You are here:

Реабілітація хворих із захворюваннями нервової системи в мережі пансіонатів «Центр Домашньої Турботи»

Захворювання нервової системи

Приватні пансіонати “Центр Домашньої Турботи” пропонують свої послуги літньому населенню та людям з інвалідністю, запрошуємо пенсіонерів з будь-якими захворюваннями на тимчасове або постійне проживання. Серед літніх людей поширені захворювання, пов’язані з порушенням функціонування периферичної нервової системи. Таким проблемам піддаються старші люди, які переступили 60-річчя. Догляд за літнім чоловіком або жінкою, особливо якщо він має великі проблеми зі здоров’ям, повністю або частково втратив працездатність, в домашніх умовах майже неможливий, оскільки потребує постійного медичного обслуговування. Можна знайти доглядальницю з медичною освітою, яка буде перебувати зі стариком постійно або приходити у певний час, але така допомога досить дорого коштує. У таких випадках рекомендуємо звернутися за допомогою в спеціалізоване заклад, такий як наш пансіонат “Центр Домашньої Турботи” в Києві та Київській області.

Вартість догляду за людьми з захворюваннями нервової системи

ціни для васМи приватний спеціалізований заклад з високим рівнем догляду та наданої медичної допомоги, умови проживання в пансіонаті наближені до європейських. Незважаючи на це вартість послуг пансіонату досить прийнятна, будь-який громадянин пенсійного віку може оформитися до нас на постійне або тимчасове проживання, незалежно від регіону проживання. Щомісячні оплати будуть трохи відрізнятися у мешканців. Так як залежать від умов для проживання, які обере клієнт, стану прибулого, навичок самообслуговування, які він зберіг.

Перебування у нашому будинку відбувається з укладенням офіційного письмового договору між пенсіонером або його представником. Оплати проводяться будь-яким зручним для клієнта способом. З усіх інших питань звертайтеся до наших спеціалістів, дзвонити можна в будь-який час.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Основні симптоми захворювань периферичної нервової системи

  головні болі

  У таких людей може спостерігатися наступна симптоматика:

  • чутливі порушення – болі в руках і ногах невідомого походження, відчуття оніміння, підвищена або навпаки знижена чутливість в кінцівках;
  • рухові порушення – слабкість м’язового апарату, тому рухова активність може бути значно знижена;
  • порушення в функціонуванні вегетативної системи – спостерігається сухість або підвищена вологість шкірних покривів, набряки, погіршення процесів згортання крові.

  Якщо розвивається невралгія, хвороба проявляється не лише порушенням рухової активності, а й іншими негативними симптомами для організму. Периферичні волокна нервів при їх ураженні можуть порушувати функції лобової частини тіла людини, наприклад, невралгія обличчя спричинює найсильніші болі у верхній і нижній щелепі, через це ускладнюється прийом їжі. Невралгія спинного відділу провокує болісні відчуття в області лопаток, шиї, голови.

  Причини розвитку захворювань нервової системи

  Провокаторами таких патологічних змін організму можуть бути як зовнішні, так і внутрішні причини:

  • як ускладнення після перенесених різних захворювань, загострення хронічних патологій;
  • опухолеві утворення і їх метастази;
  • дія сильних алергенів;
  • недостатнє надходження в організм корисних речовин – вітамінів, мінералів;
  • передача за спадковістю.

  Захворювання нервової системи у пожилых

  Також негативний вплив на функціонування нервової системи має неправильний спосіб життя, а саме шкідливі звички, такі як зловживання алкоголем, нікотином, наркотичні препарати. Немале значення мають і велика кількість стресів, нервового напруження.

  Діагностичні заходи і лікування таких патологій

  При виявленні симптомів захворювань нервової системи слід негайно звернутися до лікаря для діагностики і подальшого призначення лікування. Основні діагностичні заходи для визначення проблем такого роду:

  • рентгенодіагностика;
  • МРТ;
  • миографія;
  • ультразвукове обстеження;
  • загальний аналіз крові, біохімія та інші лабораторні аналізи.

  доглядальниця у Києві

  Після постановки діагнозу обирається терапія, спрямована на зниження або купірування болючого синдрому, відновлення попереднього стану нервово-м’язової системи. Важливо застосування комплексного підходу з подальшими реабілітаційними заходами, спрямованими на якнайшвидше одужання та повернення до попереднього способу життя з мінімальними або відсутніми негативними наслідками для організму. При появі перших ознак відхилень слід якнайшвидше звертатися до фахівців за професійною допомогою, можливість доставки в пансіонат нашим зручним транспортом.

  Реабілітація пацієнтів після захворювань ПНС

  Набагато простіше та швидше відновити організм після таких захворювань за допомогою якісної реабілітаційної допомоги, яка повинна включати наступні процедури:

  догляд за хворими в пансілнаті

  • іглорефлексотерапія;
  • лікувально-фізкультурні комплекси;
  • фізіотерапевтичне лікування;
  • курси масажу;
  • мануальний вплив.

  Важливе значення має в процесі одужання догляд та допомога медичного персоналу. Має бути суворий контроль прийому призначених лікарських препаратів та виконання лікарських рекомендацій. Хворі мають бути емоційно спокійні, захищені від стресових ситуацій і переживань, забезпечені комфортними умовами перебування. Під час відновних заходів після захворювань ПНС можна здійснювати терапію супутніх патологій, спровокованих проблемами з функціонуванням нервової системи. Якщо у вас немає можливості забезпечити належний догляд вдома, звертайтеся до спеціального закладу.

  Лікування і реабілітація захворювань нервової системи в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Наш сучасний заклад приймає всіх пожилі люди, що стикнулися з такими проблемами. Умови в пансіонаті на європейському рівні, мешканці забезпечені чудовим доглядом, кваліфікованою медичною допомогою. У нас працюють лише досвідчені реабілітологи, масажисти, інструктори з лікувальної фізкультури.

  Ми створюємо все для якнайшвидшого одужання та відновлення після таких захворювань, забезпечуємо спокій своїм підопічним, охороняємо від стресів, дбаємо про корисний відпочинок та цікаве проведення вільного часу.

  Якщо необхідно, клієнт забезпечується цілодобовою доглядальницею. Для підтримки сил та якнайшвидшого відновлення підопічним забезпечено 5-разове збалансоване харчування, якщо потрібно складається дієтичне меню. Завдяки розташуванню за містом пенсіонери мають можливість часто гуляти на свіжому повітрі, поліпшуючи стан нервової системи.

  Інші переваги пансіонату «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області

  • низькі ціни;
  • допомога з доставкою мешканців транспортом пансіонату за супроводом медичного працівника;
  • зручне розташування поруч є парковка, зупинка громадського транспорту;
  • якісна реабілітація після різних захворювань, травм, операцій;
  • комплексний догляд за лежачими пацієнтами;
  • швидке оформлення;
  • догляд після інсульту, інфаркту міокарда, паліативна допомога онкологічним пацієнтам;
  • просторі та затишні кімнати для проживання;
  • тимчасове або постійне проживання.

  літні люди

  Потрапивши в пансіонат для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» пенсіонери швидше одужують після захворювань, пов’язаних з ураженням ПНС, повертаються до попереднього життя з мінімальними ускладненнями для організму.

  Реабілітація та відновлення літніх