You are here:

Політика конфіденційності

Веб-сторінка має інформативний характер, адміністрація сайту збирає дані і зберігає відомості про відвідування даної сторінки звичайними користувачами.

Інформація, що збирається при відвідуванні

Особисті дані

Отримання цієї інформації проводиться на добровільній основі від користувача. Це може бути ім’я, прізвище, номери мобільного і домашнього телефонів, адреса електронної пошти, місця проживання, може бути вказана професія та інша інформація, яка присутня в анкеті.

Все це збирається для того, щоб підвищити рівень і якість послуг, наданих населенню, організувати зворотний зв’язок з активними відвідувачами веб-сайтів, надати безкоштовну послугу сповіщень про зміни на сторінці.

Заповнюючи анкету, потрібно внести коректну та точну інформацію. Так як відомості, надані читачами, не перевіряються модераторами, а в разі надання неправдивої інформації не буде зворотного зв’язку. Збір відомостей про клієнтів також можливий за допомогою браузера користувача і включених в нього куків.

Неперсональні дані

Крім особистих даних відвідувача, збираються дані неперсонального характеру, це робиться автоматичним сервером. Це можуть бути дані про пристрій, країну, кількість переходів і кількість переглядів, які фіксуються за допомогою автоматичного лічильника. Такий вид даних допомагає поліпшити обслуговування і зручність наших відвідувачів.

Доступ до даних третіх осіб

Всі отримані дані ми маємо право показати лише нашим сайтом-партнерам. Є декілька пунктів виключення:

Інформація про користувачів, надана в загальний доступ

Частина відомостей особистого характеру може відображатися на сайтах при використанні функцій, наданих ними, при участі в коментуванні або написанні відгуків. Ця активність має добровільний характер, а його дії підтверджують згоду з написанням його особистих даних.

За вимогою законодавства

Ми маємо право розкрити дані про нашого користувача на користь правоохоронних органів, коли є загроза протиправних дій людини.

Для послуг та виконання певних обов’язків

Вносячи особисті дані, відвідувач сторінки добровільно погоджується на передачу своєї інформації особам, у яких замовляє ту або іншу послугу.

Треті організації на сайті

Деякі організації розміщують свої форми для внесення відомостей особистого характеру, за які адміністративно відповідають за таємницю цієї інформації.

Захист вашої інформації

При отриманні даних про відвідувача сайту, ми використовуємо всі передбачені заходи безпеки – це обмеження доступу до даних для агентів та працівників підряду, щодня наша система вдосконалюється для того,

щоб вся інформація залишалася в таємниці, використовуються всі можливі способи.

Згода клієнта

Заходячи на наш сайт і користуючись його послугами, ви на добровільній основі приймаєте політику нашої конфіденційності, її вимоги і внесені зміни. Щоб відмовитися від цієї політики, не користуйтеся послугами нашого сайту.

Відмова від відповідальності

Ми не перекладаємо обов’язків про відповідальності на інші сторінки, посилання на які знаходяться на нашій сторінці. Ми не несемо відповідальності за інші сайти та їх дії, на яких розміщується посилання на нас.

Зміни в політиці конфіденційності

Ми маємо право оновлювати політику в потрібний для нас час, не попереджаючи про це користувачів нашого сайту. Тому, щоб бути в курсі, клієнтові рекомендується періодично перевіряти її та ознайомлюватися з змінами.