You are here:

Пансіонат для інвалідів по зору та слабозорих у Києві

уход за слепыми

Приватний пансіонат для інвалідів зору та слабозорих в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» представляє собою сучасний заклад для безпечного проживання людей похилого віку з застосуванням спеціалізованих пристосувань та широким переліком надійних послуг за доступними цінами. Люди похилого віку з проблемами у галузі зору гостро потребують отримання надійного догляду, застосування спеціалізованих умов та пристосувань для надійного проживання.

Більша частина повністю або частково сліпих громадян не може самостійно обслуговувати себе, вести господарство та нормально існувати. Тому більш правильним рішенням буде розміщення старої людини у сучасному пансіонаті для слабозорих людей в умовах міста Києва «Центр Домашньої Турботи».

Життя у нашому сучасному та надійному стаціонарі передбачає розміщення в максимально комфортних та достойних умовах перебування незалежно від наявних патологій, пов’язаних з гостротою зору. У нас підопічні зможуть повністю отримувати професійний догляд, якісну медичну допомогу та безпечне побутове обслуговування. А наші досвідчені та кваліфіковані спеціалісти забезпечать цілодобовий догляд за мешканцями, нададуть психологічну підтримку та не дозволять почувати себе бездоганними та нікому не потрібними.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Послуги пансіонату для сліпих літніх людей «Центр Домашньої Турботи»

  догляд за слабозорими

  • Надання допомоги у дотриманні гігієнічних процедур.
  • При необхідності ми здійснюємо годування пацієнтів.
  • Своєчасна заміна підгузків.
  • Організація цікавого та захопливого дозвілля за інтересами хворих.
  • Виконання стрижки волосся, нігтів, гоління.
  • Заміна постільних речей, особистих речей пацієнта, прання та прасування.
  • Послуги трансферу та супровід за необхідності, якщо людина повністю сліпа.

  Розміщувати сліпу літню людину в нашому стаціонарі можна в будь-який зручний для вас час, і ми завжди забезпечимо вашого родича якісними та надійними послугами.

  Як обрати гідний санаторій для слабовидящих в Києві та Київській області

  Сучасні пансіонати для сліпих в Києві можна розділити на державні та приватні заклади. У державних усі послуги надаються безкоштовно, але при цьому встановлюються власні вимоги до постояльців, які обов’язково потрібно виконувати. До них, наприклад, можуть бути висунуті вікові обмеження, встановлені параметри, стан здоров’я людини та інше.

  Щодо приватних будинків престарілих для слабозорих людей слід відзначити, що за розміщення та отримання послуг доведеться платити. Але при цьому ці заклади не висувають жодних вимог до пацієнтів і готові розмістити у себе пенсіонера незалежно від наявних захворювань та важкості його стану.

  догляд за інвалідами по зору

  При наявності сліпоти хвора людина особливо потребує отримання надійного та цілодобового догляду за сліпою людиною в санаторії, надання всіх необхідних видів допомоги. Усе це в поєднанні з опікою за людиною похилого віку з поганим зором можна отримати лише в приватних будинках для сліпих інвалідів.

  Кожен вирішує для себе сам, який обрати гідний пансіонат для інвалідів по зору та слабозорих в Києві, проте до такого вибору слід підходити максимально відповідально.

  Переваги санаторію для незрячих пенсіонерів «Центр Домашньої Турботи»

  На сьогоднішній день в нашому регіоні існує велика кількість спеціалізованих закладів, готових забезпечити професійний догляд за інвалідами по зору в Києві. Тим не менш при виборі нашого будинку для інвалідів по зору за доступною ціною ви будете забезпечені наступними надійними перевагами:
  допомога сліпим

  • Сприятливе заміське розташування в гарному та екологічно чистому районі зі свіжим повітрям.
  • Усі процедури виконують висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, які готові надавати всі види допомоги пацієнтам, в тому числі і невідкладні медичного характеру.
  • Використання передової сучасної техніки, надійних пристроїв для безпеки підопічних.
  • Організація різноманітного дозвілля для всіх клієнтів, в тому числі з регулярними прогулянками на свіжому повітрі.
  • Організація надійного догляду та цілодобового пильнування за пенсіонерами.
  • Уважне ставлення до всіх пацієнтів з боку персоналу, сприятлива атмосфера перебування, хворі можуть спілкуватися з такими ж літніми людьми зі схожими проблемами у галузі зору.
  • Родичі можуть відвідувати пенсіонерів у будь-який зручний для себе час.
  • При необхідності у нас можна скористатися додатковими послугами, наприклад, найняти доглядальницю для людини похилого віку.

  опікун для бабусі

  Звертайтеся в наш сучасний пансіонат для інвалідів по зору та слабозорих людей в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» для розміщення свого близького родича похилого віку. Ми забезпечимо йому всі необхідні умови та можливості для здобуття щасливого та гідного життя за доступними цінами.

  Медична допомога та догляд