You are here:

Пансіонат для хворих на Паркінсон у Києві та Київській області «Центр Домашнього Турботи»

хвороба паркінсона

Мережа пансіонів приватного типу «Центр домашнього піклування» надає послуги догляду за людьми старшого віку та інвалідами, нас можна знайти в місті Києві, філії розташовані в багатьох містах Київської області. Однією з тяжких патологій характерних для людей старшого покоління є захворювання Паркінсона. Належить до групи хвороб неврологічного типу, проявляється порушенням роботи м’язової системи у вигляді тремору та скутості під час руху. Внаслідок порушення вироблення нейронних зв’язків у головному мозку відбувається їх загибель у відділах, які відповідають за рухову активність. Доведено генетичну схильність до цього процесу, але також причинами є атеросклероз, енцефаліт. Для хвороби характерний тривалий перебіг без прояву будь-яких ознак, що призводить до ускладнення в процесі лікування, оскільки часто патологія виявляється на запущених стадіях. Дбати про людину, яка страждає на Паркінсон в домашніх умовах досить важко, тому що їй потрібна постійна увага і медичне обслуговування. У таких випадках рекомендуємо звернутися до спеціалізованої установи, такої як наш пансіонат для хворих Паркінсоном, потрапивши в який старий буде під постійним контролем.

Ціни на лікування старої людини з паркінсонізмом у Києві та київській області

ціни для васПроживати в нашому пансіонаті коштує недорого, незважаючи на те, що ми приватна установа. Щомісячні платежі можуть відрізнятися, оскільки залежать від деяких моментів – часу проживання, ступеня тяжкості захворювання, навичок до самообслуговування, обраної кімнати, що залишилися. Все оформлення проходить із укладенням офіційного договору, платежі прозорі, клієнт завжди знає за що платить. Попередньо з цінами на послуги можна ознайомитись, зайшовши на офіційний сайт пансіонату, остаточна вартість озвучується при вступі до пансіону. Головною метою наших пансіонатів у Києві та Київській області є високий рівень догляду та організація безпеки для людей, що страждають на таку недугу.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Симптоми у людини похилого віку з хворобою Паркінсона

  Якщо звернутися до фахівців не вчасно, хвороба завдає незворотних наслідків організму людини, значно погіршує якість життя, люди постійно завдають собі травм різного характеру, загальний стан також страждає.

  діагностика пенсіонера

  Основні клінічні прояви:

  • страждають моторні функції організму через постійне тремтіння у верхніх і нижніх кінцівках;
  • тремтіння голови;
  • напруга лицьової мускулатури, тому неможливість її контролювати;
  • мова невиразна, словосполучення вимовляються важко, довга пауза перед тим, як висловити свої думки;
  • швидкий перехід повільних рухів у швидкі, що виходять з-під контролю, хворий не може зупинитися, коли цього захоче;
  • рідкісні ковтальні рефлекси, тому збільшується кількість слини, що виділяється;
  • порушення функціонування вестибулярного апарату.

  Чому варто віддати перевагу саме нашому пансіонату для літніх людей з паркінсонізмом

  За хворими, які страждають на таку недугу, спостерігають кваліфіковані фахівці, вся допомога має комплексний підхід і спрямована на усунення симптомів хвороби та уповільнення її прогресування. Коли допомогти людині практично неможливо.

  Співробітники нашого центру мають великий досвід у роботі з такою категорією людей, ми намагаємось забезпечити їм повноцінний догляд та огляд, покращити якість життя. Для безпеки в пансіонаті є всі необхідні пристрої.

  У будинку завжди чергує медичний працівник, якого можна звернутися за допомогою у разі погіршення самопочуття. Хворобу неможливо зараз вилікувати повністю, але ми намагаємося не допустити її переходу у важкі стадії.

  Вибравши мережу пансіонатів для хворих на Паркінсон «Центр Домашнього піклування» в Києві люди похилого віку отримають такі переваги:

  важкохворий

  • співробітники створюють домашню, доброзичливу обстановку, що позитивно впливає на емоційну сферу підопічних;
  • грамотно організоване дозвілля, розмірений та корисний для здоров’я відпочинок;
  • додаткові послуги у вигляді масажу, лікувальної фізкультури, гімнастики;
  • персональні реабілітаційні програми з індивідуальними планами допомоги, які сприяють якнайшвидшому відновленню після перенесених травм, захворювань, оперативних втручань;
  • запрошуємо громадян похилого віку та людей з обмеженими можливостями, незалежно від наявних у них проблем зі здоров’ям, групою інвалідності;
  • затишні та просторі кімнати з функціональними меблями та пристроями для пересування інвалідів, у нас є інвалідні коляски, ходунки, милиці;
  • багаторазове харчування, меню складає геронтолог;
  • завдяки зручному розташуванню, до нас можна швидко доїхати, біля пансіону передбачено зупинку та автомобільне паркування;
  • систематичні огляди пенсіонерів лікарями вузьких спеціалізацій, які приїжджають до пансіонату;
  • розташування за містом на красивій природі у вигляді комфортабельного котеджу дозволяє часто бувати на свіжому повітрі;
  • уважний та дбайливий персонал;
  • тимчасове або постійне перебування;
  • найнижча вартість послуг;
  • мінімальна кількість документів для вступу до нашої установи;
  • допомога з переїздом до нашого пансіону на комфортабельному трансфері незалежно від відстані;
  • догляд після інсульту, інфаркту та інших тяжких патологій.

  допомога літнім

  Якщо вас зацікавила наша пропозиція, дзвоніть у пансіонат для хворих на Паркінсон «Центр Домашнього Турботи» в Києві, фахівці відповідатимуть на всі ваші запитання, пояснять які документи необхідні для вступу до нас. Ми забезпечимо людині максимально комфортні умови перебування і цілодобовий догляд доглядальницями для лежачих людей.

  Медична домога та догляд