You are here:

Пансіонат для лежачих хворих у Києві та Київській області.

 турбота про лежачих хворих

Приватний пансіонат для лежачих хворих у Києві та Київській області «Центр домашнього піклування» є сучасним та спеціалізованим закладом для безпечного та комфортного розміщення пенсіонерів, прикутих до ліжка, за доступною вартістю. Всі наші підопічні повною мірою забезпечуються професійним доглядом та медичним обслуговуванням, наданням усіх необхідних видів допомоги протягом доби, широким переліком профільних послуг незалежно від стану здоров’я, наявних хвороб та здібностей до самообслуговування

Створення таких можливостей розміщення та набуття щасливого, безтурботного життя є вкрай трудомістким процесом, виконати який здатні лише досвідчені фахівці своєї справи. Крім того, велику увагу ми приділяємо психоемоційному стану пацієнтів.

Досить часто люди бояться відправляти свого родича пенсійного віку з різними патологіями до спеціалізованої установи та намагаються здійснювати догляд за ним власними силами. Але здебільшого вони мають роботу, свої сім’ї, інші турботи і не можуть достатньо часу приділяти догляду за старим. І тоді вибір для розміщення нашого приватного пансіонату для хворих, прикутих до ліжка, у Київській області «Центр домашнього піклування» буде більш правильним і надійним.

допомога лежачому

Недорогий пансіонат для лежачих хворих у Києві та вартість перебування в ньому

ціни для вас

Приватний та сучасний пансіонат для літніх та лежачих «Центр домашнього піклування» забезпечує всіх своїх клієнтів тільки якісними та ефективними послугами за низькими цінами в комфортних та безпечних умовах розміщення. Для кожного окремого випадку остаточна вартість розрізнена і визначається відповідно до самопочуття клієнта, наявними захворюваннями здібностями до самообслуговування, обраними умовами розміщення та спектром послуг, що надаються. Проте незалежно від цього наші ціни одні з найлояльніших за всьому регіону і не стануть вам непосильними при необхідності оформлення родича в стаціонарні умови.

При цьому низька вартість обслуговування у нас поєднується з високою якістю всіх заходів, що надаються, дозволяє всім постояльцям отримувати комфортне проживання з усіма зручностями та безпекою. Ще у нас можна додатково скористатися додатковою допомогою кваліфікованої доглядальниці з багаторічним стажем роботи, яка буде поруч із хворим і допомагатиме йому у всьому, стане чудовим другом та співрозмовником.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Транспортування в пансіонат для лежачих хворих у Києві недорого

  хворий на каталціПрофесійна транспортування лежачих хворих з лікарні або будинку в наш сучасний стаціонар для постійного або тимчасового розміщення представляє є однією з найбільш затребуваних послуг для наших клієнтів. Вона допомагає всім тим громадянам, які втратили здатність до самостійного переміщення безпечно та надійно приїжджати до нас для відновлення та зміцнення ослабленого організму.

  Команда досвідчених та кваліфікованих медичних працівників при виконанні транспортування уважно стежить за станом здоров’я пенсіонера на всіх етапах переміщення. Так, перед її проведенням ми проводимо діагностування стану старого, визначаємо можливість переміщення, при необхідності вживаємо відповідних заходів медичного характеру. Потім під час самої поїздки особливо ретельно стежимо за самопочуттям старої людини, будь-якої миті надамо їй швидку допомогу. А після прибуття у призначене місце фахівці проводять повторне обстеження та складають загальну думку про самопочуття клієнта.

  Стаціонарні умови приватного пансіонату для лежачих хворих з медичним доглядом «Центр домашнього піклування»

  пансіонат для лежачих

  У нас є власний сучасний стаціонар з комфортними умовами розміщення для людей похилого віку незалежно від наявних захворювань та обмежених можливостей. Ми вже протягом багатьох років якісно обслуговуванням літнє населення, маємо гідну репутацію та відгуки від наших клієнтів.
  Особливо ретельно та уважно ми проводимо підбір свого персоналу, який включає лише відповідальних працівників. Вони знайомі з особливостями обслуговування пенсіонерів з різними хворобами та віковими змінами в організмі. А також кожен наш спеціаліст має відповідні сертифікати та дозволи для виконання своїх професійних обов’язків.

  У сучасному стаціонарі є все необхідне для безпечного розміщення постояльців у комфортних та затишних умовах. Так, у палатах у нас сучасний ремонт, є нові меблі та побутова техніка, є необхідні пристрої для осіб з обмеженими можливостями, інші зручності. У тому числі у кожного ліжка є клавіша екстреного виклику фахівців для використання в будь-який час доби при погіршенні самопочуття.

  важкий стан

  Принципи роботи пансіонату для лежачих літніх клієнтів у Києві

  В основні завдання роботи нашого досвідченого та надійного персоналу входить надання надійного догляду за старими людьми, прикутими до ліжка. При цьому цей процес здійснюється відповідно до найважливіших принципів створення комфортних і безпечних умов, а саме:

  • Використання сучасного та перевіреного обладнання європейської якості та безпечних пристосувань для клієнтів з інвалідністю або прикутих до ліжка.
  • Здійснення щоденного прибирання та провітрювання палат, своєчасна заміна постільної білизни, одягу старих людей, прання та прасування, допомога у дотриманні особистої гігієни.
  • У нас можна скористатися додатковою послугою транспортування пенсіонерів, які самостійно не можуть доїхати до стаціонару.
  • Організація різноманітного та цікавого дозвілля відповідно до фізичних можливостей підопічних, надання їм корисного та збалансованого харчування з комплексом вітамінів.

  Як здійснюється догляд у пансіонаті для лежачих хворих «Центр домашнього піклування»

  Наш персонал під час роботи зі своїми підопічними використовує лише сучасні та ефективні методики впливу, що допомагають надійно досягати нормалізації самопочуття та формування комфортних умов розміщення. До них можна віднести:

  доглядові процедури

  • Профілактика появи пролежнів та оперативне лікування при їх виявленні.
  • Проведення масажу та розтирання областей шкіри, на яких припадає найбільше навантаження.
  • Надання професійної допомоги у питанні дотримання особистої гігієни.
  • Контроль за прийомом, кількістю їжі, а також добовий контроль споживаної рідини пенсіонером.
  • Своєчасне прання, прасування та заміна постільної білизни та особистого одягу пенсіонерів.
  • Ефективна терапія та надійне відновлення здоров’я людей похилого віку.
  • Можливість забезпечення патронажу над людьми похилого віку.

  Гарантії надійного пансіонату для лежачих у Києві та Київській області

  Всі наші клієнти без винятку гарантовано отримують високу якість послуг та надійного обслуговування, а саме:

  • Цілодобовий нагляд за постояльцями, надання всіх видів допомоги, дбайливе ставлення.
  • Якісний післяопераційний догляд.
  • регулярні обстеження, консультації з досвідченими фахівцями, здача аналізів та досліджень.
  • Персональний підхід до кожного постояльця, врахування його потреб та побажань.
  • Після виписки ми навчаємо родичів пенсіонерів усім тонкощам правильного догляду самостійними заходами.

  ранковий огляд

  Звертайтеся до нашого сучасного пансіонату для лежачих хворих у Києві та Київській області «Центр Домашнього Турботи» для забезпечення гідних умов проживання та щасливого життя вашому близькому родичу, прикутому до ліжка.

  Медична допомога та догляд