You are here:

Вдячні відгуки

Катерина Андріївна, м. Київ

Після перенесеного крововиливу в мозок наш батько залишився паралізованим і потребував постійного медичного обслуговування і спеціалізованої догляду. За порадою дільничного лікаря, ми вирішили направити батька на реабілітацію в будинок для людей похилого віку та інвалідів "Центр Домашньої Турботи" у Києві. Через місяць реабілітаційних процедур стан значно покращився, батько почав самостійно повертатися на бік. Окрема подяку хочеться висловити всьому обслуговуючому персоналу пансіонату за прекрасний догляд і терплячість до таких тяжкохворих людей.

Марія Нестерова, м. Київ

Після тривалого пошуку потрібного місця для своєї похилого віку мами з захворюванням Паркінсона ми зупинилися на будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи». Про свій вибір ми не шкодуємо, тому що через своє здоров'я мама потребувала спеціалізованого догляду, який на жаль вдома ми не могли їй забезпечити. Тут же за нею цілодобово спостерігають. В пансіонаті завжди є медичні працівники, які своєчасно реагують на її скарги на самопочуття. Тому ми тепер не переживаємо, що вона вдома одна без нагляду.

Михайло Олександрович, Київська область

У приватному пансіонаті "Центр Домашньої Турботи" вже півроку перебуває моя літня мати, яка страждає хворобою Паркінсона. Нажаль, через прогресування патології, догляд та пильнування за нею вдома стало практично неможливим. Після її направлення до цього будинку, я повністю спокійний за її стан, працівники дійсно дбають про проживаючих там літніх людей добросовісно. Коли я відвідую маму, бачу, що вона завжди чиста та охайна, і що ще потрібно літній людині. Крім того, хочу відзначити доступність цін цього пансіонату, хоч він і приватний, розміру пенсії досить для проживання.

Микола Суворов, Київська область

Хочу висловити величезну подяку за чудовий догляд, доброзичливе ставлення всіх працівників пансіонату «Центр домашнього піклування» в якому спочатку тимчасово, а тепер і постійно проживає мій батько. Після перенесеної важкої операції він потребував спеціалізованого догляду та спостереження медиків. Після поради дільничного терапевта, ми відправили його до цього інтернату на реабілітацію, яка тривала більше місяця. Батьку настільки сподобалося, що після повернення додому, він вирішив переїхати туди на постійне проживання. Тепер, коли ми його відвідуємо щотижня, він завжди веселий, у гарному настрої.

Христина Миколаєва, Київська область

У пансіонаті «Центр домашнього піклування» знаходиться мій літній батько, який через проблеми зі здоров'ям прикутий до інвалідного крісла. Незважаючи на це, він проживає цікаву, насичену старість. Окрім чудового догляду, гарного харчування, він забезпечений кваліфікованою медичною допомогою, за старими тут доглядають цілодобово. Також співробітники не забувають і про проведення вільного часу, мешканці щодня гуляють на свіжому повітрі, для людей на візках є обладнані місця, де вони можуть без проблем пересуватися. Після оформлення дідуся в цей інтернат стан його здоров'я навіть покращився, коли ми його відвідуємо, він завжди в хорошому настрої, доглянутий.

Марина Краснова, м. Київ

В пансіонат для літніх людей "Центр Домашньої Турботи" я звернулася, коли у моєї 85-річної бабусі почалася деменція. Вдома ми, на жаль, не впоралися з нею - вона просто могла піти у невідомому напрямку, забути, де живе. Цей пансіонат порадила знайома, і ми не пошкодували, що після тривалих пошуків обрали саме його. Увесь догляд тут цілодобовий, територія охороняється, тому ми тепер не турбуємося, що вона може піти у невідомому напрямку. Також у інтернаті завжди чисто, всі літні люди доглянуті, з гарним настроєм, забезпечені хорошим харчуванням.

Наталія Костянтинівна, м. Київ

Після перелому шийки стегнової кістки, нашому літньому дідусеві передбачалася тривала реабілітація. Нажаль, ніхто з родичів не міг надати йому необхідні умови, після обговорення з усіма членами сім'ї та дідусем було вирішено звернутися за допомогою до спеціалізованого закладу. Вивчивши багато відгуків та рекомендацій про такі заклади, ми вирішили зупинити свій вибір на пансіонаті для літніх людей "Центр Домашньої Турботи" в Києві. Дідусеві настільки сподобався догляд і ставлення до нього, що він вирішив залишитися там, на постійне проживання. Тепер, коли ми його відвідуємо, він завжди посміхається, у гарному настрої, завів собі багато друзів і знайомих.

Ольга Нєстєрова, Киевская область

У приватному інтернаті для людей похилого віку «Центр домашньої турботи» знаходиться наш старий дідусь із захворюванням Альцгеймера. Оскільки захворювання почало стрімко прогресувати, ми, на жаль, не змогли повноцінно доглядати його вдома. Після довгих роздумів, вирішили спробувати оформити його в пансіонат, після довгих пошуків відповідного місця обрали «Центр домашнього піклування», про нього було більше позитивних відгуків, та й попередньо відвідавши це місце, у нас не залишилося сумнівів, що дідові там буде справді добре. Ми раді, що не помилилися у своєму виборі, оскільки справді там чудовий догляд за старими, на місці завжди є лікар, який обслуговує персонал.

Євген Малиновський, м. Київ

Після перенесеної катаракти, наша літня 89-річна бабуся практично повністю втратила зір, доглядати її у нас не було можливості. Тому ми вирішили звернутися за допомогою до пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи». Вибрали це місце, оскільки воно знаходиться неподалік будинку, щоб регулярно відвідувати бабусю. Про своє рішення і ми і вона не шкодуємо, оскільки справді тут забезпечений хороший догляд за літніми людьми, вони завжди чисті та доглянуті. Незважаючи на те, що бабуся практично нічого не бачить, вона щодня виходить на прогулянки у супроводі персоналу.

Олена Миколаївна, м. Київ

Так сталося, що після смерті чоловіка моя тітка залишилася самотньою, їй завжди потрібна була допомога по дому, вік і стан здоров'я давалися взнаки. Ми почали підшукувати місце, де про неї могли б подбати, вибір зупинився на будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» у Києві. Тітка залишилася задоволеною, оскільки догляд, харчування, умови проживання там опинилися на найвищому рівні. У будинку стежать за станом здоров'я людей похилого віку, вони регулярно обстежуються, здаються необхідні аналізи. А головне тут вона живе не на самоті, а в оточенні однолітків, з якими можна завжди спілкуватися.