You are here:

Реабілітація хворих на депресію в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

депресія у бабусі

Допомогу людям похилого віку з депресією нададуть фахівці у приватному пансіонаті для літніх у Києві і Київській області «Центр Домашньої Турботи». Розлад часто характерний для пенсіонерів, такий стан викликає низку причин, серед яких проблеми зі здоров’ям, коли людина страждає важким недугом, це негативно впливає на стан її психічної системи. Часто до такого роду проблеми призводять захворювання серцево-судинної системи, порушення обміну речовин, гіпертонія, мігрень. Проявлення симптомів захворювання часто призводить до думок про самогубство.

Також супроводжуючим депресивним станом є самітність пенсіонера, відчуття, що він вже не може приносити користь суспільству, надавати допомогу своїм дітям, так як вони вже давно виростли і ні в чому не потребують. Сильним ударом може бути смерть одного із подружжя, коли другому доводиться звикати до самотності, до того ж в похилі роки починають відходити близькі та друзі, що сприяє замкнутості і внутрішнім переживанням.

У такі моменти важливо не залишати людину наодинці з її проблемами та переживаннями. Якщо ви не в змозі приділити належну увагу своєму похилому близькому, зверніться за допомогою до спеціалізованого закладу, такого як наш інтернат для літніх людей та людей з обмеженими можливостями «Центр Домашньої Турботи», потрапивши до нас, старики не відчувають себе самотніми, знаходяться під постійним спостереженням кваліфікованих фахівців.

Вартість проживання в пансіонаті для хворих депресією

ціни для васМи приватна мережа пансіонатів, тому всі послуги та проживання у нас можна отримати лише за плату. Слід зазначити доступні ціни на перебування, незважаючи на європейський рівень пансіонату, допомогу по догляду у нас можуть дозволити собі більшість пенсіонерів країни. Попередні ціни на послуги є на офіційній сторінці пансіонату, більш детально вартість обговорюється у день вступу, вона буде залежати від обраних нашим майбутнім підопічним умов для проживання, часу, проведеного в пансіонаті, стану здоров’я вступаючого. Усі оформлення офіційне з складанням договору між інтернатом та літньою людиною. Оплата проводиться будь-яким зручним для клієнта способом. З усіх інших питань можна звернутися до нас за телефонами, номери яких вказані на сайті.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Види депресивного стану

  депресія пенсіонерів

  Депресія має різні види з характерними симптомами течії:

  • органічна депресія, коли в функціонуванні головного мозку та центральної нервової системи відбуваються певні зміни, що спричиняють появу ознак захворювання;
  • психогенна форма – є наслідком дії сильного стресу, наприклад, смерті близьких людей, подружжя;
  • соматогенна – при тривалому проходженні терапії при важких захворюваннях, таких як онкологія;
  • іатрогенна – лікування лікарськими препаратами, які були підібрані неправильно.

  Характерні симптоми захворювання у літньої людини

  Основним ознакою є поява сильної тривожності, хворий переслідується постійним почуттям страху, він передчуває щось негарне. Діагностику патології може здійснити лише відповідний фахівець, він проводить з пацієнтом розмову, задаючи допитливі питання. Якщо у вашого близького людини спостерігаються такі симптоми, покажіть його лікарю:

  • часта роздратованість без видимої причини, людина постійно незадоволена собою та оточуючими;
  • літня людина стає не такою фізично активною, як раніше, спостерігається занепад сил у неї, відсутність енергії, працездатності;
  • хворого постійно переслідує безсоння, втрата апетиту;
  • загальне самопочуття погіршується;
  • спостерігаються випадки агресивної поведінки до рідних та чужих людей;
  • для літніх людей у такому стані характерно накопичення, або навпаки, манія порядку та чистоти.

  турбота про літніх

  Які наслідки може спровокувати патологія

  пенсіонер радіє

  Результатом такого стану може бути поява багатьох супутніх патологій, таких як розвиток серцево-судинних захворювань, інсульт, погіршення загального самопочуття, оскільки спостерігаються різкі стрибки артеріального тиску з подальшим прогресуванням гіпертонічної хвороби. З’являється безсоння, відповідно вдень людина не має сил на активний спосіб життя, не може вирішити елементарні побутові питання. Хворий стає проблемою для оточення, часто провокує на конфліктні ситуації, сварки, скандали. Починається встановлення власних порядків, правил, оточуючі повинні у всьому підкорятися хворому. Людину постійно переслідує відчуття тривоги та думки про самогубство.

  Лікування депресивного стану

  На сьогодні проблема поширюється, тому сучасна медицина постійно розробляє нові медичні препарати для лікування цієї патології, вони здатні як вилікувати, так і полегшити течію. Серед найбільш часто призначуваних препаратів – Меліпрамін, Левірон, Ципраміл, Атаракс.

  Спочатку хворого оглядають, збирається анамнез, лише після виявлення форми, тяжкості течії призначають комплексну терапію. Слід враховувати, що ефект від лікування з’явиться лише при дотриманні призначеного плану, регулярному прийомі ліків.

  допомога при депресії

  Реабілітація літніх людей при депресії у мережі пансіонатів «Центр Домашньої Турботи»

  Важливим моментом є своєчасно надана допомога, поки стан ще не вийшов із-під контролю, коли допомогти вже достатньо важко. Потрапивши до нас, такі хворі забезпечені кваліфікованим лікуванням, післяопераційний догляд якісною реабілітаційною допомогою, вся терапія має комплексний підхід. Крім того, з такими літніми людьми проводить заняття психотерапевт, це можуть бути групові та індивідуальні сеанси, що дають позитивний результат. У результаті пенсіонер звільняється від своїх страхів, тривожності, думок про самогубство.

  У пансіонаті обов’язково дотримується режим харчування та дня, що сприятливо впливає на самопочуття наших постояльців. Всіх підопічних ми намагаємося берегти від стресів, переживань, забезпечуємо постійним спілкуванням з ровесниками, близькими людьми.

  Інші переваги пансіонату «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

  • швидке оформлення;
  • просторі та затишні кімнати для проживання;
  • низькі ціни;
  • цілодобове спостереження;
  • кваліфікована медична допомога;
  • допомога з переїздом;
  • лікарські обходи; благоустроєна, охоронювана територія;
  • зручне розташування;
  • тимчасове або постійне проживання.

  допомога та турбота про пенсіонерів

  Потрапивши до нашого пансіонату для похиліх людей «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області, людина не буде себе почувати самотньою та покинутою, а проживе насичену та цікаву старість. Ваш близький гарантовано отримає професійне лікування, а також отримання смачного та збалансованого харчування з вітамінами, лежачим хворим надається допомога в годуванні, цікавим дозвіллям, перебуванням у сприятливій атмосфері.

  Реабілітація та відновлення літніх