас зацікавило наше установа, телефонуйте в пансіонат, співробітники відповідатимуть на всі питання.

  Реабілітація та відновлення літніх людей