You are here:

Лікувальна фізкультура в пансіонаті для людей похилого віку «Центр Домашнього Турботи» в Києві та Київській області

спорт для пенсіонерів

Приватний будинок для людей похилого віку та інвалідів у Києві та Київській області «Центр домашнього піклування» подбає про людей похилого віку та інвалідів. Ми забезпечимо не лише якісний огляд та догляд, але й велику увагу приділяємо підтримці здорового способу життя, цікавого дозвілля підопічних. В життя всіх людей незалежно від їх віку має бути фізичне навантаження. Помірні гімнастичні вправи забезпечать гарний настрій та самопочуття. Лікувально-фізкультурні комплекси правильно розроблені є профілактикою появи багатьох захворювань та попередження їх ускладнення, також сприяють якнайшвидшому відновленню після травм, переломів та операцій. Потрапивши в пансіонат «Центр Домашнього Турботи» люди похилого віку будуть завжди в хорошій фізичній формі, ми намагаємося, щоб наші підопічні дотримувалися правильного способу життя, харчувалися збалансовано та повноцінно.

Вартість проживання в будинку для людей похилого віку

Проживання в нашому пансіоні доступне, за досить прийнятною ціною пенсіонери отримують європейський рівень обслуговування, допомогу професійних фахівців, гарний догляд та цікаве дозвілля. Щомісячні платежі залежать від умов проживання, які вибере для себе клієнт, стану здоров’я майбутнього підопічного , навичок до самообслуговування, що залишилися в нього. Основну плату за проживання постояльців беруть на себе рідні та близькі або літня людина оплачує проживання зі своєї пенсії, як правило, її достатньо для повноцінного перебування у нашій установі.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Ефект від фізичних вправ для людей похилого віку

  Старий вік характеризується значними змінами у здоров’ї людини і, на жаль, не на краще. Починають загострюватися всі хронічні патології, сповільнюється обмін речовин, погіршується функціонування дихальної системи, серцевої, погіршується робота травного тракту, опорно-рухового апарату.

  розробка м'язів пенсіонерів

  Регулярні фізичні вправи сприяють:

  • профілактики загострень хвороб серця та судин, нормалізують кров’яний тиск;
  • підвищується витривалість організму до фізичного навантаження, організм стає міцнішим;
  • поліпшується апетит, який часто відсутній у людей похилого віку;
  • грамотно розроблені фізичні вправи сприяють нормалізації маси тіла, перешкоджають ожирінню, покращують загальне самопочуття, настрій, сприяють позитивному настрою;

  заняття фізичними вправами позитивно впливають як зовнішній вигляд, а й сприяють появі впевненості у собі, своїх силах і можливостях, нормалізують психологічний стан людини, служать профілактикою стресів.

  Визначення рівня оптимального фізичного навантаження для людей старшої вікової категорії

  бабуся займається гімнастикоюВсі заняття фізичними вправами в нашому пансіоні, а також реабілітація літніх проходять під наглядом досвідченого інструктора, який розробляє певний рівень навантаження на організм, підбирає певний комплекс індивідуально з особливостей організму, його захворювань, загального стану, протипоказань. Людям похилого віку показані помірні кардіо чи силові комплекси, елементи з йоги, усі вони покращують стан м’язів, покращують координацію рухів, стимулюють кровообіг. Заняття не повинні бути занадто тривалими за часом і стомлюючими, на перший час вибираються нескладні комбінації вправ, поступово ускладнюючи їх та збільшуючи навантаження.

  Для занять лікувальною фізкультурою важливе значення має обстановка, вона має бути комфортною, обов’язково всі заняття проходять у спортивному одязі та взутті. В якості допоміжних елементів застосовуються еспандери, м’ячі, гімнастичні палиці і т.д., всі ці пристрої спрощують і надають різноманітності заняттям.

  Стандартний комплекс вправ для людей старшої вікової категорії

  гімнастика для літніх

  Такий комплекс фізичних вправ універсальний, тому підходить кожному, до нього відсутні протипоказання і легко можна виконувати в домашніх умовах:

  1. Вправи, що включають дихальні техніки – виконуються в положенні стоячи, «ноги на ширині плечей», руки повинні бути розміщені на поясі. Потрібно повільно вдихнути носом, ротом видихнути, можна при цьому підключити руки – на видиху піднімаємо, на вдиху опускаємо.
  2. Ходьба на місці – одна з найпростіших, але дієвих вправ у зрілому віці, оскільки насичує кров’яну систему киснем, покращує метаболізм, зміцнює стінки судин, капілярів, серцевий м’яз.
  3. Нахили – необхідно нахиляти тулуб вниз до підлоги та в сторони, завдяки цьому простому комплексу відбувається зміцнення м’язового каркасу, хребет стає витривалішим та гнучкішим.
  4. Вправа «ножиці»руками перед собою та потягування рук перед собою.
  5. Ходьба на навшпиньки покращує координаційні здібності організму, які з віком погіршуються.

  До стандартних занять ЛФК можна додавати різні елементи, що використовуються на зарядці. Це можуть бути нахили голови, неглибокі присідання, віджимання та ін.

  Добитися позитивного ефекту від вправ можна тільки при їх регулярному виконанні, заняттях з досвідченим інструктором, які стежать, щоб фізкультура не завдала шкоди здоров’ю літньої людини.

  гімнастика для старих

  Початок занять лікувальною фізкультурою в пансіонаті починається з мінімальних навантажень, поступово збільшуючи їх. З появою хворобливих відчуттів чи дискомфорту комплекс негайно припиняється та проводиться консультація з лікарем. Для людини похилого віку заняття лікувальної гімнастикою корисні у будь-якому віці, оскільки це покращує настрій, надає впевненість, служить стимулом нових звершень. Потрапивши до пансіонат «Центр Домашнього піклування» у Києві та Київської області літня людина не пошкодує про свій вибір, оскільки потрапляє до рук справжніх професіоналів своєї справи, відданих своїй роботі.

  Медична допомога та догляд