You are here:

Пансіонат після інсульту у Києві та Київській області

догляд

Приватний пансіонат після інсульту в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» є спеціалізованим медичним закладом приватного характеру, який забезпечує якісний та достойний догляд за людьми похилого віку, які зіткнулися з таким страшним діагнозом. Ми надаємо здійснення якісної програми реабілітації з застосуванням персонального підходу до кожного підопічного. А також на території нашого пансіонату є всі необхідні умови для комфортного та безпечного перебування мешканців. У нас надається широкий перелік професійних послуг, які допомагають усунути всі негативні наслідки інсультного нападу.

Інсульт представляє собою порушення мозкового кровообігу і з’являється частіше за все у вигляді ускладнення при наявності гіпертонії, атеросклерозу судин головного мозку, ішемічної хвороби серця, аневризми, при цукровому діабеті та інших патологіях. Фахівці виділяють два основних види розвитку недуги — ішемічний та субарахноїдальне крововиливання.

Але незалежно від виду та особливостей виникнення нападу ні в якому разі не можна здійснювати лікування та відновлення самостійними заходами. Так ви лише ускладните ситуацію, наслідки якої будуть необоротніми аж до летального результату. При частковій втраті попередніх когнітивних функцій і навичок їх можна відновити. Але зробити це можна тільки за умови звернення до досвідчених фахівців та чіткому дотриманні всіх їх рекомендацій. Для цієї мети завжди можна звернутися до нашого сучасного пансіонату для літніх після інсульту «Центр Домашньої Турботи» в Києві.

Низькі ціни в пансіонаті для паралізованих після інсульту «Центр Домашньої Турботи»

ціни для васПри необхідності здійснення якісного догляду та відновлення за такими людьми похилого віку, що перенесли мозкове крововиливання, краще за все помістити людину в спеціалізований заклад. При його виборі одним із головних показників є вартість наданих послуг та проживання. У нашому приватному пансіонаті для пенсіонерів «Центр Домашньої Турботи» ви будете забезпечені комфортними умовами та безпечним перебуванням під цілодобовим контролем професіоналів за доступною вартістю.

Точна вартість всіх послуг буде формуватися персонально залежно від стану хворого, його можливостей до самообслуговування, втрачених навичок та інших особливостей. Детальніше про вартість та її особливості ви завжди можете дізнатися на нашій гарячій лінії або при самостійному вивченні інформації на нашому офіційному сайті.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Чому догляд в пансіонаті для хворих після інсульту краще відновлення вдома

  Досить часто родичі таких хворих віддають перевагу здійсненню догляду самостійно вдома. Але такий варіант не є правильним. Так, ви витратите багато часу і сил, і не у всіх людей є можливість залишити всі свої справи і приділити увагу літній людині. Також у родичів немає професійних знань і навичок для надання всіх необхідних видів допомоги.

  Найбільш правильним і надійним рішенням буде розміщення старика в умовах сучасного пансіонату. При виборі нашого пансіонату для людей після інсульту «Центр Домашньої Турботи» ваш родич буде забезпечений застосуванням професійного і передового обладнання, висококваліфікованим персоналом і цілодобовим доглядом.

  Реабілітація після цього захворювання представляє собою складний процес, який може супроводжуватися великою кількістю ускладнень. Особливо це стосується лежачих хворих, яких необхідно постійно перевертати і не допускати появи пролежнів. Наш персонал проведе всі необхідні заходи для максимально швидкого і повноцінного відновлення.

  дом для літніх людей

  Особливої уваги в цей час заслуговує забезпечення правильного і повноцінного харчування, організація дозвілля і надання психологічної підтримки. А також наш персонал особливо турботливо стежить за дотриманням особистої гігієни, своєчасною заміною підгузків, постільної білизни та іншого. У домашніх умовах такі заходи викликають багато труднощів у недосвідчених родичів.

  Пансіонат після інсульту в Києві — перший крок до одужання

  Наш сучасний дім для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» готовий стати другим домом для вашої близької людини, яка перенесла крововилив в головному мозку. У нас панує затишна і благоприємна атмосфера перебування, персонал оточує всіх хворих турботою і увагою. Все це допомагає підопічним спокійно одужувати, набиратися сил, нормалізувати своє психоемоційне становище віддалено від міської суєти і шуму.

  Всі наші палати оснащені необхідними засобами і пристосуваннями для безпечного перебування літніх людей. Зокрема, є нові меблі, необхідні зручності, побутова техніка, протипролежневі матраци та інші атрибути.

  Також всі наші пацієнти не обмежені в спілкуванні зі своїми родичами та близькими людьми. Ви зможете приїжджати і навідувати їх у будь-який зручний час, а також використання телефонами та іншими гаджетами не обмежується. Розмістити свою близьку людину у нас можна в будь-який час. Для цього слід зателефонувати за номером гарячої лінії, і консультант вам докладно розповість про всі особливості розміщення, вартості та інших відомостях.

  Послуги з догляду за хворими в пансіонаті Київської області після інсульту

  Необхідно усвідомити і бути готовим до того, що перші півроку після такого приступу є найважчими. І саме вони вирішально впливають на питання відновлення втрачених раніше функцій. Людині необхідно отримувати лише професійний і надійний догляд, щоденний контроль і медичну допомогу. Весь персонал нашого дому для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» володіє відповідною кваліфікацією, а також знає, як надавати психологічну підтримку і виявляти турботу за такими пацієнтами.

  інсульт у батька

  У нас застосовується спеціалізована програма відновлення, в яку входить наступне:

  • Комплекс вправ ЛФК для нормалізації працездатності суглобів і відновлення м’язового тонусу. У середньому такі заняття тривають 10-20 хвилин під обов’язковим спостереженням спеціаліста.
  • Профілактика утворення пролежнів у лежачих хворих. Наші працівники володіють навичками здійснення догляду, проведення спеціалізованого масажу, застосовують спеціалізовані засоби догляду проти появи пролежнів.
  • Застосування ортопедичних матраців для зняття підвищеної навантаження з м’язів спини, шиї, суглобних елементів, а також фіксації положення тіла без порушення трофіки тканин.
  • Відновлення втрачених мовних навичок. Здійснення вербального контакту з хворим разом із використанням комплексу вправ для нормалізації мови та ковтальних функцій.
  • Збалансоване і правильне харчування. Для таких хворих у нас розроблена і застосовується спеціалізована дієта. Застосовується їжа, насичена клітковиною, вітамінами, корисними мікроелементами. Необхідно повністю виключити з раціону цукор, каву, мінімізувати цукор, сіль та тваринні жири.
  • Надання психологічної підтримки. Наші працівники уважно стежать за настроєм і емоційним станом підопічних, оскільки в цей час у багатьох хворих прослідковується поява депресії і пригніченого емоційного стану, чого ні в якому разі не можна допускати.

  лежачий хворий

  Сучасний пансіонат після інсульту в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» надає свої якісні і надійні послуги з відновлення та надання комфортних, безпечних умов проживання для пенсіонерів, перенесших крововилив в головний мозок, за доступними цінами.

  Реабілітація літніх людей