You are here:

Догляд за хворими на склероз у Києві

розсіяний склероз у пенсіонерів
Професійний догляд за хворими на склероз в Києві та Київській області здійснюється досвідченими та надійними спеціалістами приватного будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» за доступною ціною. Розсіяний склероз – це важке захворювання автоімунного характеру, яке проявляється у хронічній формі розвитку. Першопричинами його розвитку фахівці визначають негативні руйнування мієлінової оболонки нервів головного та спинного мозку людини.

Таке неприємне захворювання, як правило, проявляється у вигляді численних порушень пам’яті у людей пошановного віку. Кваліфіковані спеціалісти провели багато досліджень, на основі яких можна зробити висновок, що недуг розсіяно виникає без чітко визначених місць локації в процесі заміни нервової тканини сполучної. Деменція у літніх може бути викликана запущеним склерозом.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Симптоми розвитку розсіяного склерозу у людей похилого віку

  розсіяний склероз

  • Надмірна втомлюваність навіть при мінімальній фізичній активності.
  • Помутніння в очах, відчуття нудоти та погіршення самопочуття.
  • Часті скорочення м’язів.
  • Рухи набувають скованого характеру.
  • Тремор та судоми.
  • Значні порушення координації рухів, що призводять до повної або часткової втрати можливостей для передвиження.
  • Збільшення чутливості до тепла.

  Професійна реабілітація та догляд за хворими на склероз в Києві

  Для нормалізації і відновлення самопочуття пацієнта, мінімізації всіх негативних наслідків і зупинення подальшого прогресування захворювання необхідно провести рівень проведеної реабілітації пацієнта з розсіяним склерозом в Києві. Це дозволяє оперативно нормалізувати координацію під час рухової активності та м’язовий тонус людини.

  Для такої мети ви завжди можете звернутися до нашого сучасного приватного будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи». При цьому основні завдання проведення реабілітаційних заходів у нас допомагають досягати наступного:

  • Стабілізувати стан здоров’я підопічного та запобігти подальшому прогресуванню діагнозу.
  • Мінімізація обмеженості рухів за допомогою використання сучасних методів терапії. Вони спрямовані на здійснення регулярних та послідовних фізичних вправ. З їх допомогою можна досягти підвищення якості та рівня життя людини з усуненням болю та дискомфортних відчуттів.
  • Профілактика виникнення загострень та порушень функціонування нервової системи.
  • Використання спеціалізованих методів впливу, спрямованих на включення підопічного у повноцінне життя та виконання звичайних повсякденних завдань. З їх допомогою хворий зможе поступово досягти виконання самостійного догляду за собою.

  склероз у пенсіонерів

  Догляд за хворими на склероз в Києві та реабілітація в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Кваліфікований персонал сучасного санаторію для пенсіонерів «Центр Домашньої Турботи» готовий у будь-який час доби приймати на себе всі обов’язки з обслуговування та надання гідних умов перебування людям, що мають порушення пам’яті незалежно від ступеня важкості та розвитку захворювання. Кожен наш клієнт буде забезпечений персонально складеною реабілітаційною програмою, яка обов’язково враховує всі особливості стану хворого.

  погіршення пам'яті

  Реабілітацію всіх наших підопічних із таким негативним станом у стаціонарних умовах нашого санаторію «Центр Домашньої Турботи» проводять досвідчені та кваліфіковані спеціалісти в наступних областях:

  • Фізіотерапевти — застосовують заходи для зміцнення м’язового корсета, допомагають покращувати рухи суглобних елементів, нормалізують м’язовий баланс та координацію.
  • Ерготерапевти — виконують сукупність заходів соціально-побутової адаптації, а також відновлюють дрібну моторику.
  • Досвідчені нейропсихологи.
  • Кваліфіковані логопеди сприяють відновленню нормальної мови у людини.
  • Команда психологів та психотерапевтів виконує групові та особисті тренінги та заняття з підопічними.
  • Кваліфіковані реабілітологи. Керують загальним процесом реабілітаційного впливу, за потреби оперативно коригують весь процес відновлення.

  Персонал сучасного пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» складається виключно з дипломованих спеціалістів з багаторічним досвідом роботи, які знають всі тонкощі роботи зі старими людьми, що мають порушення пам’яті. І кожен клієнт у нас отримує гідні умови перебування в сукупності з надійним медичним обслуговуванням. Все це разом призводить до досягнення успішних та надійних результатів відновлення ослабленого організму за короткий строк.

  спілкування пенсіонерів

  Умови для розміщення склеротиків у пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  допомога пенсіонерам

  Під час проходження реабілітації громадяни, які страждають склерозом, у нашому приватному будинку престарілих «Центр Домашньої Турботи» гарантовано отримують турботу та увагу до себе з боку кваліфікованих спеціалістів.

  Наш стаціонар розташований поза міською межею в затишному місці з красами природами, чистим лісовим повітрям. Таке розташування в поєднанні з якісним обслуговуванням допомагає більш надійно та швидко відновлюватися. А всередині пансіону хворі перебувають у комфортних палатах з усіма зручностями, новими меблями та технікою. А також вони отримують цілодобовий догляд та корисне, збалансоване харчування.

  Звертайтеся в наші приватні будинки для престарілих в Києві та Київській області де надійно та за доступними цінами здійснюється спеціалістами сучасного пансіонату для людей пенсійного віку «Центр Домашньої Турботи».

  Медична допомога та догляд