You are here:

Приватний пансіонат для людей похилого віку в місті Ірпінь Київської області.

дім для літніх

Приватний пансіонат “Центр Домашньої Турботи” пропонує послуги людям пенсійного віку та людям з обмеженими можливостями. Наш пансіонат розташований у місті Ірпінь. З цією діяльністю установа займається багато років, за цей час ми набули багато досвіду, навичок у догляді за літніми людьми, тому з впевненістю гарантуємо високу якість наданої допомоги та послуг. Запрошуємо літніх людей та інвалідів на тимчасове або постійне проживання, незалежно від регіону, віку, статі, соціального статусу, наявних проблем зі здоров’ям. Також в будинку можуть проживати самотні пенсіонери без родини та дітей, про яких немає кому піклуватися. З приходом старості людина починає частіше хворіти, дають про себе знати хронічні патології, які накопичилися за все життя, відчуває самотність, не може обійтися без чужої допомоги в побутових справах.

Сучасний темп життя не дозволяє рідним навіть за всім бажанням приділити повноцінної уваги своїм літнім родичам, ситуація ускладнюється, коли пенсіонер важко хворий та потребує постійного медичного обслуговування, організувати таку допомогу вдома практично неможливо.

Але літним людям потрібно отримувати повноцінне обслуговування та якісний догляд за літніми людьми. Виходом з такої ситуації може бути звернення в пансіонат, такий як “Центр Домашньої Турботи”, ми візьмемо на себе весь догляд, потурбуємося щоб ваші рідні почували себе як вдома.

Мережа доступних приватних будинків для пенсіонерів, вартість проживання

Ми – приватний спеціалізований заклад, всю допомогу мешканці отримують за платну основу. У основну плату за проживання входить харчування, дозвілля, проживання в сучасних та комфортабельних кімнатах, догляд, інші послуги, такі як масаж, оплачуються окремо. Варто відзначити, що мережа пансіонатів “Центр Домашньої Турботи” одна з найбільш доступних за вартістю серед подібних закладів не тільки по місту, а й по області.

літні люди

Оплати у кожного мешканця можуть трохи відрізнятися, оскільки залежать від обраної кімнати, вона може бути одномісною або з сусідами, часу, проведеного в будинку, стану здоров’я пенсіонера, рівня його дієздатності, залишених навичок самообслуговування. Ми працюємо офіційно, в день надходження з майбутнім підопічним або його законними представниками укладається письмова угода на наші послуги та проживання, всі платежі прозорі, літні люди завжди в курсі, куди були витрачені їхні кошти.

Ціна на догляд у платному пансіоні для літніх “Центр Домашньої Турботи”

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Медичний пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в місті Ірпінь, послуги, що надаються підопічним

  Наша мережа будинків для людей похилого віку та інвалідів забезпечить всі умови, щоб мешканцям було комфортно, вони не відчували себе самотніми, крім догляду, ми турбуємось і про їхнє здоров’я, слідкуємо за самопочуттям:
  догляд за літніми людьми

  • у закладі завжди працює медичний працівник, який забезпечений цілодобовим медичним обслуговуванням у випадку поганого самопочуття;
  • лежачим пацієнтам надається повний комплекс доглядових процедур, їх стан контролюється цілодобово, для уникнення появи пролежнів шкіра регулярно обробляється спеціальними засобами, регулярно змінюються білизна та постільні приналежності;
  • якщо хворому необхідний постійний догляд та спостереження, йому надається цілодобова сиділка;
  • якісні програми реабілітаційної допомоги, план відновлення обирається в індивідуальному порядку, з урахуванням стану пацієнта, важкості захворювання, травми або оперативного втручання, завдяки такому підходу, наші підопічні швидше покращуються з мінімальними ускладненнями для організму;
  • надаємо догляд за онкологічними хворими, перенесеними інфарктом, інсультом, психічно хворими, пацієнтами з захворюваннями нервової системи;
  • щоденні обходи лікарем пансіонату, приїзди вузьких спеціалістів для огляду та призначення лікування мешканцям пансіонату.
  • У разі потреби – послуги транспортування в дім для літніх в Ірпені.

  Умови проживання в нашому доступному пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Проживання в пансіонаті схоже на відпочинок в сучасному комфортабельному санаторії, а не в інтернаті для літніх людей та інвалідів, ми робимо все для створення домашнього затишку, благополуччя наших підопічних, турбуємося про них як про рідних. Умови життя наближені до європейського рівня:

  • кімнати з гарним і сучасним ремонтом, просторі та затишні, в кожному номері побутова техніка, доступ до Інтернету, окрема ванна, душ та туалет, є пристосування, на випадок якщо проживає людина з обмеженими можливостями;
  • територія, кімнати зберігаються в чистоті та затишку, регулярно прибираються та провітрюються;
  • вся мережа будинків «Старість радість» розташована поза містом в місцях з гарною екологічною обстановкою та красивою природою, будинки побудовані у вигляді затишних та сучасних котеджів;
  • регулярні оздоровчі заходи, цікавий та корисний дозвілля, організація поїздок до міста для відвідування цікавих місць.

  Що потрібно для прийому в наш дім для літніх людей та інвалідів

  Для оформлення в наш пансіонат не потрібно тривалого збирання документів, медичних обстежень, достатньо стандартного медичного обстеження з висновком участкового терапевта, паспорта, страхового поліса, при собі в день прийому необхідно мати особисті речі, предмети гігієни, одяг на всі сезони, застосовані на даний момент лікарські засоби.
  пенсіонери
  Для отримання інформації можна зайти на сайт або уточнити цікавлячі вас питання, зателефонувавши за номером, всі номери є на сторінці пансіонату, спеціалісти відповідатимуть у будь-який час. Якщо на даний момент у нас не буде вільних місць, клієнт ставиться в список очікування. У обраний день пенсіонер з’являється в пансіонат для укладання договору на проживання.

  Переваги дому для літніх людей та інвалідів в місті Ірпінь

  Обравши наш заклад, похилa людина отримує:
  умови проживання в хоспісі

  • повноцінне, різноманітне 5-разове харчування, розроблене дієтологом з урахуванням потреб похилого віку;
  • низькі ціни на проживання та послуги;
  • досвідчені та турботливі працівники, відповідальні та виконавчі, поважно та уважно ставляться до своїх підопічних, завжди вислухають та підтримають у складний момент;
  • якщо виникнуть труднощі з переїздом в пансіонат, ми надаємо свій комфортабельний автомобіль з досвідченим водієм, всю дорогу пасажира супроводжує медичний працівник;
  • зручне розташування неподалік від транспортного вузла, поруч з будинком є зупинка громадського транспорту, парковка, завдяки цьому можна швидко дістатися до пансіонату щоб відвідати своїх родичів. .

  Потрапивши в пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в місті Ірпінь Київської області, похилі люди живуть повноцінною та безтурботною старістю повною цікавих подій.

  Наші будинки у Київській області:

  Київ

  Обухів

  Біла Церква

  Боярка

  Бориспіль

  Буча

  Фастів

  Бровари

  Елітній дім

  Залишились питання? Телефонуйте!+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
  Організація трансферу від ліжка до ліжка.

   *Ваші дані залишаться конфіденційними.