You are here:

Реабілітація при захворюваннях серцево-судинної системи в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

кардіологія

Мережа приватних будинків для літніх людей та інвалідів у Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» надає послуги реабілітаційної допомоги після різних захворювань, в тому числі серцево-судинних. Відновлення хворих з проблемами серця і судин є однією з найбільш актуальних задач на сьогоднішній день, оскільки такі патології займають провідне місце серед смертності серед населення, особливо літнього.

Будь-яка проблема з системою кровообігу призведе до порушення роботи інших органів. Реабілітаційний період має таку ж важливу роль, як і лікування.

Для найшвидшого відновлення, повернення до попереднього життя, активності рекомендовано пройти курс відновлення, бажано у цьому випадку довіритися професіоналам, оскільки доглядати за таким хворим вдома складно. Звернувшись до нашого спеціалізованого закладу, літня людина отримає повний комплекс догляду, якісну реабілітаційну допомогу та цілодобовий догляд.

Вартість реабілітаційної допомоги та проживання в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

ціни для вас

Ціни на всі послуги центру можна переглянути, зайшовши на офіційну сторінку, більш детальні фінансові питання обговорюються у день оформлення, оскільки вони будуть залежати від часу, проведеного у нас, обраних умов проживання, платних послуг, якими скористається клієнт. При поступленні майбутній мешканець може самостійно обрати собі кімнату, вона може бути персональною або з сусідами, все залежить від власних уподобань та фінансового стану пенсіонера. Оплати проводяться зручним для мешканця способом, ми завжди знайдемо відповідний варіант для клієнта. Оформлення офіційне з укладенням письмового договору між пансіонатом та майбутнім клієнтом.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Реабілітаційні заходи при серцево-судинних захворюваннях

  Під час відновлення після таких серйозних захворювань важливий комплексний підхід. Один з видів допомоги – це заняття лікувальною фізкультурою, навантаження повинно визначатися для кожного хворого індивідуально, враховуючи стан здоров’я на даний момент, тяжкість патології, особливості організму, супутні захворювання.

  Лікувальна гімнастика або лікувальна фізкультура при проблемах з серцем і судинами впливає не лише терапевтично, а й профілактично, прискорює лімфо- і кровотік, збільшує обсяг циркулюючої крові, прискорює метаболізм у тканинах, поліпшує мікроциркуляцію, нормалізує артеріальний тиск, поліпшує когнітивні функції, прискорює регенераційні процеси в пошкоджених тканинах. Крім того, поліпшує настрій, стан нервової системи, емоційну сферу.

  захворювання серця

  Важливо почати з легких комплексів вправ у положенні сидячи або лежачи. Потім інструктор повинен поступово підвищувати навантаження, вправи можуть ускладнюватися. Добрий ефект дають заняття плаванням, на спеціальних тренажерах, але все повинно бути під наглядом досвідченого тренера, який розподілить правильно ступінь навантаження для кожного хворого.

  Відновлення в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

  доглядальниця для інвалідів

  У всіх наших філіялах працюють лише досвідчені спеціалісти – лікарі, медичні сестри, реабілітологи, масажисти. Всі програми розробляються персонально для кожного підопічного після вивчення історії захворювання, особливостей перебігу захворювання, його тяжкості. Особлива увага приділяється контролю за станом артеріального тиску, він регулярно вимірюється, показники фіксуються, при виникненні проблем лікар призначає лікування. Завдяки, професійним і ефективним програмам наші мешканці швидше одужують, повертаються до попереднього життя. Важливе значення в пансіонаті приділяється правильному режиму дня та раціону харчування, вся їжа смачна і корисна, меню розробляються геронтологами, враховуючи вік і захворювання. Ми намагаємося забезпечити нашим підопічним спокійне, розмірене життя без стресів, переживань, непотрібних негативних емоцій. Розташування пансіонату за містом на красивій природі і свіжому повітрі дозволяє гуляти на вулиці, що сприяє швидшому відновленню.

  Інші переваги пансіонату «Центр Домашньої Турботи»

  послуги з реабілітації пенсіонерів

  • кімнати просторі та затишні, з усім необхідним для повноцінного перебування, враховуючи специфіку захворювання та потреби таких хворих;
  • пансіонат регулярно відвідують вузькі спеціалісти, які оглядають літніх людей, призначають необхідні обстеження, лікування для лежачих хворих і надають всю необхідну допомогу;
  • у пансіонаті завжди є медичний працівник, тому у разі погіршення самопочуття є до кого звертатися;
  • доступна вартість наших послуг на проживання;
  • швидке оформлення, без великої кількості потрібних документів та довідок;
  • цікавий та корисний відпочинок, у пансіонаті є все для проведення активного дозвілля, кожен знайде собі заняття за душу;
  • охороняється територія;
  • доброзичливі, турботливі та розуміючі працівники;
  • можливість оформлення на певний період часу, одинокі люди, які не можуть піклуватися про себе, можуть проживати у нас постійно;
  • догляд після важких захворювань, післяопераційний догляд, паліативна допомога онкологічним пацієнтам;
  • зручне розташування дозволяє швидко приїхати до своїх рідних;
  • догляд за хворими після інсульту, за хворими хворобою Паркінсона;
  • цілодобовий контроль стану здоров’я та допомога у здійсненні необхідних процедур для людей з обмеженими можливостями в руханні, у кімнатах є все необхідне для них – ходунки, інвалідні візки, костиль.

  лікування захворювань серця

  Потрапивши в будинок для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області на реабілітацію після серцево-судинних захворювань вас чекає допомога справжніх професіоналів своєї справи, чудові умови проживання, швидке відновлення.

  Реабілітація та відновлення літніх людей