You are here:

Персонал будинку для людей похилого віку та інвалідів «Центр Домашньої Турботи»

Зубарєв Віктор

Керівник

Синютіна Ірина

Психолог

Царьова Валентина

Реабілітолог

Кузьміна Наталія

Доглядальниця

Рачова Галина

Арт-терапевт

Деркач Євген

Кухар

Пансіонат для людей похилого віку та осіб з обмеженими можливостями “Центр Домашньої Турботи” запрошує на тимчасове та постійне перебування, ми є цілою мережею будинків для людей похилого віку, філії яких можна знайти в Києві та Київській області. Пансіонат приймає людей незалежно від наявних проблем зі здоров’ям, повністю або частково обмежених дієздатністю, також запрошуємо одиноких стариків без родичів на постійне проживання. Доглядати за людиною похилого віку – складне завдання, особливо якщо вона страждає важкою хворобою, у деяких випадках без допомоги кваліфікованих фахівців просто не обійтися. Звернувшись до нашого пансіонату, ви можете бути впевнені, що ваш близький буде під наглядом досвідчених фахівців, які зможуть правильно надати необхідну допомогу та організувати належний догляд.

догляд за інвалідами

Ціни будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи»

Наша мережа будинків приватна, вся допомога надається на платній основі. Слід зазначити доступність цін, перебування у нас може собі дозволити практично кожен громадянин пенсійного віку. Щомісячні платежі можуть відрізнятися залежно від часу, який буде проживати у нас мешканець, умов проживання, вибраних ним, дієздатності. Усі ціни розміщені на сторінці пансіонату, детальніше фінансові питання обговорюються у день надходження та оформлення.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Персонал нашого пансіонату «Центр Домашньої Турботи»

Головною нашою задачею є забезпечення комфорту, належного догляду та кваліфікованої медичної допомоги підопічним, це можливо завдяки досвіду та навичкам співробітників. Тому до вибору працівників ми підходимо серйозно, намагаємося відповідати позитивній репутації закладу, яку ми заробляли роками. Для відповідності статусу закладу високого рівня, яким ми і є, всі наші працівники повинні бути справжніми професіоналами у своєму ділі:

 • інтереси пенсіонерівспівробітники знають тонкощі допомоги хворим з ураженнями центральної нервової системи – хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона, хворобою деменція, психічними розладами та відновленням хворих після перенесених захворювань – інсульту головного мозку, інфаркту міокарда, травм опорно-рухового апарату.
 • у пансіонаті працюють лише досвідчені реабілітологи, завдяки яким швидше відновлюються люди після перенесених захворювань, оперативних втручань, травм;
 • співробітники знають особливості характеру мешканців, можуть знайти підхід до кожного з них, кожен підопічний сприймається як окрема особистість;
 • усі працівники мають досвід догляду за лежачими хворими;
 • вміють надавати першу медичну допомогу в екстрених ситуаціях.

Персонал постійно вдосконалюється, проходить підвищення кваліфікації, має відповідні категорії. Завдяки чудовим умовам перебування, ми можемо забезпечити комфортну та затишну обстановку, проживання в пансіонаті далеко від стресів, емоційних потрясінь. Будь-яка людина похилого віку, проживаючи в пансіонаті, отримає максимум уваги та турботи. Ми завжди йдемо назустріч нашим підопічним, вислухаємо їх, виконаємо всі прохання та бажання.

Інші переваги пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області

 • швидке оформлення;
 • зручне розташування, поруч з пансіонатом є автомобільна парковка та зупинка громадського транспорту;
 • територія охороняється;
 • догляд після інсульту та інфаркту, перенесених онкологічних захворювань;
 • низькі ціни, наші послуги одні з найбільш доступних за вартістю у місті та області;
 • чистота в приміщеннях, кімнатах, на території будинку;
 • багаторазове та збалансоване харчування;
 • професійна реабілітація;
 • гарний відпочинок, продумана організація дозвілля, велика бібліотека, багато настільних ігор та інших розваг;
 • облаштовані спеціально для людей з обмеженими можливостями місця для прогулянок;
 • приїзди вузьких спеціалістів для огляду мешканців;
 • допомога в переїзді незалежно від регіону проживання майбутнього підопічного пансіонату;
 • доброзичливе та турботливе ставлення всього персоналу;
 • розташування за містом в місцях з красивою природою та свіжим повітрям.

будинок для людей похилого віку в Києві

Якщо вас зацікавив наш будинок для людей похилого віку, дзвоніть у пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в будь-який час, співробітники відповідатимуть на всі ваші питання, пояснять, які документи потрібно підготувати для вступу. Також можна приїхати до нашого закладу для ознайомчої екскурсії, самостійно подивитись умови проживання наших підопічних, познайомитись з працівниками.