You are here:

Догляд за хворими на цукровий діабет у Києві та Київській області

діабет у пенсіонерів

Професійний догляд за хворими на цукровий діабет в Києві та Київській області здійснюється кваліфікованим персоналом приватного будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» за доступними та обґрунтованими цінами. Таке небезпечне захворювання, як цукровий діабет, представляє собою порушення ендокринної системи. Воно провокує гостру нестачу інсуліну в організмі у зв’язку з порушеннями взаємодії цього гормону з клітинним будівництвом хворого. Небезпека його появи полягає в тому, що сильно зростає ймовірність розвитку глікемії — підвищеного вмісту глюкози в крові людини.

Також серед негативних факторів такої недуги можна відзначити її протікання лише у хронічній формі, тому повністю позбутися від неї хворий не зможе ніколи. Особливо це негативно відображається на здоров’ї пенсіонерів, яке і без того ослаблено віковими змінами та іншими важкими захворюваннями. Вже через деякий час після появи хвороби можна виявити порушення протікання внутрішніх обмінних процесів.

При виявленні перших ознак розвитку даного захворювання хронічного характеру слід якнайшвидше звертатися до фахівців, розпочинати відповідне лікування та забезпечувати пенсіонеру всі необхідні умови для комфортного перебування в затишній обстановці. З цією метою ви завжди можете звернутися в наш приватний та надійний санаторій для діабетиків у Києві «Центр Домашньої Турботи». Ми допоможемо вашому родичу забезпечити гідне життя при такому захворюванні.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Симптоми розвитку цукрового діабету у літніх людей

  При виявленні перших ознак нієї недуги слід негайно звертатися до лікарів і розпочинати відповідну терапію, поки хвороба не переросла у загострену і запущену стадію розвитку. В іншому випадку усунути негативну симптоматику буде значно складніше, навіть для досвідчених фахівців.

  голова крутиться

  Серед основних симптомів можна виділити наступні:

  • Безпричинне зниження гостроти зору за короткий період часу.
  • Головні болі, запаморочення і навіть втрата свідомості.
  • Порушення функціонування нирок.
  • Порушення роботи серцево-судинної системи.
  • Сильна втома та слабкість у ногах навіть при мінімальній фізичній активності, ураження судин, вени лопаються.

  Якщо у вашої близької людини виникли деякі з таких симптомів, це привід для негайного звернення до професіональних фахівців і складання особистого курсу відновлювальних заходів. В іншому випадку наслідки розвитку недуги можуть бути незворотніми, аж до летального результату.

  Догляд за хворими цукровим діабетом в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  При появі цієї хвороби життя людини значно змінюється у негативному напрямку, тому дуже важливо забезпечити для неї відповідний цілодобовий догляд та нагляд, надання всієї необхідної допомоги досвідченими фахівцями для запобігання розвитку необоротних наслідків. Проводити такі заходи можуть лише професіонали своєї справи, що володіють знаннями і тонкощами роботи з пенсіонерами.

  У такій ситуації не можна обійтися без застосування медикаментозної терапії, яка складається персонально для хворого з урахуванням всіх особливостей його організму і розвитку діагнозу. А також необхідно дотримуватися ряду важливих правил для усунення розвитку негативних наслідків. Так, ін’єкції інсуліну слід вводити щодня у той самий час без порушень. Ще треба розуміти, що в будь-який момент може статися напад і хворий відчує найсильніше погіршення самопочуття. Тому найбільш безпечно буде розмістити його в спеціалізований пансіон під цілодобовий нагляд лікарів.

  догляд за літніми

  Також важливо навчити родичів наданню першої медичної допомоги, оскільки вона може знадобитися в будь-який момент. Діабетику слід завжди знаходитися під наглядом лікарів, які зможуть забезпечити йому належний догляд. І все це він зможе отримувати в повній мірі у приватному будинку для літніх Києва «Центр Домашньої Турботи».

  Переваги приватного санаторію для діабетиків «Центр Домашньої Турботи»

  Наш сучасний пансіонат для літніх діабетиків «Центр Домашньої Турботи» надає кожному своєму підопічному надійні та безпечні умови перебування, професійне медичне обслуговування і надійну підтримуючу терапію з урахуванням особливостей організму клієнта. Незважаючи на високу якість обслуговування, наші тарифи одні з найбільш доступних у регіоні.

  госпіс для діабетиків

  Умови розміщення для діабетиків у стаціонарі санаторію «Центр Домашньої Турботи»

  • Заміське розташування в затишному і тихому місці з красивою природою, свіжим і чистим повітрям для здійснення регулярних прогулянок.
  • Організація захоплюючого дозвілля за інтересами мешканців у стаціонарних умовах, на свіжому повітрі та з виїздом в місто на різноманітні виставки, спектаклі і інше.
  • Хворі розміщуються в сучасних палатах з новим ремонтом та всіма зручностями.
  • Смачне, корисне і збалансоване харчування в комфортній їдальні.
  • Надання всієї необхідної допомоги, в тому числі в дотриманні гігієни, своєчасна заміна постільної білизни, обов’язки в догляді сиділкам прання і прасування особистих речей пенсіонерів та інше.

  Догляд за хворими цукровим діабетом в Києві в умовах нашого будинку для літніх супроводжується всіма необхідними умовами для здобуття достойного і щасливого життя незалежно від наявних хвороб і патологій.

  правильне харчування пенсіонерів

  Реабілітація хворих цукровим діабетом в Києві

  Ця хвороба має свої відмінні особливості. Зокрема, при розвитку вона відразу переходить у хронічну форму, від якої неможливо позбутися назавжди. Але за професійного підходу і строгого виконання всіх призначень фахівців, веденні здорового способу життя можна знизити дискомфортні ознаки і хвороба не буде сильно впливати на нормальне життя людини. Наш кваліфікований і досвідчений персонал готовий застосовувати для діабетиків спеціалізовану реабілітаційну програму.

  діабет

  Її завдання полягає у відновленні ослабленого організму та підвищенні рівня життя хворого. У зв’язку з цим проводяться наступні заходи:

  • Забезпечення клієнтів корисним та здоровим харчуванням зі скороченням добових прийомів цукру до мінімуму.
  • Щодня фахівці стежать за станом здоров’я клієнтів, вимірюють цукор у крові строго в один і той же час.
  • Персонально складений курс лікування медикаментозними засобами для збереження нормального рівня інсуліну в крові та нормалізації самопочуття людини.
  • Нормалізація психоемоційного фону пенсіонера, усунення стресогенних факторів.
  • Надання цікавого дозвілля мешканцям.
  • Чітке дотримання встановленого режиму і розпорядку дня.
  • Регулярні огляди та обстеження у фахівців, надання лікувальних і відновлювальних програм.

  діабетик

  Професійний догляд за хворими цукровим діабетом в Києві та Київській області здійснюється досвідченим і кваліфікованим персоналом при зверненні в приватний пансіонат для літніх у Києві «Центр Домашньої Турботи» за низькими цінами. Ми допоможемо вашому родичу адаптуватися до своєї недуги, знизити негативні симптоми та отримати щасливу старість в комфортних умовах проживання.

  Медична допомога та догляд