You are here:

Будинок для літніх аутистів у Києві та Київській області «Центр Домашнього Турботи»

 аутист

«Центр домашнього піклування» – це приватна спеціалізована установа, яка приймає людей з будь-якими захворюваннями, у тому числі з аутизмом, мережа наших пансіонатів розташована в Києві та багатьох містах Київської області. Пансіон надає широкий спектр професійних та кваліфікованих послуг у безпечних та комфортних умовах з чудовим доглядом за лояльними цінами. Крім цього, ми запрошуємо на тимчасове та постійне проживання самотніх людей похилого віку, інвалідів, тяжкохворих про яких нема кому подбати.

Захворювання на аутизм по клініці нагадує важку стадію старечої деменції, вважається невиліковним. Але якщо хворий потрапляє до рук кваліфікованих та досвідчених фахівців, він адаптується до своєї проблеми, навчається проживати щодня на задоволення.

Через тяжкість патології, особливо якщо вона тяжкого ступеня догляду та допомоги такій людині вдома скрутна і може призвести до посилення ситуації з незворотними наслідками, тому з такою категорією людей мають працювати кваліфіковані фахівці. Ідеально для догляду буде установа, що спеціалізується на роботі з такими хворими. Потрапивши до нашого будинку аутиста «Центр домашнього піклування», людина похилого віку буде проживати життя в комфорті та спокої, ми піклуємося про кожного постояльця як про рідне.

Що таке аутизм

Симптоми захворювання зазвичай проявляються з ранніх років. Для поведінки дитини характерна втрата бажання з будь-ким спілкуватися, зокрема і з однолітками. Такі діти постійно знаходяться на самоті, займаються одним і тим самим заняттям. З віком хвороба може прогресувати та переходити у важку форму, коли значно страждають розумові здібності, мова, загальне світосприйняття. Більшість людей похилого віку з таким діагнозом не пристосовані до життя, побутових справ, їм не можна залишатися без сторонньої допомоги догляду. Родичі не завжди можуть присвятити весь свій час такій людині, тому що у всіх є робота, особисте життя, тому рекомендуємо звернутися до спеціалізованої установи, де досвідчені працівники про неї подбають.

Вартість проживання в пансіонаті для аутистів

низькі ціни

Вартість перебування в нашому закладі відрізняється демократичністю, розцінки одні з найдоступніших по місту та області. Складається розмір щомісячної оплати індивідуально залежно від стану, в якому надійшов громадянин, здібностей до самообслуговування, необхідних умов розміщення, часу проживання в інтернаті. Попередній прайс розміщений на офіційній сторінці пансіонату, докладніше питання оплати вирішуються під час вступу літньої людини. Все перебування в установі офіційне із укладанням письмового договору між пансіоном та клієнтом або його законним представником. З усіх питань оплати та оформлення дзвоніть за телефонами вказаними, на сайті, фахівці дадуть відповідь у будь-який час.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Послуги, що входять до вартості за проживання

  симпоматика аутистів

  • цілодобовий огляд кожного підопічного, в установі постійно чергує медичний працівник, до якого можна звернутися у разі проблем зі здоров’ям;
  • комплексне, повноцінне та збалансоване харчування;
  • регулярні медичні огляди вузьких фахівців, які приїжджають у пансіонат;
  • проживання у просторих та затишних кімнатах на 1, 2, 3 осіб з функціональними меблями, окремим санвузлом, доступом до інтернету, можливістю спілкування з рідними за допомогою відеозв’язку;
  • упорядкована територія, все передбачено для щоденних прогулянок свіжим повітрям – затишні альтанки, лавки, доріжки, для людей з обмеженими можливостями облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • зручне розташування, завдяки якому можна швидко дістатися для відвідування своїх рідних та близьких;
  • до пансіонату для вступу не потрібно багато документів та довідок;
  • цілодобово охоронювана територія пансіонату;
  • якщо вам нема на чому привести свого похилого родича в інтернат, ми пропонуємо свій сучасний та комфортний автомобіль, перевеземо громадянина незалежно від відстані та регіону проживання, трансфер обладнаний всім необхідним для реагування в екстрених ситуаціях, тому маємо можливість перевозити тяжкохворих, лежачих , інвалідів;
  • повний комплекс догляду за лежачими постояльцями;
  • психологічна підтримка;
  • доброзичливий, дбайливий колектив, який завжди йде назустріч, виконає всі прохання та побажання;
  • розташування за містом поблизу красивої природи та свіжого повітря;
  • цікаве та корисне проведення вільного часу, кожен знаходить собі улюблену справу.

  умови в будинку для людей похилого віку

  Чому варто віддати перевагу саме нашому приватному пансіонату для аутистів «Центр домашнього піклування»

   аутизм у літньому віці

  Ми розмістимо вашого хворого на аутизм родича в сучасному будинку, облаштованому всім необхідним для такої категорії пацієнтів, створимо максимальну зручність, комфортні та безпечні умови. Співробітники пансіонату – це досвідчені фахівці, які знають нюанси звернення та догляду за такою категорією хворих. Усі працівники мають потрібні дипломи та сертифікати, з якими можна ознайомитись при оформленні свого родича. Оформити людину похилого віку з таким захворюванням можна на постійне перебування або на певний період часу, наприклад, коли йде загострення недуги або рідні їдуть у відрядження, відпустку. У будь-якому випадку ми гарантуємо позитивну динаміку після деякого періоду перебування в будинку «Центр домашнього піклування», родичі помічають явні позитивні зміни у самопочутті, настрої, здоров’я старого. Все це завдяки індивідуальному підходу, дбайливому відношенню, психологічній підтримці.

  жінка аутист

  Вибравши нашу мережу пансіонатів для літніх аутистів у Києві та Київській області «Центр домашнього піклування», ви приймаєте правильне рішення і забезпечуєте свою рідну людину гідною якістю життя, доглядом на європейському рівні, якісним медичним обслуговуванням.

  Медична допомога та догляд