You are here:

Догляд за людьми похилого віку в приватному пансіонаті «Центр Домашнього Турботи»

піклування та догляд за пенсіонерами

Мережа приватних будинків для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями «Центр домашнього піклування» запрошує на догляд за інвалідами, тимчасове або постійне проживання. Наші пансіонати розташовані у Києві та Київській області. Літні люди, особливо якщо мають великі проблеми зі здоров’ям, інвалідність, потребують піклування та уваги, вони не можуть обходитися без сторонньої допомоги у побутових справах, деяким потрібне постійне медичне обслуговування. Часто для пересування потрібні спеціальні пристрої, яких вдома може бути. Організувати таку допомогу в домашніх умовах проблематично. До того ж, часто рідні не можуть постійно дбати про своїх літніх близьких, тому що у кожного є робота, сімейні справи та інші життєві обставини, що не дозволяють приділити повноцінної уваги старим. Виходом із ситуації може бути звернення до нашого спеціалізованого приватного закладу, потрапивши до якого постоялець отримує цілодобовий догляд на вищому рівні, кваліфіковану медичну допомогу, увагу та турботу.

Вартість послуг приватного пансіонату «Центр домашнього піклування» у Києві та Київській області

низькі ціни

Усі послуги пансіонат надає за прийнятними цінами, за невисоку плату клієнт отримує проживання, що відповідає європейським стандартам. Щомісячні платежі можуть відрізнятися залежно від періоду перебування, стану здоров’я, його дієздатності, обраної кімнати для проживання. Повна вартість включає багаторазове, повноцінне харчування, цілодобовий нагляд, догляд за хворими, проведення дозвільних заходів. Послуги доглядальниці входять у додаткову допомогу, тому оплачуються окремо. Усі платежі з наданням звітної документації, оформлення в пансіонат проходить із укладанням письмового договору між клієнтом та нашим закладом. Незважаючи на приватну структуру нашого закладу та європейський рівеньнедорогого пансіонату для літніх, вартість послуг з догляду є достатньо прийнятною.

догляд за літніми в Нижньому Новгороді

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Догляд та допомога в приватному пансіонаті «Центр домашнього піклування»

  догляд за літніми в клініці

  У літньому віці людина страждає на багато важких захворювань, що залишають негативний відбиток на подальшому здоров’ї та якості життя, тому так важливий хороший догляд і огляд після лікування. Деякі люди похилого віку залишаються прикутими до ліжка на все життя, тому їм також важливий гідний нагляд і постійне спостереження.

  Дуже важливий комфорт для якнайшвидшого відновлення та повернення до колишнього життя після перенесених захворювань, травм, перенесений інсульт, інфаркт міокарда, тяжке захворювання, оперативних втручань. Наступний, не менш важливий після лікування, це реабілітаційна допомога, без якої повноцінно одужати практично неможливо. У нас працюють лише досвідчені та кваліфіковані реабілітологи, у своїй роботі використовують лише індивідуальні плани допомоги для кожного хворого, враховуючи ступінь хвороби чи травми, супутні патології, особливості організму.

  У нас панує тільки домашня, сприятлива обстановка, постояльці захищені від зайвих стресів і переживань. Весь персонал сумлінний, із високими моральними якостями, великим досвідом роботи з людьми старшої вікової категорії. Співробітники є для своїх підопічних друзями, завжди вислухають та підтримають у важких ситуаціях.

  догляд за інвалідами

  Для інвалідів-візочників ми також намагаємося створити максимально комфортні умови проживання, вони забезпечені допомогою у пересуванні, прийомі їжі, гігієнічних процедурах, персонал постійно супроводжує на прогулянках. Ми робимо все, щоб такі підопічні відчували себе затишно, були забезпечені турботою та увагою, психологічною підтримкою у важкі життєві моменти.

  Обов’язки співробітників пансіонату

  • контроль виконання лікарських рекомендацій, прийому призначених лікарських препаратів;
  • персонал навчений надання першої медичної допомоги в екстрених ситуаціях;
  • супровід на прогулянках, поїздках до міста;
  • допомога в гігієнічних процедурах, зміні підгузків лежачим пацієнтам;
  • прибирання приміщень пансіону та його території, прання та прасування постільної та білизни.

  турбота про людей похилого віку

  Інші переваги пансіонату «Центр домашнього піклування»

   догляд за людьми похилого віку

  • європейський рівень проживання у просторих та затишних кімнатах на 1, 2, 3 осіб з побутовими приладами, функціональними меблями, окремим санвузлом, доступом до інтернету, можливістю спілкування з рідними за допомогою відеозв’язку;
  • доступна вартість проживання, ми відрізняємось гнучкою ціновою категорією, незважаючи на високий рівень закладу;
  • упорядкована територія, все міститься в чистоті;
  • передбачені місця для прогулянок, є лавочки, альтанки, доріжки, для людей з обмеженими можливостями облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • зручне розташування, завдяки якому можна швидко дістатися для відвідування своїх рідних та близьких;
  • швидке оформлення, для надходження не потрібно тривалого збору документів та медичних довідок;
  • цілодобово охоронна територія пансіонату;
  • якщо у вас виникли труднощі з переїздом, ми привеземо майбутнього мешканця на сучасному та комфортному автомобілі незалежно від відстані та регіону проживання, трансфер обладнаний всім необхідним для реагування в екстрених ситуаціях, тому маємо можливість перевозити тяжкохворих, лежачих, інвалідів;
  • доброзичливий та дбайливий колектив, який завжди йде назустріч, виконає всі прохання та побажання;
  • круглодобова медична допомога та контроль стану здоров’я мешканців пансіонату;
  • розташування за містом поблизу красивої природи та свіжого повітря, дозволяє здійснювати прогулянки, покращуючи настрій та самопочуття;
  • цікаве та корисне проведення вільного часу з відвідуванням цікавих місць у місті.

  дозвілля літніх людей

  Якщо ви шукаєте місце, де про літню людину або лежачого пацієнта справді подбають, зверніть увагу на нашу приватну мережу пансіонатів у місті Києві та Київській області.