You are here:

Догляд за лежачими хворими у Києві

допомога лежачим

Медичний догляд за лежачими хворими в Києві та Київській області здійснює досвідчений та дипломований персонал сучасного пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» за доступною ціною. Життя будь-якої людини значно змінюється у той момент, коли він за рядом причин опиняється прикутий до ліжка. Така ситуація негативно впливає на психічний стан пенсіонера та життя його близьких родичів.

Наш висококваліфікований персонал володіє відповідною кваліфікацією, необхідними знаннями та практичними навичками здійснення догляду та обслуговування таких громадян похилого віку. Як правило, вони перебувають у пригніченому та негативному стані. І необхідно провести надійні заходи, що дозволять пацієнту усвідомити те, що його життя ще не завершене, навчаться отримувати радість від кожного прожитого дня та всіх його подій.  А також не можна забувати про надання медичного обслуговування, забезпечення турботливого ставлення та психологічної підтримки старику. Оформити та розмістити пенсіонера в наш спеціалізований будинок для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» можна в будь-який час доби та мінімальним переліком документів.

Ціна догляду за лежачими хворими в Києві та Київській області

ціни для вас

Одним з головних питань при розміщенні в нашому стаціонарі є його вартість. Вона встановлюється персонально для кожного окремого клієнта відповідно до самопочуття та стану літньої людини, обраних умов розміщення та наданого переліку послуг, інших персональних особливостей. А також обов’язково враховується те, чи буде пенсіонер тимчасово або постійно розміщуватися в стаціонарних умовах. Для більш докладного ознайомлення з нашими цінами можна зателефонувати на нашу гарячу лінію або відвідати офіційний сайт. Але незалежно від усіх обставин у нас ви будете забезпечені гідною та щасливою старістю в комфортних умовах за доступними цінами.

Догляд за лежачими хворими в стаціонарі пансіонату для пенсіонерів «Центр Домашньої Турботи»

Наш надійний пансіон для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» має в своєму штаті виключно професійних працівників, які застосовують тільки передову техніку та обладнання, роблять все необхідне для створення гідних та безпечних умов розміщення всім клієнтам незалежно від наявних патологій та обмежених можливостей.

В умовах нашого комфортабельного стаціонару всі пацієнти отримують необхідні зручності для проходження комплексної реабілітації з метою одужання або покращення самопочуття та нормалізації стану при хронічній формі розвитку захворювання. І в будь-якому випадку наші спеціалісти допоможуть клієнту адаптуватися до складної ситуації, прийняти себе таким, і навіть навчитися отримувати приємні емоції від свого життя.

Розмістити свого близького родича пенсійного віку в нашому приватному санаторії Києва для отримання професійного догляду за лежачими хворими модно в будь-який час доби і ночі. І для цього вам потрібно надати лише мінімальний перелік документів, докладніше про це можна дізнатися за нашою гарячою лінією.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Особливості догляду за лежачими хворими в Києві в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Усі наші клієнти, які змушені проводити своє життя в ліжку, характерні наявність негативного та пригніченого настрою, ослабленого організму. І їм надзвичайно важливо отримувати надійну та професійну допомогу з боку фахівців. У нас ваш родич буде забезпечений ефективною терапією підтримуючого характеру та безпечною реабілітаційною програмою.

  бабушка не встає з ліжка

  При догляді за лежачим літнім хворим варто дотримуватися деяких правил

  • Здійснювати перевертання пенсіонера кожні 2-3 години для запобігання ймовірності утворення пролежнів.
  • Щоденне дотримання та допомога в здійсненні гігієнічних процедур. Так, вранці після пробудження та ввечері перед сном слід з використанням гігієнічних серветок і спеціального крему виконувати обтирання тіла. Спочатку невеликими масажними рухами потрібно обробити спину вздовж хребта. А потім коловими діями відбувається обробка всього тіла.
  • Масаж і лікувальна гімнастика. За допомогою цих заходів можна запобігти застою крові, запобігти появі пневмонії, порушень у роботі травного тракту.

  Складові платного догляду за лежачими хворими в Києві та Київській області

  Приватний санаторій для пенсіонерів «Центр Домашньої Турботи» має все необхідне для того, щоб надавати надійний догляд за кожним клієнтом. Наш персонал при роботі зі своїми пацієнтами застосовує два види здійснення догляду за пенсіонерами, які носять назву загального і спеціального.

  турбота і догляд

  Отже, загальний вид складається з наступного:

  • Цілодобовий догляд за підопічним, його самопочуттям та виконанням призначенням лікарів.
  • Здійснення транспортування хворих, які не можуть самостійно дістатися до стаціонарних умов.
  • Надання допомоги в дотриманні особистої гігієни.
  • Транспортування лежачих хворих в Києві та Київській області.
  • Смачне та корисне харчування з вітамінним комплексом.
  • Всі палати щодня прибираються, провітрюються, відбувається заміна постільної білизни та особистого одягу.
  • Профілактичні заходи проти появи тромбів, запалення легень, нормалізації сну та усунення безсоння.
  • Здійснення гімнастичних вправ для усунення ризиків розвитку атрофії м’язів, роботи травного тракту, органів дихання.
  • Дотримання чітко вибудованого розкладу дня.
  • Комфортна та дружня атмосфера перебування, організація цікавого дозвілля.

  лежачий хворий

  Спеціальний вид догляду передбачає здійснення наступних заходів:

  • Лікувальний або профілактичний масаж.
  • Фізіотерапевтичні процедури.
  • Контроль за добовим прийомом їжі та споживаною рідини.
  • Виконання призначень лікарів та контроль за прийомом лікарських препаратів.
  • Заходи по нормалізації роботи ЖКТ.

  Переваги догляду за хворими лежачими людьми в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

  Якщо вам необхідно розмістити свого родича пенсійного віку, прикутого до ліжка, в дійсно гідне та надійне заклад, то слід обирати саме наш «Центр Домашньої Турботи» в Києві. У нас надаються найнадійніші умови розміщення, широкий перелік якісних послуг, безпека перебування та інше.

  хворий лежить

  Усі наші клієнти повністю забезпечуються наступними надійними перевагами:

  • Комфортні умови перебування для мешканців з обмеженими можливостями. У кожній палаті є нові меблі та побутова техніка, сучасні пристрої, протипролежневі матраци.
  • Цілодобовий догляд за станом пенсіонерів, надання всіх необхідних видів допомоги. Завдяки цьому, вдається оперативно впоратися з погіршенням самопочуття не допустити необоротних наслідків та смертельного випадку.
  • Підтримання чистоти та порядку в номерах. Порядок, відсутність сміття та чистота благоприятно відбиваються на психоемоційному стані підопічних, допомагає нормалізувати загальний стан.
  • Корисне та повноцінне харчування. Усі пацієнти отримують збалансоване п’ятиразове харчування, складене професійними дієтологами з урахуванням особливостей організму пенсіонера.
  • Безпека всіх умов перебування. Ми застосовуємо надійну протипожежну систему, лікарі регулярно здійснюють обстеження клієнтів, слідкуємо за динамікою лікування та своєчасно коригуємо проведену терапію.
  • Психологічна підтримка. Наші працівники відновлюють психоемоційний стан та проводять цікавий дозвілля для підвищення настрою літніх людей.

  прийом в дім престарілих

  Професійний догляд за лежачими хворими в Києві та Київській області проводить персонал приватного пансіонату «Центр Домашньої Турботи» за доступними цінами. Звертайтеся і ми обов’язково допоможемо.

  Медична допомога та догляд