You are here:

Реабілітація при артриті в пансіонаті «Центр домашнього піклування»

пенсіонери з артритом

Допомога людям похилого віку, які страждають на артрит, пропонує приватний пансіонат для людей похилого віку «Центр домашнього піклування» у Києві, також запрошуємо на тимчасове та постійне перебування пенсіонерів та інвалідів з будь-якими захворюваннями незалежно від тяжкості їхнього перебігу. Артриту найбільше схильні люди старшої вікової категорії, важливим моментом є своєчасна діагностика хвороби, її якісне лікування та обов’язкова реабілітація, яка прискорить процес відновлення, покращить якість життя. Пацієнти, які страждають на таку недугу, особливо при запущених стадіях потребують постійної допомоги та підтримки, родичі не завжди в силу своєї зайнятості можуть приділити належну увагу своїм рідним. Після пройденого лікування рекомендується пройти реабілітацію у спеціалізованому центрі, де з літньою людиною працюватиме реабілітолог, пропонуємо звернутися до нашого пансіонату. У будинку «Центр домашнього піклування» працюють лише кваліфіковані фахівці, досвідчений персонал, який обов’язково подбає про своїх підопічних

Ціни на проживання в пансіонаті

ціни для васОзнайомитись з прайсом на всі наші послуги можна на офіційній сторінці пансіонату, але це попередні розцінки, вартість платежів у кожного з постояльців може відрізнятися в залежності від часу, проведеного у нас, обраної кімнати, кількість платних послуг, якими він скористається.
Самостійно можна вибрати кімнату, це може бути номер на одну особу або з сусідами, все залежить від переваг та фінансового стану пенсіонера. Оплати проводяться зручним для постояльця способам, ми завжди знайдемо відповідний варіант для клієнта.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Стадії артриту

  Хвороба характеризується ураженням суглобів через прогресуючий в них процес запалення. Одним із небезпечних проявів даної патології є ревматоїдний артрит, який приймає хронічний перебіг. Важливим моментом є своєчасне розпізнання та правильно підібраний курс препаратів, інакше хвороба перейде у важкий ступінь, коли допомогти вже практично неможливо. Характерними клінічними проявами є сильний біль у суглобах, пальцях, стопах, у всіх місцях, де локалізовано вогнище запалення.

   артрит у літніх width=

  Розрізняють такі ступеня ураження:

  • Початкова – коли біль відчувається при добудові до суглоба після стану спокою або фізичного навантаження, як правило, больовий синдром припиняється після припинення фізичної напруги;
  • На 2 стадії можуть виникати осередки у вигляді припухлостей на ураженому суглобі, шкіра в цьому місці гіперемована, температура підвищена при торканні вогнища запалення;
  • 3 стадія – характерний початок деформаційного процесу в суглобі, у хворого частіше спостерігається ураження кистей рук, він насилу може розтиснути пальці, найменший рух завдає сильного болю, пізніше можуть приєднатися спазми в м’язах, їх атрофія , аж до втрати рухової здатності;
  • 4 стадія – найзапущеніша, зміни, які пов’язані із захворюванням, стають незворотними, кісткові структури зростаються, запалення переходить на хрящову тканину, внутрішні органи.

  Лікування та реабілітація після артриту у людей похилого віку

  Спочатку проводиться діагностика з визначенням ураженого суглоба та ступеня захворювання. Для цього хворий прямує на рентгенодіагностику, за допомогою її можна побачити розташування вогнища запалення, встановити ступінь артриту. Найбільш поширеними способами лікування є протизапальні препарати, що знеболюють, ін’єкції всередину суглоба, що стимулюють вироблення хрящової тканини.

  Слід зазначити, що терапія повинна мати комплексний підхід, тільки так можна досягти позитивних результатів.

  Для того, щоб закріпити результат, увійти в стан тривалої ремісії, швидше відновитись і повернутися до колишнього життя потрібно пройти якісну реабілітацію. Особливо важливими є ці заходи, коли доводиться проводити оперативне втручання із заміною рідного суглоба на штучний протез.

  допомога при артриті

  З реабілітаційних заходів літній людині рекомендовано:

  • дотримання правильного режиму харчування, воно має бути збалансованим;
  • заняття лікувальною фізкультурою;
  • курси масажу;
  • мануальна терапія;
  • для посилення ефекту від медикаментозного лікування застосовуються фізіотерапевтичні процедури.

  Також неабияке значення має правильний спосіб життя, з відсутністю шкідливих звичок, сприятлива та спокійна обстановка, що сприяє одужанню.

  Чому варто вибрати для реабілітації мережу наших пансіонатів у Києві та Київській області «Центр домашнього піклування»

  артрит у бабусі

  У кожній з філій працюють досвідчені реабілітологи, які підбирають курс відновної терапії індивідуально для кожного хворого, враховуючи перебіг захворювання, індивідуальні особливості організму, супутні патології повною мірою забезпечуються якісніпослуги доглядальниці, післяопераційний догляд. Якщо хворий має труднощі з пересуванням, пансіон оснащений усіма пристосуваннями – милицями, ходунками, інвалідними візками. Персонал суворо стежить виконання всіх лікарських рекомендацій, прийомом призначених лікарських засобів. У нас створено всі умови для якнайшвидшого відновлення після такого захворювання. За хворими ведеться цілодобове спостереження, у пансіоні завжди чергує медичний працівник, якого можна звернутися за допомогою. Над ліжками із лежачими пацієнтами встановлені кнопки виклику співробітників.

  Інші переваги мережі наших пансіонатів

  • швидкий доїзд;
  • зручне розташування;
  • послуги цілодобової доглядальниці;
  • приїзди вузькопрофільних фахівців для огляду мешканців інтернату;
  • низькі ціни;
  • прекрасні умови проживання;
  • швидке оформлення;
  • цікаве та корисне дозвілля;
  • територія, що охороняється;
  • доброзичливий та дбайливий колектив;
  • догляд після тяжких захворювань, після оперативних втручань.

  бабуся с артритом

  Потрапивши на реабілітацію після артриту в пансіонат «Центр домашнього піклування» у Києві, літня людина буде забезпечена всім необхідним для якнайшвидшого відновлення та повернення до повноцінного життя.

  Реабілітація та відновлення літніх людей