You are here:

Реабілітація після травм у пансіонаті «Центр домашнього піклування»

допомога пенсіонерам

Приватна мережа спеціалізованих пансіонатів у Києві та Київської області «Центр домашнього піклування» запрошує людей старшого віку на реабілітацію після отриманих травм, крім цього, ми приймаємо пенсіонерів та інвалідів незалежно від наявних у них проблем зі здоров’ям. У пансіоні можна проживати тимчасово, на час відновлення, від’їзду рідних у відрядження, відпустку чи оформитись на постійне місце проживання. Для швидкого повернення до нормального життя без негативних наслідків для організму важливим є не тільки гарне лікування, а й наступний реабілітаційний період. Особливо важливими є відновні заходи після таких травм, як переломи, вивихи, пошкодження хребта, всіх пошкоджень, що призводять до погіршення стану здоров’я, повної або часткової втрати рухової активності. Потрапивши до пансіонату «Центр Домашнього піклування» у Києві та Київській області на хворого чекає спокійна, домашня обстановка, якісний догляд, кваліфікована медична допомога фахівців.

Вартість перебування та реабілітаційні заходи після травм

Проживання в нашій мережі пансіонатів доступне за вартістю, незважаючи на європейський рівень установи. Щомісячні платежі можуть відрізнятися в залежності від кількості проведених днів у будинку, вибраних умов для проживання, це може бути кімната персональна або з сусідами, також від стану та рівня допомоги, яка буде потрібно людині похилого віку. Перебування в інтернаті офіційне, у день надходження з майбутнім постояльцем укладається письмовий договір, обговорюються всі моменти оплат, клієнт завжди обізнаний про витрачені його кошти.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Наші будинки у Київській області.

  Лікування та методи реабілітації після отриманих травм

  Після якісного лікування пацієнт повинен пройти програму відновлення, особливо якщо пошкодження були тяжкими та можуть залишитися негативні наслідки. Люди, які перенесли такі стани, потребують також хорошого догляду та піклування.

  Наприклад, після дорожньо-транспортних пригод, падіння з висоти обійтися спочатку без сторонньої допомоги просто неможливо, після лікування важливе значення має курс лікувальної гімнастики, масаж, фізіотерапія.

  лікування травм

  Самими дієвими методами реабілітації є:

  • фізіотерапевтичніпроцедури – застосовуються для посилення ефекту після отриманої терапії, знімають болючі відчуття;
  • лікувально-фізкультурні комплекси – оптимально підібрані вправи повертають м’язи в тонус, організм оздоровлюється, робота внутрішніх органів покращується;
  • курси масажу, механотерапія – покращення процесів кровообігу, регенерації в тканинах, підвищення загального тонусу організму, покращення загального самопочуття;
  • рефлексотерапія – стимуляція обмінних процесів за допомогою дії на біологічно активні точки на тілі.

  Крім цього, в деяких випадках, особливо якщо серйозна травма, людина залишається повністю або частково позбавленою дієздатності важлива психотерапевтична допомога.

  Реабілітація після травм у санаторіях «Центр домашнього піклування»

  Не завжди в домашніх умовах вдається повноцінно одужати, важливими є такі моменти, як якість реабілітаційної допомоги та правильний догляд, рідні найчастіше просто не можуть забезпечити самостійно нагляд за близькими людьми через свою зайнятість. Тому правильним рішенням буде звернення до спеціалізованої установи, такої, як наш пансіонат. Тутстворені всі умови для ефективного відновлення – якісні медичні послуги, чудовий догляд, цілодобова допомога. Всі співробітники дбайливі та доброзичливі, піклуються про підопічних як своїх рідних людей.

  травми у пенсіонерів

  Програми реабілітації створюються персонально кожному за хворого, беручи до уваги ступінь захворювання, індивідуальні особливості організму. У пансіонаті є все потрібне для якісного відновлення. Кімнати обладнані сучасними меблями з функціональними ліжками, є окремий санвузол, всі пристрої для пересування людей з обмеженими можливостями – милиці, ходунки, інвалідні візки та ін. Персонал стежить за прийомом призначених лікарських препаратів, виконанням усіх лікарських призначень, допомагає пересуватися, їсти, якщо необхідно допомагає у виконанні гігієнічних процедур. Вся програма спрямована на якнайшвидше відновлення та повернення до колишнього життя з мінімальними наслідками для організму.

  Інші переваги нашого пансіонату

  після травм реабілітації

  Потрапляючи в наш пансіон, мешканці отримують безперечні переваги в порівнянні з іншими подібними установами:

  • цікаве та корисне проведення вільного часу, поїздки до міста для відвідування цікавих місць;
  • правильний режим дня, збалансоване та корисне харчування;
  • добре розташування за межами міста дозволяє постійно бувати на прогулянках, дихати свіжим повітрям;
  • упорядкована територія, облаштована лавками, пішохідними доріжками, альтанками, спеціальними зонами для відпочинку людей з обмеженими можливостями;
  • зручне місце біля зупинки громадського транспорту дозволяє швидко дістатися для відвідування своїх рідних;
  • допомога з переїздом в наш пансіонат, надаємо свій автомобіль, повністю укомплектований для надання невідкладної медичної допомоги, тому маємо можливість перевозити клієнтів у будь-якому стані – тяжкохворих, лежачих хворих , інвалідів, вся поїздка здійснюється у супроводі медичного працівника;
  • догляд за підопічними цілодобово, в будинку для людей похилого віку завжди чергує медичний працівник;
  • кваліфікований догляд за лежачими пацієнтами – допомога у гігієні, прийомі їжі;
  • регулярні приїзди вузьких фахівців для огляду та призначення лікування постояльцям;
  • послуги цілодобової доглядальниці;
  • не потрібно збирати багато довідок для вступу, оформлення до нас швидке;
  • постійна охорона території пансіону;
  • догляд після інсульту, інфаркту міокарда та інших тяжких захворювань;
  • доступні ціни.

  Завдяки досвіду наших спеціалістів, прекрасному догляду, оснащеності пансіонату в Києві та Київській області «Центр домашнього піклування» реабілітаційний період після травм проходить швидше та ефективніше, а наслідки для організму мінімальні.

  Реабилитація та відновлення хварих