You are here:

Пансіонат для інвалідів-візочників у Києві та Київській області

забота про інвалідів
Хороший пансіонат для інвалідів-інвалідів-колясочників в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» надає свої якісні послуги та гідні, безпечні умови проживання для хворих, які прикуті до інвалідного візка за доступними цінами. На сьогоднішній день відповідно до статистичних показників більш ніж одна десята частина всього населення у світі має обмежені можливості, з яких велика кількість громадян тимчасово або назавжди прикуті до інвалідного візка. Така похила людина потребує особливого догляду, турботи, уваги, оскільки не має можливості самостійно обслуговувати себе без посторонньої допомоги.

Такі обов’язки можуть взяти на себе їх здорові родичі. Але у більшості випадків у сучасному ритмі життя вони проводять більшу частину часу на роботі, а також є інші невідкладні справи. У зв’язку з цим вони мають занадто обмежений час, який готові цілком присвятити турботі за своїм хворим похилого віку родичем.

А також у переважній більшості випадків вони потребують у формуванні спеціалізованих умов для комфортного і безпечного життя, отриманні професійного медичного обслуговування. Самостійно в домашніх умовах створити все необхідне для безтурботного життя інваліда дуже важко, а іноді і неможливо. Найбільш правильним рішенням буде вибір надійного інтернату для проходження реабілітації або постійного проживання на довгі роки. Таким гідним пансіонатом для колясочників у Києві є наш «Центр Домашньої Турботи».

Пансіонат для інвалідів-колясочників в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи»

догляд за хворими на візку
Наш сучасний пансіонат для літніх інвалідів в Києві та Київській області для інвалідів на візку представляє собою спеціалізований готель для безпечного розміщення хворих з обмеженими можливостями за низькими цінами з великою кількістю позитивних відгуків від наших пацієнтів. При розміщенні в нашому стаціонарі родичам не доведеться хвилюватися про стан і догляд за своїм рідним людиною похилого віку. Ми надійно надаємо всі необхідні умови для безпечного та комфортного розміщення пенсіонерів, а персонал забезпечує турботу, професійне лікування та персональну програму реабілітації.

Приватний будинок для інвалідів-колясочників «Центр Домашньої Турботи» розташований за міською межею в красивому і мальовничому районі зі свіжим і чистим повітрям. Таке розташування дозволяє всім мешканцям заспокоїтися, розслабитися, припинити переживати через всі свої проблеми, просто відпочивати від міської суєти. Це сприяє відновленню та нормалізації психоемоційного фону наших клієнтів. Але при цьому, незважаючи на загородне розташування, у нас поруч є комфортна транспортна розв’язка, завдяки якій відвідування родичами наших підопічних не складе ніякої проблеми та труднощів.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Піклування про пацієнтів у домі інвалідів-колясочників у Києві

  допомога інвалідам
  У приватному пансіоні “Центр Домашньої Турботи” працюють лише провідні лікарі, кваліфіковані психологи і психотерапевти. Цілодобово вони контролюють фізичний і психічний стан пацієнтів. Навіть тимчасове розміщення сприяє значному поліпшенню самопочуття і настрою хворого з обмеженими можливостями, допомагає відчути себе важливим для суспільства, отримувати радість і задоволення.

  Ми застосовуємо демократичну цінову політику, тому наші тарифи одні з найбільш демократичних в регіоні і дозволяють всім потребуючим звертатися до нас за допомогою.

  Звертайтеся в наш приватний пансіонат для інвалідів-колясочників у Києві та Київській області “Центр Домашньої Турботи” для забезпечення свого близького та рідного человіка перебування в комфортних і безпечних умовах, якісним доглядом і реабілітацією після травм за лояльними і доступними цінами.

  Переваги санаторію для інвалідів-колясочників у Київській області “Центр Домашньої Турботи”

  пансіонат для інвалідів

  • Екологічно безпечне розташування. У такій сприятливій екологічній атмосфері забезпечується надійний відпочинок колясочників у Київському санаторії, що дозволяє поліпшувати настрій пацієнтів і сприяє їх відновленню.
  • Ефективна реабілітаційна програма. Усі заходи здійснюються під цілодобовим контролем кваліфікованих спеціалістів. Окрім достойного догляду за інвалідами на візку, персонал забезпечує якісне медичне обслуговування з використанням персонального підходу до кожного мешканця а також для пенсіонерів онкохворих.
  • Санаторій для інвалідів-колясочників має широку зовнішню територію, на якій розташовані майданчики перебування на свіжому повітрі, а також зони відпочинку для прогулянок підопічних з обмеженими можливостями.
  • Велике значення приділяється організації цікавого дозвілля в умовах стаціонару і на свіжому повітрі відповідно до стану підопічних.
  • У стаціонарних умовах пенсіонери розміщуються в затишних одномісних або двомісних номерах з новими меблями, технікою. А поряд з кожним ліжком знаходиться спеціальна кнопка для екстренного виклику персоналу, якою можна скористатися в будь-який час дня і ночі.
  • Надання смачного і корисного харчування.

  Розмістити свого хворого родича похилого віку у нас можна постійно або тимчасово відповідно до ваших потреб і стану здоров’я людини.
  інвалід на колясці
  А також серед переваг перебування в нашому пансіонаті для людей на візках, а також для пенсіонерів з переломами шийки стегна у Києві “Центр Домашньої Турботи” можна відзначити можливість поселення людини на постійне перебування або тимчасове з метою відновлення і повернення до повноцінного життя. При цьому кожному клієнту ми надаємо турботливе ставлення і комфортні умови перебування.

  Медична допомога та догляд