You are here:

Лікування пролежнів у лежачих людей у пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

допомога пенсіонерам з пролежнями

Мережа пансіонатів у Києві та Київській області “Центр Домашньої Турботи” забезпечує догляд за літніми людьми та інвалідами. Ми приватний заклад з високим рівнем обслуговування та чудовими умовами проживання, метою якого є зробити життя наших підопічних комфортним та цікавим. Однією з наших основних задач є підтримка здоров’я мешканців, ми доглядаємо за лежачими хворими за допомогою професійної медичної допомоги.

Оскільки у нас перебуває багато лежачих людей, ми приділяємо підвищену увагу профілактиці утворення ділянок з пролежнями на шкірі таких хворих. Спочатку з’являється почервоніння, яке з часом запалюється, і якщо не вжити відповідних заходів, перетворюється в виразку. Причиною появи є стискання шкірних покривів хворого при тривалому перебуванні у лежачому положенні, коли порушується кровопостачання тканин, ділянки шкіри поступово атрофіюються.

При виникненні таких дефектів виникають проблеми не лише місцевого характеру, але й значно знижуються імунні сили організму. Утворення пролежнів відбувається на ділянках, які постійно стискаються, при лежанні на спині ураження можуть з’явитися на поясниці та лопатках, на боці – на відповідному плечі та частині обличчя, у людини на інвалідному візку уражаються сідниці та п’ятки.

Вартість проживання в пансіонаті “Центр Домашньої Турботи”

ціни для васОбираючи місце для свого родича, за можливістю віддавайте перевагу приватному будинку, оскільки догляд в ньому буде набагато краще, державні заклади подібного типу через недостатнє матеріальне забезпечення не можуть створити гідний рівень проживання для пенсіонерів. Проживання в нашій мережі пансіонатів доступне за вартістю незважаючи на приватну структуру. За доступною вартістю мешканці отримують європейський рівень обслуговування, допомогу досвідчених фахівців, чудовий догляд. Щомісячні платежі можуть трохи відрізнятися для кожного з мешканців, оскільки залежать від кімнати, яку обере для себе клієнт, стану здоров’я вступившого та рівня допомоги, яку потребує для себе клієнт, навичок самообслуговування.  Основну плату за утримання мешканців беруть на себе родичі та близькі або ж пенсіонер оплачує всі послуги зі своєї пенсії.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Симптоми появи та стадії утворення пролежнів

  розвиток м'язів пенсіонерів

  У лежачого людини, прив’язаної до ліжка, ділянки з пролежнями з’являються, поступово проходячи наступні стадії:

  1. Легке почервоніння з незначним набряканням тканин, яке можна і не помітити, піддається легше всього лікуванню.
  2. Починається запальний процес з гнойниками, бульками, виразками.
  3. Третя стадія характеризується початком процесу некрозу шкіри, з’являються раневі поверхні з гнойовим вмістом, можна побачити жировий шар та м’язові волокна.
  4. До процесу запалення, крім шкіри, приєднується і кісткова тканина, це сама запущена стадія, коли консервативне лікування не є ефективним.

  Профілактика появи некротичних утворень

  Для такої категорії пацієнтів дуже важливий догляд цілодобово, для запобігання появі пролежнів хворий повинен перевертатися у різні пози через кожні 3-4 години. До появи некрозу призводить перебування шкіри в увільному середовищі, це може бути підгузник, який довго не змінювали, пот хворого.

  Тому одяг, постільне і нічне білизна повинні бути постійно сухими і чистими, підгузник змінюватися за необхідності. Для кожного такого пацієнта передбачено протипролежневий матрац, спеціальна подушка.

  Необхідний регулярний огляд шкірних покривів лежачих людей, при перших же ознаках появи запалення відразу починати лікування для запобігання ускладнень, коли допомогти вже досить важко

  Лікування пролежнів у лежачих хворих

  прийом у дім престарілих

  При появі почервоніння на шкірі потрібно починати обробляти цей участок:

  • на першій стадії місце ураження протирається камфорним спиртом або маслом з обліпихи, все робиться аккуратно, без застосування сильного тиску, щоб не травмувати і ще сильніше не пошкодити шкіру;
  • 2 стадія потребує обробки антисептичними препаратами, це може бути хлоргексидин, міромістин та ін.; можна додати заживляючі мазі – Солкосерілова, Левоміколова, гідрогельові пов’язки, різні аплікації;
  • 3 і 4 стадії досить важко піддаються лікуванню, в домашніх умовах при таких дефектах допомогти неможливо, потрібне хірургічне втручання з санацією ранової поверхні, видаленням уражених ділянок, після призначаються адсорбуючі пов’язки та ранозагоюючі препарати.

  Догляд за таким хворим вдома ускладнений, краще на цей час людину залишити в лікарні або спеціалізованому закладі.

  Догляд за хворими з пролежнями в домі людей похилого віку та інвалідів «Центр Домашньої Турботи»

  Наш заклад має навички та досвід роботи з такою категорією хворих, всі працівники кваліфіковані та уважні, забезпечують пацієнту всі необхідні процедури для лікування та профілактики появи пролежнів. В кімнатах з лежачими хворими передбачено все для їх зручності та комфортного перебування.

  Пацієнтам передбачено функціональне ліжко, проти пролежневий матрац, на стіні є кнопки виклику персоналу. Ми забезпечуємо всі профілактичні заходи для запобігання виникнення ділянок з пролежнями, якщо хворий потрапив з такою проблемою, робимо все, щоб її усунути.

  Інші переваги дому для людей похилого віку у Києві

  вилікування від пролежнів

  • цілодобова медична допомога;
  • досвідчений персонал;
  • зручне розташування;
  • доступні ціни;
  • швидке оформлення;
  • ефективна реабілітаційна допомога після різних захворювань, травм, дорожньо-транспортних пригод, оперативних втручань;
  • цікавий та корисний відпочинок;
  • охороняється територія;
  • комфортні умови проживання;
  • догляд після інсульту, інфаркту міокарда та інших важких захворювань;
  • тимчасове або постійне проживання.

  Перебування в пансіонаті для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області дозволить вашим рідним та близьким проживати гідну та спокійну старість.

  Медична допомога та догляд