You are here:

Реабілітація після інсульту у Києві та Київській області

Професійна реабілітація після інсульту в Києві та Київській області здійснюється провідними медичними фахівцями з багаторічним досвідом роботи в приватному центральному РЦ «Центр домашнього піклування» за доступними цінами. Така спеціалізована реабілітаційна програма є сукупність послідовних заходів і процесів, спрямованих на лікування та відновлення всіх негативних наслідків і порушень після нападу збою кровообігу в головному мозку людини. Від цього важливого процесу безпосередньо залежить успішність одужання пацієнта та позбавлення від наслідків цієї хвороби, запобігання ризику розвитку ускладнень.

Точного терміну тривалості реабілітації при постінсультному больовому синдромі не існує, оскільки цей показник є суто індивідуальним. На нього може впливати наступне:

 • Вигляд захворювання.
 • В якому місці розташований осередок виникнення нападу.
 • Скільки часу пройшло з моменту настання нападу до отримання хворим на кваліфіковану допомогу фахівців.

Чим складніша ситуація та важче розвинена недуга, тим більше триватиме реабілітація літніх людей після інсульту.

Гімнастика при догляді за інсультними хворими в стаціонарі пансіону «Центр домашнього піклування»

спорт для пенсіонерів

Дуже важливу роль у процесі відновлення після такої недуги та усунення болів займає процес нормалізації та повернення втрачених рухових функцій людини. З цією метою слід застосовувати спеціалізовані фізичні вправи, які слід відразу ж починати виконувати після усунення нападу і поступово ускладнювати. Виконувати такі дії самостійно в домашніх умовах не можна, оскільки при цьому обов’язково має бути кваліфікований фахівець із багаторічним досвідом.

Протягом всього етапу виконання таких вправ фахівці кілька разів вимірюють пульс і артеріальний тиск у свого пацієнта. Перед гімнастикою підопічному слід виконати розігрівання м’язів за допомогою легкого масажу, застосування теплої грілки, розтирання шкіри теплою чистою водою.

Досягати дійсно успішних результатів від використання гімнастики можна тільки в тих випадках, коли вона виконується щодня не менше 2-3 годин.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Відновлення головного мозку в найкращому реабілітаційному центрі «Центр домашнього піклування»

  Догляд за хворим при перенесеному інсульті в нашому стаціонарі обов’язково супроводжується роботою з головним мозком людини. Адже при нападі він ушкоджується і відбуваються значні негативні зміни у його нормальній працездатності. Як способ можна виділити застосування курсового прийому медикаментозних засобів для коригування психічних процесів усередині організму в сукупності з гімнастичним комплексом. Обов’язково при цьому фахівці призначають регулярно і послідовне повторення букв, цифр, речень і віршів.

  будинок для людей похилого віку Золотий Вік

  Нормалізація мови при реабілітації хворих після інсульту

  Для такої мети фахівці можуть призначити своєму підопічному застосування таких надійних технік, як: спів, повторення звуків, почергове прикушування та облизування губ, витягувати мову вперед настільки, наскільки це можливо. Важливо виконувати всі ці заходи в комплексі без перепусток і зволікань. Також важливим етапом є соціальна та психологічна реабілітація в нашому санаторії для лежачих після інсульту в Києві.

  Відновленняколишніх соціально-побутових навичок у реабілітаційному центрі при ішемічному інсульті «Центр домашнього піклування»

  інсульт у бабусі

  Важливою та обов’язковою умовою усунення всіх негативних наслідків нападу та повернення до нормального життя є повернення та придбання нових побутових звичок та навичок. Допомогти з цим впоратися може при виписці застосування додаткової послуги нашого стаціонару у вигляді найму доглядальниці, яка знає всі тонкощі та особливості гарного догляду за такими пацієнтами та здатна навчити цьому родичів пенсіонера вдома.

  Соціально-психологічний вплив у центрі реабілітації після інсульту «Центр домашнього піклування»

  Нерідко при такому негативному захворюванні людина починає почуватися знедоленою, нікому не потрібною, вже не може повною мірою самостійно себе обслуговувати та вести домашнє господарство. При зверненні до нашого надійного центру реабілітації після інсульту ваш родич буде забезпечений усіма необхідними зручностями та умовами для повноцінного відновлення психоемоційного стану, повернення до комфортного та безпечного життя без негативних наслідків.

  симптоми інсульту

  Медикаментозна терапія при реабілітації після інсульту в Київській області

  багато таблеток

  При такому небезпечному захворюванні тільки проведення професійного та ефективного психологічного впливу буде недостатньо для повноцінного одужання пенсіонера. Вкрай важливо підібрати для нього ефективний курс прийому лікарських засобів, які визначає фахівець персонально для свого хворого з урахуванням усіх особливостей його стану. А також важливо підібрати оптимальне дозування, тривалість прийому та всі особливості терапії. Тільки так можна досягти повноцінного одужання.

  Переваги центру реабілітації при перенесеному мікроінсульті «Центр домашнього піклування»

  Насамперед слід розуміти, що досягати повноцінного одужання та усунення негативних наслідків при постінсультному стані без допомоги кваліфікованих фахівців просто неможливо. Проводити такі надійні заходи разом із гідним та професійним доглядом можуть кваліфіковані працівники приватного пансіону «Центр домашнього піклування.

  У нашому сучасному та комфортному стаціонарі є вага необхідні умови та зручності, передова техніка та сучасні пристосування для безпечного розміщення пацієнтів похилого віку. Цілодобово без перерв наш персонал стежить за станом здоров’я людей похилого віку і в будь-який момент готовий надавати всі необхідні види допомоги, підтримку своїм підопічним. Завдяки цьому терміни відновлення у нас максимально короткі.

  Вартість розміщення та отримання необхідного комплексу послугу нас демократична та обґрунтована. Вона не стане для вас перешкодою при зверненні до нас за допомогою та дозволить позбутися негативних наслідків назавжди.

  Переваги реабілітаційного центру при мікроінсульті «Центр домашнього піклування»

  інсульт у батька

  • Сприятлива та доброзичлива обстановка.
  • Якісний та надійний догляд за постінсультними хворими.
  • Застосування сучасної техніки та обладнання.
  • Регулярні прогулянки на свіжому повітрі.
  • Нормалізація психоемоційного стану пенсіонерів.
  • Надання смачного та корисного харчування з поживними речовинами.
  • Цілодобовий нагляд за пацієнтами.
  • Виявляється цілодобовий догляд доглядальницями.
  • Демократична вартість на всі види послуг.

  лежачий хворий

  Чим старша людина за віком, тим важче проходить реабілітація після інсульту, тому реабілітація дуже важлива, без неї людина просто не зможе повністю перемогти це захворювання, а в домашніх умовах правильно доглядати за таким лежачим хворим проблематично. Професійна та ефективна реабілітація після інсульту в Києві та Київській області проводиться персоналом пансіонату «Центр домашнього піклування» за доступними цінами з гарантією максимально комфортного та оперативного усунення всіх негативних наслідків та одужання.

  Реабілітація літніх людей