You are here:

Проживання в будинку для людей похилого віку в Києві та Київській області «Центр Домашньої Турботи» за пенсію

документи

Мережа приватних спеціалізованих пансіонатів «Центр Домашньої Турботи» запрошує на постійне та тимчасове проживання людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, ми знаходимося у місті Києві та Київській області. На жаль, з віком багатьом людям потрібна стороння допомога, пенсіонери вже не такі активні, знижується працездатність, підводить самопочуття. Багато хто з них вимагає постійної уваги, медичної допомоги, а рідні не завжди можуть бути поряд і піклуватися, є випадки, коли літній людині неможливо повноцінно забезпечити домашній догляд через наявні у неї проблеми зі здоров’ям. У результаті багато людей похилого віку залишаються наданими самим собі, віч-на-віч із проблемами, не вирішеними побутовими справами та іншими турботами. Можна звернутися за допомогою доглядальниці, але розмір щомісячної пенсії частіше не дозволяє це зробити.
Найкращим варіантом буде звернення за допомогою до спеціалізованої установи, такої як наш пансіонат «Центр Домашньої Турботи», потрапивши у який, пенсіонер буде забезпечений усім необхідним для спокійної старості.

Вартість проживання в мережі пансіонатів «Центр Домашньої Турботи»

ціни для васМи приватна установа для людей похилого віку та інвалідів з європейським рівнем обслуговування та якісною медичною допомогою. Незважаючи на це, розміру пенсії громадян достатньо, щоб проживати у нас. Приймаємо людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями незалежно від сфери проживання, стану здоров’я людини. Оформлення в будинок проходить шляхом укладання офіційного письмового договору, всі платежі прозорі, клієнт завжди обізнаний, на що пішли його кошти. Оплати проводяться будь-яким зручним для пенсіонера способом. З усіх питань звертайтесь до нас за телефонами, номери яких вказані на сайті.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Варіанти догляду за людьми похилого віку

  опіка над літніми

  Догляд за літніми можна здійснювати різними способами, кожен з яких має свої особливості, нюанси, недоліки та позитивні аспекти:

  1. Догляд за допомогою членів родини або родичів, цей спосіб є найоптимальнішим з фінансової точки зору, але складність полягає в тому, що якщо людина потребує спеціалізованого догляду та медичного обслуговування, така допомога в домашніх умовах практично неможлива. Крім того, у зв’язку зі своєю зайнятістю родичі не завжди мають можливість приділяти увагу своїм рідним, адже кожен має свою роботу, особисте життя та інші обставини.
  2. Установи, які знаходяться на утриманні держави, тут більше недоліків, ніж позитивних аспектів, оскільки оформити літню людину або інваліда в такий пансіонат проблематично і займає багато часу, потрібно зібрати багато медичних довідок та інших документів. Крім того, черга в заклади такого типу досить велика. Вибираючи такий пансіон, можна заощадити фінансово, вартість проживання там нижче, ніж у приватних закладах, але треба мати на увазі, що обслуговування та догляд будуть значно гіршими через недостатнє фінансування та недостаток обслуговуючого персоналу.
  3. Приватний заклад для літніх в Києві – такому варіанту, якщо є можливість, слід надати перевагу, в цих закладах рівень наданих послуг, умови проживання та харчування краще державних інтернатів. А також створені всі умови для зручності та цікавого проведення часу підопічних.

  У чому особливості приватних пансіонатів, таких як «Центр Домашньої Турботи»

  У приватних пансіонах приватного типу на відміну від знаходяться на державному утриманні можна проживати як тимчасово, так і на постійній основі. Кімнати для мешканців обладнані всім необхідним для повноцінного життя – є окремий санвузол, побутові прилади, зручна та функціональна меблі. У нашому будинку «Центр Домашньої Турботи» клієнт самостійно може обирати собі номер при вступі, можливий варіант проживання одному або з кількома сусідами.

  Мешканці можуть в будь-який час звернутися за медичною допомогою, в будинку завжди є лікар. У ціну на проживання у закладі включається цікавий і різноманітний дозвілля для літніх. Працівники пансіонату регулярно організовують різноманітні свята та заходи.

  З фінансової точки зору вигідно обрати державний пансіонат, на цьому плюси закладу такого типу закінчуються. За можливості віддайте перевагу приватному будинку, такому як «Центр Домашньої Турботи» крім того розміру пенсії повністю вистачить для щомісячної оплати за проживання.
  Переваги обрання будинку для літніх людей «Центр Домашньої Турботи» в Києві та Київській області

  піклування над літніми

  • доброзичливий та турботливий колектив працівників, ми завжди вислуховуємо наших підопічних, стараємося виконати всі їх бажання, виправити зауваження;
  • збалансоване та різноманітне харчування з високими смаковими якостями, якщо потрібно, геронтолог складає дієтичне меню;
  • просторі та затишні кімнати, є пристосування для інвалідів – візки, ходунки, костилі;
  • допомога у доставці пенсіонерів до нашого інтернату на спеціально обладнаному трансфері, всю дорогу пасажир їде під наглядом медичного працівника, в залежності від стану клієнта, це може бути лікар, медична сестра або санітар;
  • зручне розташування всіх філіалів поза містом на красивій природі та свіжому повітрі;
  • на оформлення в пансіон не піде багато часу;
  • здійснюється цілодобовий нагляд за пацієнтами та надання всієї необхідної допомоги медичного характеру, якісна післяопераційна реабілітація, після перебування у нас, людина швидко відновлюється після важких оперативних втручань;
  • територія пансіонату під постійним наглядом¸ все обладнано для зручності пенсіонерів, є пішохідні доріжки для прогулянок на вулиці, лавки, бесідки, для людей з інвалідністю облаштовані спеціальні зони відпочинку;
  • доступна цінова категорія.

  літні люди

  Структура наших установ розроблена відповідно до європейських стандартів, ми робимо все для підопічних, забезпечуємо чудовий догляд, хороші умови перебування, наші підопічні проводять щасливу та спокійну старість, повну цікавих подій.