You are here:

Реабілітація при артрозі в пансіонаті для людей похилого віку «Центр домашнього піклування»

артроз реабілітація

Мережа приватних будинків для людей похилого віку та інвалідів «Центр домашнього піклування» надає допомогу в реабілітації при артрозі, крім цього, ми запрошуємо людей похилого віку з різними захворюваннями незалежно від їх складності і просто самотніх людей, про яких нема кому подбати. Однією з проблем людей похилого віку є артроз, внаслідок якого відбувається руйнування в тканинах хряща. Хрящі з роками стають менш еластичними, кількість міжсуглобового мастила зменшується, все це призводить до швидкого зносу суглобів та інших згубних для них наслідків. Старша вікова категорія найбільш схильна до такої патології, особливо після настання 60 років. Процес зачіпає всі види суглобів – кульшовий, гомілковостопний, плечовий, колінний.

Важливим моментом є своєчасна діагностика захворювання, якісне лікування та важливе значення має реабілітація таких людей. Багато пенсіонерів з таким діагнозом не можуть обходитися без сторонньої допомоги, родичі не завжди мають можливість доглядати їх.

На такі випадки допомогу пропонують спеціалізовані установи, такі як наш пансіонат, у Києві, потрапивши до якого хворий отримає гарний догляд, реабілітацію, обслуговування на європейському рівні.

Вартість проживання та реабілітації при артрозі в пансіонаті «Центр домашнього піклування»

ціни для васПрайс на всі наші послуги розміщено на офіційній сторінці пансіонату, але це попередні ціни, щомісячні платежі у кожного з постояльців можуть відрізнятися в залежності від часу, проведеного у нас, вибраних умов проживання кількості платних послуг, якими скористається клієнт. При вступі громадянин може вибирати собі найбільш підходящу кімнату, вона може бути персональною або з сусідами, все залежить від переваг та фінансового стану пенсіонера. Оплати проводяться зручним для постояльця способам, ми завжди знайдемо відповідний варіант для клієнта. Оформлення офіційне із укладанням письмового договору між пансіонатом та майбутнім клієнтом або його законним представником.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Ступені артрозу

  1. 1.ротікає без клінічних проявів, тому хворий не помічає початку свого захворювання. Можуть відзначатися незначні болючі відчуття після фізичного навантаження, м’язова слабкість. На цій стадії склад рідини хряща починає змінюватись.
  2. 2.Відзначається посилення болю, у суглобі відзначається дискомфорт навіть у стані спокою, спостерігається хрускіт. На цій стадії у суглобі починається патологічний процес, що призводить до його руйнування.
  3. 3.Якщо не вжити потрібних заходів, починаються наслідки, незворотні для ураженого суглоба. Спостерігаються сильні болі, що переходять на м’язи, страждає на рухову активність, людина не може виконати свої повсякденні справи.

  Лікування артрозу у людей похилого віку

   артроз як лікувати

  Основним методом діагностики розпізнавання захворювання є рентгенодіагностика, за знімками можна розпізнати ступінь ураження суглоба, призначити оптимальну терапію. В основному при лікуванні застосовуються групи нестероїдних протизапальних препаратів, внутрішньосуглобові ін’єкції, що сприяють утворенню суглобової тканини. Для знеболювання використовують анальгетики, лікувальні пластирі мазі. Для загального зміцнення організму обов’язковими є прийоми комплексів вітамінів.

  Після курсу лікування обов’язковим моментом є якісна реабілітація, що дозволяє швидше відновитись, домогтися ремісії.

  артроз у бабусі

  Реабілітація при артрозі в пансіонаті «Центр домашнього піклування» у Києві та Київській області

  Для хворих після лікування артрозу в пансіонаті забезпечені необхідні умови для комфорту та спокійного відновлення після такого захворювання. Для якнайшвидшого відновлення передбачено збалансоване, багаторазове харчування, оскільки цьому етапі важливо отримання корисних речовин із їжі. У щоденному раціоні присутні у необхідних пропорціях мікроелементи, вітаміни та білки. Меню в пансіоні складає геронтолог. Двигуна активність відновлюється лише під наглядом досвідченого реабілітолога, постояльці займаються лікувальною фізкультурою.

  реабіліація пенсіонерів

  Пансіонати розташовуються в екологічно чистих районах, де є все необхідне для комфортного та швидкого відновлення після захворювання.

  Інші переваги пансіонату «Центр домашнього піклування»

  пенсіонери

  У будинку пенсіонерів чекають лише найкращі умови перебування:

  • проживання в просторих кімнатах з необхідними пристроями для пересування, є милиці, ходунки, коляски;
  • приїзди лікарів вузьких спеціалізацій для огляду наших підопічних;
  • в пансіоні завжди присутній медичний працівник;
  • доступна вартість наших послуг;
  • швидке оформлення;
  • цікаве та корисне дозвілля, велика бібліотека, настільні ігри та багато інших розваг;
  • територія, що охороняється;
  • доброзичливий та дбайливий колектив;
  • розташування за містом у місцях з гарною природою та свіжим повітрям;
  • можливість оформлення на певний період часу, самотні люди, які не можуть про себе подбати, можуть проживати у нас постійно;
  • допомога тяжкохворим, після оперативних втручань.
  • ми надаємо післяопераційний догляд у виконанні необхідних процедур для людей з обмеженими можливостями у пересуванні.
  • власний трансфер для комфортної та швидкої доставки до нас клієнтів.

  Завдяки досвіду наших кваліфікованих фахівців недорогого будинку для людей похилого віку «Центр Домашнього піклування» у Києві та Київській області, розмаїттю реабілітаційних процедур, відновлення після хвороби прискорюється . Літні люди швидше йдуть на виправлення набираються сил.

  Якщо ви вирішили скористатися послугами нашої установи, дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті, фахівці дадуть відповіді на всі ваші запитання, також можна приїхати на ознайомлювальну екскурсію, подивитися умови проживання наших підопічних, познайомитися з персоналом, мещканцями.

  Реабілітація та відновлення літніх людей