You are here:

Догляд за літньою людиною після 80 років у пансіонаті «Центр Домашнього Турботи» у Києві та Київській області

літні люди

Догляд за літніми людьми старше 80 років пропонує мережу приватних будинків для людей похилого віку в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи». Також ми запрошуємо людей похилого віку з будь-якими захворюваннями, людей з обмеженими можливостями, в нашому будинку можна проживати як тимчасово, так і постійно. Практично кожна людина, яка досягла поважних років, потребує підвищеної уваги, піклування та допомоги. Такі люди мають проблеми зі здоров’ям, багато хто має групу інвалідності, не можуть обслужити себе в побутових справах. У сучасному світі через його темп життя, ми постійно зайняті і не завжди вистачає уваги на своїх літніх близьких. Декому потрібне постійне медичне обслуговування та спеціальний догляд, який забезпечити в домашніх умовах просто неможливо. Виходом з такої ситуації може бути оформлення старого в спеціалізовану установу, таку як наш будинок людей похилого віку в Києві. Не слід думати, що ви робите неправильний вчинок або намагаєтеся позбутися старого, навпаки, потрапивши до нас, літня людина буде забезпечена всім необхідним для повноцінної старості, не почуватиметься самотньою і нікому не потрібною.

Вартість догляду в пансіонаті за літніми людьми після 80 років

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

низькі ціниНаш спеціалізований санаторій для літніх людей використовує демократичну цінову політику, ціни на проживання одні з найнижчих по місту та області, тому скористатися нашими послугами можна практично кожному громадянину пенсійного віку. У базову вартість включено багаторазове, збалансоване харчування, цілодобову присутність у пансіоні медичного працівника, організація дозвілля, проживання в комфортних умовах, який вибирає сам собі номер, це може бути кімната на одну людину або з сусідами. Щомісячні оплати для кожного підопічного можуть відрізнятись також від стану його здоров’я, ступеня дієздатності, часу проживання у нас. З додаткових послуг доступний масаж, допомога цілодобової доглядальниці з медичною освітою. Оформлення майбутніх гостей проходить як вдень, так і ввечері, збір документів не займе багато часу. По прибутті громадянин укладає з нашою установою офіційний договір.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Догляд за пенсіонерами старше 80 років у Києві та Київській області

  догляд за пенсіонеркою

  Досвідчені та дипломовані працівники нашого будинку подбають про якісну медичну допомогу для своїх підопічних, забезпечать гідний догляд та цікаве проведення вільного часу. Ми знаємо тонкощі звернення, надання допомоги такій категорії людей, оскільки маємо чималий досвід. Намагаємось забезпечити підопічним безтурботну та щасливу старість у домашній обстановці. Запрошуємо старих незалежно від стану їхнього здоров’я та наявних захворювань.

  Співробітники створили всі умови для безпечного перебування людей з обмеженими можливостями, для них у пансіонаті є всі пристрої для пересування. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям мешканці у стінах нашої установи почуваються значними членами суспільства. Персонал слідкує за гігієною пенсіонерів, якщо потрібно годує їх, супроводжує на прогулянках.

  Лежачим старим забезпечений повний комплекс доглядових процедур, вони забезпечені функціональними ліжками з протипролежневими матрацами, кнопками виклику співробітників над ліжками. Штат складається з досвідчених працівників, серед яких кваліфіковані лікарі, доглядальниці з медичною освітою.

  Крім цього, мережа пансіонатів «Центр домашнього піклування» надає послуги реабілітації після перенесених захворювань, травм, дорожньо-транспортних пригод, оперативних втручань. Реабілітологи пансіону з великим досвідом, усі програми допомоги розробляють з урахуванням індивідуальних особливостей організму, тяжкості захворювання, супутніх патологій. Після такої допомоги старі скоріше йдуть на виправлення, відновлюються після хвороб.

  доглядові процедури

  Всі філії розташовані в красивих місцях за містом, де чисте повітря та сприятлива екологічна обстановка. Завдяки цьому люди похилого віку часто гуляють на вулиці, набираються сил, покращують настрій. Для людей з інвалідністю є спеціально облаштовані місця для прогулянок.

  Інші переваги мережі пансіонатів «Центр домашнього піклування»

  • європейські умови перебування в кімнатах з усім необхідним для повноцінного життя;
  • доступна вартість проживання;
  • догляд після інсульту та інфаркту міокарда;
  • приймаємо старих людей, які страждають на психічні розлади;
  • догляд за онкологічними хворими;
  • упорядкована територія пансіонату, все міститься в чистоті та затишку;
  • передбачені місця, де можна гуляти – лавочки, альтанки, доріжки, для людей з обмеженими можливостями облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • зручне розташування, завдяки якому можна швидко дістатися для відвідування своїх рідних та близьких, біля пансіону є автомобільне паркування, зупинка громадського транспорту;
  • швидке оформлення, для надходження не потрібно тривалого збору документів та медичних довідок;
  • цілодобово охоронювана територія пансіонату;
  • якщо у вас виникли труднощі з переїздом, ми привеземо майбутнього постояльця на сучасному та комфортному автомобілі на будь-яку відстань незалежно від регіону проживання, всі трансфери обладнані всім необхідним для реагування в екстрених ситуаціях, тому у нас є можливість перевозити тяжкохворих, лежачих, інвалідів ;
  • при виникненні проблем з адаптацією наш досвідчений психотерапевт допоможе швидше звикнути до нового місця проживання, нового кола спілкування;
  • доброзичливий та дбайливий колектив, який завжди йде назустріч, виконає всі прохання та побажання;
  • круглодобова медична допомога та контроль стану здоров’я мешканців пансіонату;
  • тимчасове чи постійне проживання, дозволяє оформити свого родича на певний період, наприклад, на час від’їзду рідних у відпустку чи відрядження чи проведення літнього періоду, самотні люди похилого віку можуть проживати у нас постійно;
  • цікаве та корисне проведення вільного часу з відвідуванням цікавих місць у місті, в будинку є велика бібліотека, багато настільних ігор та інших розваг.

  бабуся 80 річна

  Визначаючи свого родича в наш пансіонат для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями «Центр домашнього піклування», ви приймаєте правильне рішення, забезпечивши гідний догляд за літньою людиною з висококваліфікованим доглядом.