You are here:

Платний будинок для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області

будинок для літніх людей
Мережа платних будинків для літніх людей та людей з обмеженими можливостями “Центр Домашньої Турботи” запрошує на постійне та тимчасове проживання. Зі старістю багато хто потребує допомоги через проблеми зі здоров’ям, люди похилого віку потребують більшої уваги та догляду. Часто рідні не можуть постійно бути поруч, адже у кожного є своя робота, і сучасний темп життя не дозволяє приділяти достатньо уваги літній людині. Деякі пенсіонери потребують постійного медичного обслуговування та цілодобового догляду, забезпечити все це в домашніх умовах неможливо. Можна найняти доглядальницю, але така послуга обійдеться недешево, вигідніше звернутися за допомогою до спеціалізованого закладу, такого як наш платний будинок для літніх людей та інвалідів “Центр Домашньої Турботи” у місті Києві. У нашому пансіоні пенсіонер за невеликі кошти отримає хороший догляд, медичну допомогу, прекрасне та доброзичливе ставлення всіх працівників. Платний будинок для літніх людей у Києві – найкраще місце для вашого літнього родича.

Вартість послуг платного будинку для літніх людей у Києві

ціни для вас
Обираючи місце для свого родича, за можливістю віддавайте перевагу приватному будинку, оскільки державні установи подібного типу через недостатнє фінансування не можуть забезпечити гідний рівень проживання для своїх підопічних. Проживання у нашому пансіоні доступне за ціною, за невелику оплату клієнт отримує європейський рівень обслуговування, допомогу кваліфікованих спеціалістів, прекрасний догляд. Щомісячні платежі за проживання будуть залежати від кімнати, яку обере для себе клієнт, стану здоров’я майбутнього підопічного, навичок самообслуговування, які залишилися у нього. Основну оплату за утримання мешканців беруть на себе родичі та близькі, або ж пенсіонер оплачує всі послуги зі своєї пенсії.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.
Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Чому варто вибрати наш пансіон «Центр Домашньої Турботи» у Києві

  Усі філії платної мережі наших пансіонатів розташовані за містом у зелених зонах, завдяки цьому пацієнти насолоджуються красою природи та свіжим повітрям, родичі можуть навідувати близьких у будь-який зручний час. Умови проживання затишні та комфортні, наближені до домашніх, що дозволяє відчувати себе як вдома, радіти життю. У нас працюють лише досвідчені та дипломовані спеціалісти, багато з яких мають медичну освіту та навички догляду за людьми, частково або повністю втратившими працездатність.

  дозвілля в будинку для людей похилого віку

  Обравши наш пансіонат для пенсіонера, чекає багато переваг:

  • тривалість проживання пенсіонер може обирати сам, виходячи з бажання або необхідності, наприклад, у нас можна пройти ефективну програму реабілітації, можна оформитися на постійне проживання, на час від’їзду родичів у відпустку чи в командировку;
  • затишні кімнати мають все для комфорту – функціональні сучасні меблі, побутову техніку, окремий санвузол;
  • збалансований та здоровий раціон, меню, складене геронтологами;
  • огляди підопічних лікарями вузьких спеціалізацій, які відвідують наш заклад;
  • додаткові послуги – профілактичний чи лікувальний масаж, гімнастика, лікувальна фізкультура;
  • психологічна підтримка хворих, що прискорює адаптацію до нових умов проживання;
  • цікаве та захоплююче дозвілля;
  • кваліфікована медична допомога;
  • пенсіонери часто бувають на прогулянках, дихають свіжим повітрям, цікаве проведення вільного часу, нові знайомства, спілкування з однолітками;
  • швидке та легке оформлення з мінімумом документів та висновків;
  • послуга доставки майбутніх мешканців у всіх філіях пансіонату
  • індивідуальний підхід до кожного проживаючого в інтернаті;
  • якщо пожилу людину залишає стіни нашого закладу, за бажанням родичів наші співробітники навчають їх основам догляду за лежачим хворим.

  Вся інформація про роботу нашого платного пансіонату розміщена на сайті або її можна дізнатися, зателефонувавши за номером, співробітники відповідатимуть на всі ваші питання у будь-який час. Крім цього, можна відвідати заклад з ознайомчою екскурсією, подивитися умови, в яких живуть постійні мешканці, познайомитися з персоналом, побачити всі сертифікати та дипломи санаторію.

  У роботі пансіонат використовує сучасний підхід та високий рів

  ень професіоналізму,  головне для нас, це здоров’я мешканців, їх позитивний настрій на майбутнє, психологічний стан.

  пенсіонери

  Для розміщення пожилого чи інваліда у нашому платному європейському будинку для людей похилого віку необхідний мінімальний пакет документів, приїхати можна в будь-який зручний час, так як оформлення проходить щодня без перерви на обід та вихідні дні. Довіривши свого близького платному будинку для літніх людей та інвалідів «Центр Домашньої Турботи» у Києві, можете, не турбуватися про його стан, наші досвідчені спеціалісти позбавлять вас усіх турбот.