You are here:

Харчування в пансіонаті для людей похилого віку та інвалідів «Центр Домашньої Турботи»

годування літнх людей

Мережа пансіонатів для догляду за людьми похилого віку У Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» пропонує літньому населенню послуги з догляду та огляду незалежно від наявних проблем зі здоров’ям, групи інвалідності, ступеня дієздатності. Літній вік – це етап життя, який вимагає більшої уваги на своє здоров’я, в тому числі і раціон харчування. У цьому періоді потрібно підтримувати сили в організмі, щоб наповнити його енергією. Багато залежить від якості їжі, яку вживає пенсіонер, оскільки це допоможе попередити виникнення проблем зі здоров’ям при порушенні обмінних процесів в організмі, в травній системі. Правильний щоденний раціон дозволить їжі повністю засвоїтися, наповнити організм енергією надати людині позитивний настрій і приплив сил. Окрім прекрасного догляду та гарне медичне лікування та реабілітацію після перенесених захворювань, кваліфікованої допомоги пансіонат «Центр Домашньої Турботи» велике значення надає харчуванню своїх підопічних, ми дотримуємося лише правильного раціону, враховуючи особливості та потреби людей у ​​цій віковій категорії.

Вартість перебування в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

ціни для васПроживання у нашому пансіоні доступне, харчування включене в основну щомісячну вартість, за невисокою вартістю пенсіонер отримує європейський рівень обслуговування, допомогу досвідчених фахівців, чудовий догляд та цікаве проведення вільного часу, відпочинку. Щомісячні платежі залежать від кімнати, яку вибере для себе клієнт, стану здоров’я майбутнього підопічного, навичок до самообслуговування тих, хто залишився у нього.

Основну плату за проживання постояльців беруть на себе рідні та близькі або літня людина оплачує всі послуги зі своєї пенсії, як правило, її достатньо для перебування в нашому будинку.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Складання щоденного меню

  Всі підопічні будинки для людей похилого віку в Києві «Центр Домашньої Турботи» отримують повноцінне 5-разове харчування.

  їжа для пенсионеров

  Щоденне меню складає геронтолог:

  • вся їжа з відмінними смаковими якостями та естетично приваблива, що викликає апетит;
  • кожну порцію розподілено з огляду на необхідну енергетичну цінність для організму літньої людини;
  • гарантія повноцінного здорового щоденного раціону з присутністю необхідної кількості свіжих овочів, фруктів;
  • кожна порція невелика по 200-300 гр., що підтримує оптимальне функціонування травного тракту;
  • всі мешканці пансіонату дотримуються не тільки суворого режиму дня, а й режиму харчування.

  Особливості приготування їжі та обслуговування людей похилого віку в мережі пансіонатів «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

  догляд за літніми людьми

  Готуючи їжу, ми враховуємо потреби організму людей похилого віку, їх смакові переваги:

  • особливості щоденного раціону – в пансіонаті розробляється однакове меню для всіх проживаючих, якщо немає жодних обмежень, якщо є алергічна реакція на деякі продукти або захворювання, що потребують спеціального харчування, тоді складається спеціальне дієтичне меню;
  • режим харчування – всі норми правильного харчування для людей похилого віку та інвалідів розробляються з урахуванням фізіологічних потреб та особливостей організму;
  • технологія приготування їжі та сервірування – їжа подається вареною, запеченою, тушкованою, приготовленою на пару, кожна страва гарно сервірована та естетично приваблива;
  • обслуговування – все приготування їжі відбувається з суворим дотриманням санітарних норм та технологічних вимог;
  • їдальня – наші підопічні їдять у гарній та затишній їдальні за столами на кілька осіб, люди з обмеженими можливостями та лежачі постояльці харчування отримують у кімнату.

  Їжа в наших будинках «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області завжди смачна, естетично приваблива та корисна. Також наші кухарі завжди беруть до уваги індивідуальні уподобання в їжі наших підопічних, намагаються їх виконати. Ми завжди беремо до уваги побажання постояльців і намагаємося їх враховувати при складанні меню, надаємо послуги доставки в наш пансіонат за допомогою свого зручного та комфортного транспорту. Також ми враховуємо алергічні реакції пенсіонерів і не допускаємо розвитку ускладнень.

  Інші переваги мережі пансіонатів «Центр Домашньої Турботи»

  • тривалість проживання можна вибрати самостійно, це може бути час на проведення літнього періоду, на час від’їзду родичів у відпустку або відрядження, а можна самотній людині обрати наш будинок для постійного проживання;
  • затишні та просторі номери з функціональними, сучасними меблями, побутовою технікою, окремим санвузлом;
  • огляди підопічних лікарями вузьких спеціалізацій, які приїжджають у пансіон;
  • додаткові послуги – профілактичний або лікувальний масаж, гімнастика, лікувальна фізкультура;
  • допомога кваліфікованого психотерапевта;
  • цікаве та захоплююче проведення вільного часу;
  • швидке оформлення з мінімумом документів та довідок;
  • послуга доставки майбутніх постояльців у всіх філіях пансіонату
  • індивідуальний підхід до кожного, хто проживає в інтернаті;
  • якщо літня людина залишає стіни нашої установи, за бажання рідних наші співробітники навчають їх основ догляду за пенсіонером.

  диєтичне харчування

  Потрапивши до будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області на вас чекає не тільки корисне, багаторазове харчування, а й якісний догляд, професійна медична допомога, доброзичливе ставлення.