You are here:

Будинки для людей похилого віку та пансіонати для психічно хворих у Києві та Київській області

Допомога душевно хворим особам

Наш приватний пансіонат для душевно хворих в місті Києві та Київській області “Центр Домашньої Турботи” запрошує людей у будь-якому стані здоров’я, включаючи і душевно хворих на тимчасове та постійне проживання. Ми займаємося цією діяльністю вже багато років і можемо гарантувати високу якість наданих послуг.

Люди, які страждають захворюваннями душевної сфери, відрізняються особливостями свого поведінки, сприйняття оточуючого світу, тому потребують спеціалізованого догляду. Вони можуть бути безпечними або, навпаки, становити загрозу для оточуючих, тому догляд за ними вдома неможливий.

Звернення до спеціалізованого закладу, такого як наш пансіонат для душевно хворих, полегшить життя вам і вашим близьким. Всі мешканці забезпечені усім необхідним для спокійного життя, регулярним медичним обслуговуванням і цілодобовим присмотрам.

Вартість послуг у нашому санаторії для душевно хворих

ціни для вас

Ціни на проживання та догляд у пансіонаті “Центр Домашньої Турботи” невисокі. Щомісячні виплати будуть трохи відрізнятися залежно від стану здоров’я вступившого, його працездатності, від допомоги, яка буде йому потрібна в обслуговуванні, часу проживання. Крім цього, щомісячні виплати будуть залежати від обраних умов проживання, це може бути номер на одну або декілька осіб. Виплати проводяться готівкою або безготівковими методами. Усі оформлення проходять за укладенням офіційного договору між нашим закладом та майбутнім мешканцем або його представником. Попередню вартість наших послуг можна побачити в прайс-листі, зайшовши на офіційну сторінку пансіонату.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Пансіонат для душевно хворих в Києві: чому варто обрати нас

  • В нашому будинку забезпечено цілодобове спостереження, лікування та діагностику тільки кваліфікованими спеціалістами з великим досвідом та відповідною кваліфікацією для цієї категорії людей.
  • Ми контролюємо прийом призначених медичних препаратів та виконання рекомендацій лікаря.
  • Індивідуальні плани реабілітації для цієї категорії пацієнтів.
  • В пансіонаті створені всі умови для комфортного та безпечного перебування душевно хворих пацієнтів – територія охороняється цілодобово, що уникне самовільного виходу з установи.
  • На пацієнтів не накладається ніякого тиску фізичного або психологічного характеру, всі спостереження проводяться непомітно для них.
  • У кожній палаті дотримується техніка безпеки, відсутні колющі, ріжучі та інші предмети, якими можна завдати шкоду собі та оточуючим, спеціальна сучасна система встановлених вікон не допускає їх самостійного відкривання.

  захворювання психіки

  При цьому вартість професійного догляду та проживання при психічних розладах в Києві є демократичною та доступною для громадян з різним соціальним становищем. Програма з реабілітації та план терапії створюються для кожного психічно хворого персонально, залежно від ступеня прогресування захворювання та стану пацієнта.

  Інші переваги нашого пансіонату для людей з розладами психіки в Києві та Київській області

  Обираючи наш заклад, ви не пошкодуєте про своє рішення, у нас вас чекає комфортне проживання, обслуговування на європейському рівні:
  вип комната

  • Лише сприятлива, підтримуюча морально підопічних атмосфера.
  • Грамотна організація дозвілля, відпочинок розмірений та корисний для здоров’я як фізичного, так і психологічного.
  • Додаткові послуги у вигляді масажу, лікувальної фізкультури, гімнастики.
  • Повноцінні реабілітаційні програми з персональним підходом, швидке відновлення після травм, захворювань, оперативних втручань.
  • Прийом хворих незалежно від ступеня захворювання та форми його прояву.
  • Затишні номери з функціональним меблями та пристосуваннями, які потрібні людям з обмеженими можливостями.
  • Добре та збалансоване, багаторазове харчування.
  • Зручне розташування дозволяє швидко дістатися для відвідування своїх рідних, поруч з пансіоном є зупинка громадського транспорту, автомобільна стоянка.
  • Систематичні огляди пенсіонерів, діагностика їх стану здоров’я.
  • Розміщення реабілітаційного центру для психічно хворих за містом, подалі від шуму та міської суєти, в місцях з красивою природою та свіжим повітрям.
  • Уважне та турботливе ставлення до всіх підопічних, у нас працюють терплячі та доброзичливі люди з високими моральними якостями.
  • Тимчасове або постійне перебування.
  • Мінімальна кількість документів для вступу до нашого закладу.
  • Допомога з переїздом до нашого пансіону.
  • Догляд після інсульту, інфаркту та інших важких патологій.

  Вся система у наших платних пансіонатах для психічно хворих в Києві та Київській області “Центр Домашньої Турботи” прослідкована до дрібниць, ми робимо все для полегшення життя хворої людини, намагаємося звільнити його від емоційних та психічних навантажень. Тому звернення до нашого закладу вже через кілька днів перебування приносить позитивний результат, що благотворно впливає на психічний та емоційний стан людини.

  психічні розлади у літніх

  Для більш детальної консультації звертайтеся до наших фахівців за телефонами, вказаними на сайті, або приїжджайте до пансіонату, щоб ще раз переконатися у правильності свого рішення. Співробітники проведуть вас по території, покажуть кімнати, столову, познайомлять з персоналом.

  Медична допомога та догляд