You are here:

Відновлення після інсульту у Києві та Київській області

періоди перебігу захворювання

Професійне відновлення після інсульту в Києві та Київській області здійснюється командою дипломованих спеціалістів, які мають багаторічний досвід роботи з людьми похилого віку, в приватному будинку для людей похилого віку “Центр Домашньої Турботи”. На сьогодні офіційно встановлено, що щорічно більше, ніж шість мільйонів громадян нашої країни переносять такий напад.

Стан інсульту характеризується як порушення мозкового кровообігу внаслідок походження стрибка артеріального тиску, появи значної кількості тромбів, порушень роботи серцевого м’яза. Ще цей приступ супроводжується миттєвою загибеллю окремих клітин головного мозку, які несуть в собі різні функції і відповідають за слух, зір, когнітивні функції або інше.

У кожного окремого пацієнта кількість, інтенсивність і ступінь прояву негативних наслідків має індивідуальний характер і може суттєво відрізнятися. При цьому у більшості випадків втрачені функції та здібності можна повністю або частково відновити.

Але досягти цього можна лише при своєчасному зверненні за кваліфікованою допомогою до спеціалістів та строгому дотриманні всіх їхніх приписів. В в іншому випадку хворий може не повернути втрачені здібності, набути інвалідність або навіть летальний випадок.

Підсилити ослаблене здоров’я та повернути хворого до колишнього життя можна за допомогою кваліфікованих і досвідчених спеціалістів. Людину слід негайно направити в лікарню для усунення негативних симптомів та купірування приступу. І відразу після цього важливо приступити до надійного відновлення після ішемічного інсульту. І довірити такий надійний і важкий процес слід лише досвідним професіоналам нашого надійного будинку для людей похилого віку “Центр Домашньої Турботи”.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Відновлення літніх людей після інсульту в Києві

  пенсіонер з інсультом

  Пацієнтові необхідно зрозуміти, що після нападу він продовжує жити, і новий етап життя слід зробити максимально комфортним, зручним і безпечним. І велику роль у цьому питанні відіграє саме стан і догляд за людиною у перші кілька місяців після інсультного стану.

  У умовах нашого комфортного будинку для людей похилого віку «Центр Домашньої Турботи» кожен підопічний повністю забезпечується турботою, уважним ставленням, персональним підходом до складання комплексного лікування і реабілітації незалежно від наявних труднощів перебігу хвороби та патологій. При виконанні реабілітаційної програми з хворим працюють кваліфіковані і профільні спеціалісти, а саме логопеди, фізіотерапевти, психологи, психіатри, дієтологи та інші. Вони застосовують лише передові методи впливу в поєднанні з європейським сучасним обладнанням, що призводить до успішних результатів.

  Важливим питанням для всіх наших пацієнтів і їхніх родичів є те, скільки часу проходить реабілітація після інсульту в Києві, яке займе відновлення та повернення до попереднього повноцінного життя. Проте насправді кваліфікований персонал нашого центру реабілітації «Центр Домашньої Турботи» не зможе відповісти на це питання. У кожному конкретному випадку термін буде мати індивідуальний характер і може значно відрізнятися від інших клієнтів. І на цей показник може впливати стан здоров’я людини, отримані ускладнення, оперативність отримання професійної допомоги та інші обставини.

  після інсульту

  Види відновлення після інсульту в санаторії «Центр Домашньої Турботи»

  рухові функції літніх

  • Відновлення рухів після інсульту. Це порушення одне з найпоширеніших серед пенсіонерів. Порадитися з ним можна за допомогою комплексу вправ ЛФК, фізіотерапії, мануальної терапії та інших методів. Починати такі дії слід з самого першого дня після купіровання приступу і поступово збільшувати їх складність і інтенсивність.
  • Відновлення обличчя після інсульту. При такому порушенні відбувається ураження мімічних м’язів і слід виконувати ряд гімнастичних вправ, спрямованих на зміцнення таких мімічних м’язів.
  • Відновлення мозку після інсульту. Усунути збої роботоздатності головного мозку можна при зверненні до досвідчених неврологів нашого центру відновлення після інсульту «Центр Домашньої Турботи».
  • Відновлення ніг після інсульту. Повний або частковий параліч ніг може бути усунений медикаментозною терапією, спрямованою на повернення попередніх функцій.
  • Відновлення пам’яті після інсульту. Після приступу мозкового крововиливу пенсіонер може страждати від ослаблення пам’яті. Нормалізувати її можна за допомогою нескладних вправ у вигляді повторень з постійним ускладненням отриманих відомостей.

  допомога бабусі

  • Відновлення мови після інсульту. Такий дефект усунути може досвідчений логопед з різними методиками проговорювання літер та звуків, складів, співу та читання.
  • Відновлення рук після інсульту. Паралізація рук усувається спеціалізованими вправами, спрямованими на відновлення ослаблених м’язів. Такі дії повинні проводитися під чітким контролем лікарів.
  • Відновлення ходи після інсульту. Спеціалісти за допомогою якісних процедур сприяють поверненню втрачених когнітивних функцій.

  Надійне і безпечне відновлення після інсульту в Києві та Київській області проводиться за доступними цінами в приватному пансіонаті для престарілих людей «Центр Домашньої Турботи».

  Реабілітація літніх людей