You are here:

Транспортування лежачих хворих у Києві та Київській області

хворий на каталці
Якісне медичне транспортування лежачих хворих в Києві та Київській області професійно здійснюється дипломованими спеціалістами з багаторічним досвідом роботи в сучасній службі приватного пансіонату для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи». Усім нашим клієнтам ми надаємо послуги високої якості з дотриманням вимог безпеки всіх наданих умов. На сьогодні така послуга користується широкою популярністю та активно застосовується багатьма нашими клієнтами. Вона надзвичайно необхідна для тих громадян з обмеженими можливостями або захворюваннями, які не можуть самостійно переміщатися та діставатися в умови нашого стаціонару. А ще ми готові виконувати оперативне та безпечне транспортування лежачих хворих недорого не тільки по Києву, але і по всій області у зв’язку з необхідністю доставки літньої людини.

Досить часто наші послуги транспортування хворих з лікарні додому, в інше лікарняне відділення або стаціонарні умови нашого санаторію «Центр Домашньої Турботи» необхідні важкопораненим громадянам з метою проходження комплексної реабілітаційної програми або інших важливих цілей.

Ми працюємо щодня без перерв, свят та вихідних, тому готові надавати вам допомогу у будь-який час доби залежно від ваших потреб. І для кожного окремого замовлення ми складаємо найбільш комфортний, безпечний та оптимальний маршрут з комфортними умовами розміщення незалежно від стану здоров’я людини.

Транспортування лежачих хворих в Києві та ціни отримання послуги

Послуги з перевезення Вартість
Транспортування від 550 грн.
Перевезення лежачих від 550 грн.
Перевезення інвалідів від 550 грн
Підйом поверхами 120 грн./поверх
Перевезення хворого з лікарні додому від 550 грн.
Перевезення хворого на процедури та назад від 550 грн.
Супровід медсестри/лікаря/терапевта/санітара від 380 грн.
Транспортування міжміське від 950 грн.
Транспортування по Україні від 3500 грн.

низькі ціни
Сучасна процедура платного транспортування лежачих хворих фахівцями приватної служби доставки пансіонату «Центр Домашньої Турботи» здійснюється за демократичними та обгрунтованими цінами. Це пояснюється тим, що ми використовуємо демократичну цінову політику з лояльними тарифами. Завдяки цьому, звернення до нас доступно для кожного потребуючого такої послуги людини незалежно від вашого фінансового стану та матеріального благополуччя. Наші послуги не потребують великих витрат при будь-яких патологіях та необхідності використання спеціалізованих та професійних пристосувань. Догляд за лежачими хворими в Києві потребує великих витрат.

Висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи в області обслуговування людей похилого віку сучасного будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» вже тривалий період допомагає пенсіонерам здійснювати комфортне транспортування лежачих хворих з лікарні в потрібне місце за низькою ціною. Формується точна ціна індивідуально відповідно до загального стану і самопочуття клієнта, стабільності стану, необхідності обов’язкового медичного супроводу, використання спеціалізованого обладнання, а також реанімобіля, інших важливих факторів.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Приватна служба транспортування лежачих хворих у Києві «Центр Домашньої Турботи»

  спецтранспорт

  Сучасна служба доставки платного санаторію для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» забезпечує всіх своїх клієнтів професійними та надійними послугами з переміщення літніх людей з важкими захворюваннями та обмеженими можливостями, а також лежачих клієнтів в умовах нашого комфортабельного стаціонару або в інше місце відповідно до потреб клієнта. І в кожному окремому випадку наші досвідчені працівники уважно підходять до складання найшвидшого, безпечного та комфортного маршруту переміщення.

  Перед поїздкою, на всіх її етапах та після прибуття в пункт призначення ми уважно контролюємо стан здоров’я людини. Так, перед поїздкою проводиться обстеження, на основі якого робиться висновок про допустимість здійснення поїздки, прийомі необхідних лікарських препаратів. Потім на протязі всього шляху ми уважно слідкуємо за самопочуттям пенсіонера і у будь-який момент зможемо надати термінову медичну допомогу.

  У нас є власний автомобільний парк з великою кількістю спеціалізованих автомобілів з умовами підвищеного комфорту. Вони оснащені якісним та сучасним обладнанням, спеціалізованими передовими пристосуваннями європейського якості. А також уся поїздка супроводжується бригадою досвідчених спеціалістів у галузі медицини, які здатні здійснювати термінову медичну допомогу. Це дозволить уникнути можливого погіршення стану здоров’я та розвитку важких, незворотніх наслідків.

  медтранспорт

  Міжміська транспортировка лежачих хворих в Києві та Київській області

  машина для транспортировки лежачего

  Ефективна транспортировка лежачих хворих в Києві та Київській області між містами є складною задачею, виконати яку під силу лише професійним спеціалістам з відповідним освітнім рівнем, навичками та знаннями в даній сфері. Усі наші працівники при оформленні на роботу проходять відповідне навчання, а також здатні надавати термінову медичну допомогу. І для цього ми використовуємо передові автомобілі з комфортними умовами розміщення, наявністю сучасної техніки та пристосувань. Все це дозволяє розміщувати пенсіонерів з інвалідністю, обмеженими можливостями та не переживати за те, що він буде відчувати дискомфорт і напруження.

  Незалежно від усіх умов ми надаємо кожному нашому клієнту лише якісну та надійну допомогу навіть в складних та важких ситуаціях. При цьому комфорт та безпека старих людей не залежить від тривалості поїздки та складеного для цього маршруту переміщень.

  У процесі надання послуги ми не просто здійснюємо переміщення пенсіонера на нашому автомобілі, а й доставимо його з ліжка в місці відправлення прямо до ліжка в пункті призначення. Серед наших сучасних пристосувань для цього можна виділити використання переносних ліжок-носилок, крісел з підйомом та інших спеціалізованих засобів.

  Надійна транспортировка лежачих хворих в Києві та Київській області здійснюється професійними спеціалістами з великим досвідом у приватній службі трансферу сучасного пансіонату для похилого населення «Центр Домашньої Турботи» за низькими цінами. Ми гарантуємо безпеку та надання підвищених умов комфорту кожному клієнту. Телефонуйте прямо зараз на нашу гарячу лінію для отримання такої кваліфікованої допомоги або залишайте заявку на нашому офіційному веб-сайті. Спеціалісти зв’яжуться з вами найближчим часом і відповідатимуть на всі ваші питання.