You are here:

Доглядальниця для літньої людини у Києві

 послуги доглядальниці в Москві

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві та Київській області «Центр домашнього піклування» надає для своїх підопічних широкий перелік якісних та надійних послуг за доступними цінами. Зокрема, у нас надається доглядальниця для літньої людини з відповідною кваліфікацією та багаторічним досвідом роботи з догляду за людьми пенсійного віку. З приходом старості будь-яка людина починає відчувати виникнення численних негативних змін у своєму організмі, а ще ситуація може ускладнюватись присутністю різних захворювань, у тому числі й у хронічній формі. Це призводить до повної чи часткової втрати хворого на самообслуговування.

Отримувати турботу з боку пенсіонер може від своїх родичів. Але в силу сучасного ритму життя та постійної завантаженості більшість молодших родичів не мають можливості приділяти достатньої уваги догляду за старим. А ще часто йому потрібне професійне медичне обслуговування, щодо якого родичі не мають відповідних знань та навичок. І тоді чудовим варіантом є звернення до послуг професійної помічниці з догляду за хворими.

Сучасний пансіонат для людей похилого віку «Центр домашнього піклування» готовий забезпечувати всіх громадян, які потребують таких якісних і надійних послуг. Наш кваліфікований персонал повною мірою має відповідну освіту, знання та навички, а також відповідально виконує свої професійні обов’язки. Тому при зверненні до нас ваш родич зможе отримувати необхідну турботу, медичне забезпечення, всі види обслуговування та психологічну підтримку. Завдяки цьому він зможе отримати гідне і щасливе життя.

доглядальниця для бабусі

Вартість доглядальниці за літніми в пансіонаті «Центр домашнього піклування»

Одним із самих питань при отриманні такої спеціалізованої послуги є її вартість. Щодо цього питання варто зазначити, що наші розцінки демократичні та одні з найдоступніших у регіоні ознайомитися на офіційному сайті нашого будинку для людей похилого віку або при дзвінку на нашу цілодобову гарячу лінію. Встановлюється остаточна вартість для кожного окремого клієнта індивідуально відповідно до його самопочуття, можливостей самостійно себе обслуговувати, встановленим графіком роботи помічниці.

З нашими розцінками завжди можна ознайомитись на нашому офіційному сайті або за номером телефону цілодобової гарячої лінії.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  На що слід звернути увагу при виборі доглядальниці в Києві

  Доглядальниця для літньої людини обов’язково повинна мати всі необхідні навички, знання щодо здійснення якісного та безпечного догляду за такими громадянами, знати, як їх обслуговувати та надавати медичну допомогу.

  доглядальниця для літніх

  Ще вона повинна відповідати таким вимогам:

  • Працювати з підопічним з урахуванням усіх вікових змін в організмі, знайти підхід до свого підопічного та брати до уваги його модель поведінки.
  • Надавати всі необхідні види допомоги хворим з обмеженими можливостями, інвалідністю або лежачим хворим.
  • Готувати їжу з урахуванням стану людини та рекомендацій фахівців, годувати пенсіонера.
  • Щодня помічниця має контролювати самопочуття старого, надавати всю необхідну допомогу та стежити за виконанням приписів лікарів.
  • Надавати допомогу у дотриманні особистої гігієни, змінювати постільну білизну, особистий одяг клієнта, дотримуватись його чистого та охайного зовнішнього вигляду.
  • Допомагати при збиранні будинку чи квартири.
  • Надавати психологічну підтримку, вміти вчасно вислухати, побудувати довірчі та теплі стосунки.
  • Дотримуватися чітко збудованого порядку дня.
  • Організація цікавого проведення підопічного.

  досвідчена доглядальниця

  А також необхідно бути готовим до того, що старі люди примхливі, являють собою вразливу групу громадян, особливо потребують отримання догляду та турботи, часто страждають від самотності та своєї непотрібності. Всі ці вимоги повною мірою мають персонал нашого приватного пансіону для пенсіонерів «Центр домашнього піклування».

  Догляд для лежачого хворого в Києві

  Люди похилого віку, які прикуті до ліжка, вимагають до себе особливого відношення, оскільки самі виявляються не в змозі обслуговувати себе без сторонньої допомоги. Доглядати лежачих літніх, які мають відповідний досвід. . Довірити турботу про таку людину можна виключно кваліфікованому фахівцю, який відповідально виконуватиме свої професійні обов’язки. При зверненні до нашого санаторію «Центр домашнього піклування» ви будете забезпечені прекрасною помічницею, яка має всі необхідні сертифікати та дозволи на здійснення такого роду діяльності.

  послуги доглядальниці

  А також доглядальниця за лежачим хворим надасть своєму клієнтові таке:

  • Здійснення регулярних перевертань підопічного кожні 2-3 години для запобігання утворенню пролежнів, а також своєчасне оброблення шкіри в місцях максимального навантаження при лежачому положенні.
  • Проведення лікувального або розслаблюючого масажу, комплексу вправ ЛФК щодо призначення лікарів та можливостей старого.
  • Допомога у дотриманні особистої гігієни, заміни підгузків, постільної білизни, одягу, розчісування, гоління пенсіонера.
  • Спостереження за станом здоров’я людини, вимірювання пульсу, артеріального тиску, температури тіла.
  • Медичне забезпечення, контроль за прийомом медикаментозних засобів, застосування ін’єкцій.
  • Приготування їжі з урахуванням стану пацієнта з подальшим годуванням.
  • Психологічна підтримка, цікаве дозвілля.
  • При погіршенні стану та самопочуття доглядальниця для лежачого повинна надати екстрену медичну допомогу і одразу повідомити про цей факт родичам і фахівцеві.

  Переваги вибору доглядальниці для людей похилого віку в санаторії «Центр домашнього піклування»

  Звернення за такою помічницею до нашого сучасного санаторію «Центр домашнього піклування» буде правильним рішенням, оскільки ми забезпечуємо кожного свого клієнта професійною допомогою. У нас працюють лише справжні фахівці своєї справи з необхідним досвідом та знаннями. А також ваш близький родич зможе отримати такі переваги:

  • Надійна допомога за будь-яких захворювань, патологій, обмежених можливостей.
  • Організація цікавого проведення часу.
  • Комфортне та затишне заміське розташування пансіону, зручна транспортна розв’язка для відвідування родичами хворих.
  • За потреби ми надаємо послугу транспортування хворих, які мають обмежені можливості та нездатні самостійно дістатися до стаціонару.
  • Персонально складена програма реабілітація для відновлення підопічного.
  • Демократичні ціни на всі види послуг.
  • Розміщення пенсіонерів у комфортних та затишних палатах з усіма зручностями.
  • Смачне та корисне харчування з вітамінами.
  • Заміське розташування у затишній місцевості з гарними краєвидами, свіжим повітрям.
  • Простота та оперативність оформлення, мінімальний пакет документів.
  • Розмістити пацієнтів у нас можна на постійне чи тимчасове перебування.

  доглядання лежачим

  Кваліфікована доглядальниця для літньої людини у Києві та Київській області надійно та за низькими цінами надається в умовах сучасного пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи». Наша помічниця оточить вашого родича професійним доглядом, турботою та всім необхідним для гідного життя.