You are here:

Медичний патронаж у пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

патронаж над родичами

Мережа пансіонатів у Києві та Київській області пропонує догляд за пенсіонерами та інвалідами. Похилим людям із настанням старості все більше потрібна допомога і підтримка, їм стає все важче впоратися з побутовими справами, особливо якщо людина хвора. Близькі не завжди можуть бути поруч через свою зайнятість, роботу, у такому випадку ми пропонуємо розглянути варіант нашого спеціалізованого закладу, де про вашого родича обов’язково потурбуються. Крім тимчасового і постійного перебування в пансіонаті, ми пропонуємо патронаж.

Опіка над похилим людиною передбачає наступні варіанти:

 • повна опіка;
 • патронаж.

Повна опіка – зазвичай пропонується, якщо пожила людина психічно не здорова. Недієздатність при такій патології визнається тільки за рішенням судової комісії, тільки після цього пенсіонеру може бути призначений опікун. Якщо ви вирішили самі стати опікуном, спочатку добре подумайте, так як на вас лягатимуть всі питання, що стосуються фінансів похилої людини.

Патронаж оформлюється, коли громадянин через свій вік не може повноцінно себе обслуговувати в побутовому плані, виконувати елементарні домашні справи.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Як оформлюється патронаж

  Весь процес оформлення документації за літньою людиною проходить, слідуючи певному законодавству країни:

  • патронаж не оформляється при наявності у громадянина психічного захворювання, у цьому випадку потрібна повна опіка;
  • для того щоб увесь необхідний документ утвердити і визнати дійсним обидві сторони повинні підтвердити свою згоду на всі умови патронажу;
  • співробітники служб соціального захисту не мають права займатися патронажами;
  • опікуном повинна бути представлена людина, яка є родичем старику або інша особа;
  • допускається патронаж над інвалідом у випадку відсутності у нього захворювань психічної сфери.

  опікун для бабусі

  Основні етапи оформлення процедури патронажних відносин:

  патронаж над пожилым

  • Літня людина, яка не може самостійно обслуговувати себе, пише заяву в відповідну організацію, разом з заявою представляє медичний документ, в якому вказується ступінь його здоров’я, на даний момент і висновок лікаря про необхідний для нього догляд.
  • Особа, яка буде його опікуном, також пише заяву, в якій вказується, що він хоче займатися патронажем і пред’являє наступні документи:
  • довідка про стан здоров’я, де вказується відсутність захворювань інфекційного походження, шкідливих звичок, психічних порушень, повинні бути додані довідки їх туберкульозного, психоневрологічного, наркотичного диспансерів;
  • майбутній опікун повинен надати характеристику з місця його трудової діяльності, це служить фактом доказу, що громадянин зможе належним чином надавати допомогу своєму підопічному;
  • документ про наявність у власності житла.

  Після того як комісія розгляне представлені документи і довідки і прийме позитивне рішення про надання патронажу, пенсіонеру буде направлено повідомлення у письмовій формі. Такі ж документи з позитивною відповіддю надсилаються і опікуну. Після обидві сторони повинні укласти договір у письмовій формі. Згідно з законодавством після подання громадянином заяви на надання йому патронажу, опікун повинен бути призначений протягом місяця.

  Що входить в права та обов’язки опікунa

  Необхідний догляд за літньою людиною має свої особливості та нюанси, тому всі ці моменти повинні бути прописані у договорі.

  До обов’язків опікунa включається:

  • виконання різних доручень свого підопічного;
  • надання звітів;
  • чесне і правильне розпорядження майном літньої людини.

  Дуже важливим моментом під час підписання і складання договору на процедуру патронажу є уточнення всіх умов, які в подальшому буде зобов’язаний дотримуватися опікун. Місце проживання літньої людини повинно бути зафіксовано, уточнені умови її побуту, вид допомоги, в яку вона потребує.

  Опікун має право отримати компенсаційні виплати за витрати, які можуть стати передбаченими в процесі виконання прохань, допомоги громадянину, якого він опікує. Оформивши патронаж, опікун не може претендувати на спадщину літньої людини, такий варіант може розглядатися лише після бажання літньої людини включити його у свій заповіт.

  Оформлення патронажу над пенсіонером старше 80 років

  Патронаж над пенсіонером, який досяг свого 80-річчя, є досить популярною послугою, опікун за таку допомогу отримує виплати у випадку, якщо він повністю працездатний, але тимчасово ніде не працює. Період догляду за літньою людиною входить у загальний стаж роботи.

  Якщо щось піде не так, є можливість дострокового розірвання патронажного договору. Надання патронажної допомоги може припинитися у наступних випадках:

  • якщо опікун або літня людина померли;
  • опікун порушує договір, перестає належнo виконувати свою роботу;
  • при порушенні прав і інтересів пенсіонера.

  Помічник за законом може спростувати це рішення, але частіше таке спростування не призводить до результату на користь опікуна. Практично завжди соціальні служби здобувають неоспоримі докази про неналежне виконання обов’язків опікуном. Все це робиться під час перевірки роботи опікунa.

  пансіонат

  У оформленні патронажу потребують громадяни пенсійного віку у випадку відсутності можливості виконання щоденної побутової роботи. У цих питаннях важливо знайти людину високих моральних принципів, доброго та уважного. Взяти на себе таку відповідальність зможе не кожен близький, а тим більше людина, яка не є родичем.

  Послуга патронажу для літніх людей у місті Києві

  Дана послуга досить популярна на сучасному етапі, для такої мети часто залучається спеціалізований заклад, такий як наш приватний пансіонат «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області.

  Ми пансіонат з європейськими умовами проживання та обслуговуванням на найвищому рівні, всі наші філії знаходяться в найкрасивіших місцях Києва та Київської області.

  догляд за родичами

  Послуги для літніх людей в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи» включають в себе:

  • цілодобовий догляд та медичну допомогу для лежачих пацієнтів;
  • правильне та збалансоване харчування;
  • комфортні та просторі кімнати, де проживають наші підопічні;
  • цікавий та корисний відпочинок для пенсіонерів;
  • допомога психотерапевта у якнайшвидшій адаптації до нового оточення, нових умов життя;
  • регулярні медичні огляди вузьких спеціалістів, які приїжджають у будинок престарілих;
  • відвідувати родичів та доглядати за ними можна у будь-який час;
  • лежачі хворі забезпечені комплексним доглядом, цілодобовим присмактанням;
  • кваліфікований догляд після інсульту головного мозку, інфаркту та інших важких захворювань;
  • допомога у переїзді до нашого пансіонату на власному транспорті у супроводі медичного працівника, всі автомобілі нові, зручні та комфортні, обладнані всім необхідним для надання першої медичної допомоги у випадку погіршення самопочуття пасажира;
  • доступна вартість;
  • тимчасове або постійне перебування, можна оформитися на час проведення літнього періоду, реабілітації після перенесених захворювань, на час від’їзду родичів у відпустку або в командировку, одинокa людина, за якою нема кому доглядати може проживати у нас постійно;
  • професійна реабілітація після перелому шийки стегна, травм, у післяопераційному періоді;
  • зручне розташування пансіонатів поза міськими межами, поруч з будинками є автомобільні стоянки, зупинки громадського транспорту, тому до нас легко дістатися;
  • охороняється територія.
  • Пансіонат пропонує послугу доставки літньої людини до нас на нашому комфортабельному та сучасному транспорті з необхідним обладнанням для надання медичної допомоги у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

  уход за больным в пансионате

  У приватному будинку для людей похилого віку та інвалідів та людей з обмеженими можливостями «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області літні люди отримують всі необхідні послуги на високому рівні, доброзичливе та уважне ставлення з боку всього персоналу. Звернувшись до нас, ви даруєте своєму похилому родичу гідне, повне цікавих подій старість, нових друзів і знайомства.