You are here:

Перевезення лежачих хворих у Києві та Київській області недорого.

транспортировка инвалидов

Медичне перевезення лежачих хворих у Києві та Київській області здійснюється якісно та ефективно професійними спеціалістами трансферної служби будинки для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» недорого та цілодобово. Ця послуга користується широким попитом завдяки наданню якісного обслуговування, створення максимально комфортних та безпечних умов для переміщення тих пацієнтів, які тимчасово або постійно виявилися прикутими до ліжка та втратили здатність до самостійного переміщення у наші стаціонарні умови.

При здійсненні перевезення лежачих хворих з лікарні додому або в умовах нашого стаціонару наші кваліфіковані працівники застосовують лише спеціально обладнані автомобілі, які безпосередньо оснащені всіма необхідними засобами, апаратурою та пристроями для комфортного розміщення та збереження безпеки людей похилого віку, прикутих до ліжка. Серед передових пристосувань, наприклад, можна виділити використання висувних каталок, ліжок-носилок, крісел з функцією підйому та іншого.

Ціна перевезення лежачих хворих по Києву та області

Послуги з перевезення Вартість
Транспортування від 550 грн.
Перевезення лежачих від 550 грн.
Перевезення інвалідів від 550 грн
Підйом поверхами 120 грн./поверх
Перевезення хворого з лікарні додому від 550 грн.
Перевезення хворого на процедури та назад від 550 грн.
Супровід медсестри/лікаря/терапевта/санітара від 380 грн.
Транспортування міжміське від 950 грн.
Транспортування по Україні від 3500 грн.

низькі ціниЗвертатися до нас за допомогою та отриманням такої спеціалізованої послуги доставки можна для будь-якого пацієнта, незалежно від тяжкості його стану та наявних захворювань. У нас застосовується демократична цінова політика, за якої використовувані розцінки одні з найдоступніших по всьому регіону. Незважаючи на низькі та обґрунтовані ціни, якість усіх процедур, що надаються, у нас одна з найвищих. Догляд за хворими лежачимив стаціонарі пансіонату.
При здійсненні перевезення лежачих хворих по Києву недорого для вас буде індивідуально встановлена ​​точна ціна такої поїздки. На неї впливає здоров’я та його стан у пацієнта на момент здійснення поїздки, тривалість складеного маршруту, необхідність використання медичного супроводу та спеціалізованих пристроїв, у тому числі і реанімобіля, інші персональні особливості конкретного замовлення. А також додатково у нас надаються вигідні бонуси та знижки, особливо вони розраховані на постійних клієнтів. Завдяки цьому, звернення до нас стає ще вигіднішим і доступнішим для пацієнтів похилого віку.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Перевозка лежачих больных в Киеве

  перевозимо лежачу людину

  Протягом усього шляху бригада медичних працівників особливо уважно стежить за самопочуттям та станом здоров’я пацієнта. При виявленні погіршення стану ми готові негайно надати екстрену допомогу медичного характеру, зробити все необхідне для стабілізації стану старого. Це допомагає оперативно запобігти розвитку тяжких та незворотних наслідків, не допустити смертельного результату під час поїздки.

  Наші автомобільні засоби, окрім присутності необхідної апаратури, оснащені сучасною та надійною системою опалення, вентиляції, кондиціонерами. Завдяки цьому, всередині салону будь-якої пори року незалежно від погодних умов можна створювати оптимальний і комфортний температурний режим. Організовуємо догляд після операції у Києві у приватному пансіонаті.

  Здійснити замовлення наших послуг для пацієнтів з обмеженими можливостями можна в будь-який час дня та ночі. Для цього достатньо зробити один телефонний дзвінок на нашу гарячу лінію або залишити електронну заявку про необхідність отримання допомоги на нашому офіційному сайті служби трансферу приватного пансіону «Центр Домашньої Турботи». Ми готові негайно реагувати на ваші звернення і відразу ж розпочати виконання замовлення. Але все ж таки краще робити це мінімум за одну добу для того, щоб наш персонал зміг скласти оптимальний і безпечний маршрут, підготувати машину, необхідні засоби та пристрої в ній.

   

  перевезення хворого

  Замовити перевезення лежачого хворого в Києві

  зручна каталкаНаша надійна служба перевезення лежачих хворих «Центр Домашньої Турботи» вже багато років надає свої якісні послуги людям, має гідну репутацію та велику кількість позитивних відгуків про діяльність. Наші послуги просто необхідні всім клієнтам, які не мають можливості самостійно дістатися до пансіонату.

  Кваліфікований персонал трансферної служби максимально відповідально ставиться до своєї роботи, робить все необхідне для того, щоб надавати людям похилого віку можливість швидко, ефективно і безпечно дістатися місця призначення без хвилювань і переживань з приводу ймовірного погіршення самопочуття.

  Усі наші пацієнти без винятків забезпечуються отриманням допомоги у сучасних та надійних автомобільних засобах, які мають професійну європейську техніку. Завдяки цьому стає можливим здійснення перевезення лежачих хворих за низькою ціною для будь-якого малорухливого клієнта. На всіх етапах шляху вони отримують дбайливе та уважне ставлення з боку персоналу, надійний догляд професійних фахівців.

  Платне перевезення лежачих хворих на службу трансферу «Центр Домашньої Турботи» та її особливості

  Якщо вам конче необхідно розмістити свого старого родича, прикутого до ліжка, на тимчасове або постійне перебування в умовах нашого безпечного пансіонату «Центр Домашньої Турботи», то перевезення лежачих хворих до стаціонару чи додому в Києві здійснюється оперативно нашою трансферною компанією. Ми забезпечимо комфорт і безпеку після перенесеного інфаркту міокарда для вашої рідної людини незалежно від її стану та тривалості самого шляху.

  Кожен наш клієнт, незалежно від усіх умов, зможе отримати послуги високої якості за низькими цінами в мінімальні терміни. Безпосередньо перед поїздкою наш персонал уважно обстежує свого клієнта, приймає рішення про можливість здійснення такої процедури, при необхідності застосовує медикаментозну терапію. Після цього протягом здійснення всієї поїздки ми уважно контролюємо його здоров’я, самопочуття і при необхідності відразу ж надамо термінову медичну допомогу безпосередньо під час поїздки.

  транспортування

  Після прибуття на місце призначення досвідчені медичні працівники проводять повторне обстеження та на підставі отриманих даних складають оптимальні рекомендації. Якщо людина направлена ​​до нашого стаціонару пансіонату «Центр Домашньої Турботи», то лікувальному фахівцю передаються всі необхідні рекомендаційні заходи. Ми працюємо цілодобово без перерв та вихідних, тому готові негайно реагувати на всі заявки від клієнтів. Відразу після цього вибудовується комфортний та безпечний маршрут із забезпеченням якісного сервісу підопічному.

  Надійне перевезення лежачих хворих у Києві та Київській області недорого та професійно виконується досвідченим персоналом служби трансферу приватного пансіонату «Центр Домашньої Турботи». Всі наші клієнти будуть забезпечені надійним та якісним обслуговуванням, а вам не доведеться переживати за здоров’я рідного особи пенсійного віку.