You are here:

Реабілітація після катаракти в пансіонаті «Центр домашнього піклування»

лікування катаракти

Наш приватний будинок для людей похилого віку у Києві та Київській області «Центр Домашнього піклування» запрошує на тимчасове та постійне проживання людей похилого віку та інвалідів, ми приймаємо громадян незалежно від наявних захворювань, їх тяжкості, з повною та частковою втратою дієздатності. З настанням старшого вікового періоду загострюються всі хронічні патології, з’являються нові проблеми зі здоров’ям.

Старенька людина вже не така активна, вимагає до себе підвищеної уваги та допомоги. Однією з проблем людей похилого віку є катаракта, це захворювання, що знижує гостроту зору внаслідок процесів, що призводять до помутніння очного кришталика.

Патологічний процес, що відбувається в очному яблуку, призводить до проблем із проникненням променів світла в кришталик. При не наданій вчасно можлива повна втрата зору. Крім проведеного лікування, важливе значення має і реабілітаційний період, на який можна оформити свого літнього родича в спеціалізовану установу, таку як наш будинок для людей похилого віку.

Вартість реабілітації та проживання в будинку інтернаті «Центр домашнього піклування»

Вся допомога, що надається в пансіоні платна, оскільки ми приватна установа, незважаючи на це, вартість перебування в будинку досить доступна у фінансовому плані. За невелику щомісячну вартість постоялець отримує висококваліфіковану допомогу, чудові умови проживання, турботу та догляд на європейському рівні. Оплати залежать від стану здоров’я навичок, що надійшли, до самообслуговування, обраної кімнати для проживання. Попередні ціни вказані на офіційному сайті, детальніше фінансові моменти обговорюються в день надходження та укладення договору.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Основні симптоми, що свідчать про розвиток катаракти

  При появі наступних симптомів рекомендуємо звернутися до лікаря:

  • близорукість, яка може посилюватися, а якщо її досі не з’явиться;
  • всі предмети перед очима здаються розмитими та нечіткими;
  • спотворення сприйняття світла;
  • чутливість очей підвищується.

  Самостійно запідозрити це захворювання не можна, це може зробити офтальмолог після проведення діагностичних заходів.

  Захворювання довго може ніяк не проявляти себе, особливо якщо вогнище ураження знаходиться в периферичному відділі кришталика. Як правило, клініка починає проявлятися на занедбаних стадіях, коли вже важко допомогти. Тому необхідно пам’ятати, що при виникненні проблем із зором, зниженням його гостроти слід негайно звернутися до фахівця.

   бабуся з поганим зором

  Причини, що сприяють розвитку патології

  Схильність до такої хвороби часто зустрічається у людей похилого віку, оскільки з віком тканини очі отримують недостатнє харчування. Катаракта вважається проблемою людей похилого віку, часто виявляється після 60 років. Поразка характерна як одного ока, так двох.

  Також ураження може бути результатом травми очного яблука, підвищеного внутрішньоочного тиску, підвищеного цукру в крові, захворювань аутоімунної етіології.

  Лікування катаракти та реабілітація

  У випадках діагностування захворювання консервативне лікування не допоможе, єдина допомога полягає до хірургічної операції із заміни свого кришталика на штучний. Дане втручання не відрізняється особливою складністю, тактика вже давно відпрацьована, за рік проводиться тисячі таких операцій. Кришталик, який встановлюється людині, дуже схожий на натуральний і якщо дотримуватись усіх рекомендацій, може служити роками.

  допомога при катаракті

  Велике значення має реабілітаційний період, який прискорює процес одужання та повернення до колишнього життя. Крім цього, на швидкість відновлення впливає і виконання лікарських рекомендацій та призначень у післяопераційному періоді. Оперативне втручання може проводитися амбулаторно, пацієнту, якщо все пройшло без ускладнень того ж дня може повертатися додому.

  Рекомендації в період після хірургічного втручання

  катаракта

  • перший час дотримання постільного режиму надається цілодобова доглядальниця, що постійно його супроводжує;
  • обов’язкове застосування пов’язки на очі;
  • дотримуватися гігієнічних заходів, в очі не повинно при вмиванні потрапляти мило, пил, косметикою також не користуватися деякий час;
  • лежачим постояльцем допомога в прийомі їжі, гігієнічних процедурах, профілактика появи пролежнів;
  • застосовувати краплі для очей із протизапальним ефектом;
  • не виходити на відкрите сонце без сонцезахисних окулярів;
  • відвідати офтальмолога у призначений час для профілактичного огляду.
  • територія пансіонату під постійною охороною¸ все обладнано для зручності, є пішохідні доріжки для прогулянок на вулиці, лавки, альтанки, для людей з інвалідністю облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • всі приміщення та територія містяться в чистоті;
  • доступна цінова категорія.
  • Ми приймаємо всіх людей похилого віку із захворюваннями, незалежно від їх ступеня тяжкості, у тому числі з хворобою Альцгеймера, та людей з інвалідністю.
  • Інші переваги наших пансіонатів у Києві та Київській області.

   

  катаракта у бабусі

  Вибравши наш будинок для людей похилого віку та інвалідів «Центр домашнього піклування» у Києві та Київській області ваші рідні будуть забезпечені всім необхідним для повноцінної старості.

  Реабилитация и восстановление пожилых