You are here:

Догляд за людьми похилого віку при запорах в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

призначення лікаря

Мережа приватних пансіонатів “Центр Домашньої Турботи” у Києві та Київській області запрошує літніх людей на тимчасове та постійне проживання. Ми забезпечуємо цілодобове обслуговування наших мешканців, турбуємося про всі аспекти їхнього життя, робимо його комфортним і цікавим. Однією з основних задач нашої діяльності є підтримання належного рівня здоров’я, що досягається комплексним підходом, включаючи своєчасну діагностику, лікування та профілактику.

Однією з частих проблем похилого віку є порушення роботи травної системи, зокрема, поява такого неприємного явища, як запор. Цей стан може бути хронічним, поступово з’являтися і приносити постійний дискомфорт, а також гострий, коли людина вживає у своєму раціоні багато продуктів, що мають стягуючу дію на кишківник, також така форма може бути реакцією на лікування деякими медикаментами, стресові ситуації, нервові зриви.

Причини появи запорів

запор

Така недуга характерна саме для похилого віку, причиною цього є зміни, пов’язані з віком. Основними причинами запору є:

 • погіршення перистальтики у кишківнику, оскільки зменшується м’язовий тонус внаслідок зниження рухової активності у людей пенсійного віку;
 • захворювання ендокринного походження, до таких проблем може призвести цукровий діабет, настання клімактеричного періоду у жінок та інші;
 • неправильний раціон харчування, зловживання смаженим, солодким, їжа повинна містити достатню кількість клітковини;
 • геморой, тріщини, опухолі ускладнюють спорожнення кишківника.
Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Правильне харчування при запорах

  Значно зменшити проблеми із функціонуванням шлунково-кишкового тракту допоможе правильний раціон харчування. Їжа повинна містити достатню кількість клітковини, яку організм може отримати із фруктів та овочів. Помітне поліпшення мікрофлори кишечника відбудеться при вживанні достатньої кількості продуктів кисломолочного походження, цільно зернових круп, нежирних сортів риби, м’яса.

  харчування

  Основні правила дієтичного харчування

  • число вживання їжі в день має бути не менше 5 разів, причому порції повинні бути невеликими;
  • під час дієти забороняється вживати смажені страви, солодощі, здобну випічку, міцну каву, чай, копчені вироби, гострі та пряні страви;
  • обсяги рідкої їжі та у подрібненому вигляді повинні скоротитися;
  • є, слід повільно, ретельно прожовуючи кожен шматок не поспішаючи.

  харчування при запорах

  Лікування запорів

  тошнота

  Найефективнішими способами подолати запор є суворе дотримання дієтичного харчування. Якщо це не дає належного ефекту, фахівець призначає лікарські препарати.

  У таких випадках потрібно потрапити на консультацію до лікаря-гастроентеролога, який підбреє найефективніші препарати для лікування запору, все лікування має підбиратися в індивідуальному порядку, враховуючи особливості організму, протипоказання до прийому деяких ліків.

  Також до комплексу такого лікування входять додаткові процедури, завдяки яким результат від вживаних препаратів посилюється. Перед призначенням лікування хворий обстежується з’ясування причини походження проблеми.

  Можливий при тяжких випадках прийом проносних препаратів, але призначати їх повинен тільки лікар і бажано, щоб їхній склад був тільки з натуральних компонентів.

  Профілактичні заходи, спрямовані на запобігання виникненню запорів

  допомога при запорі

  Якщо слідувати деяким порадам та вживати відповідних заходів профілактики, такого неприємного явища як запор можна уникнути: харчування має бути збалансованим та різноманітним;

  • Використовувати достатню кількість рідини;
  • Вести активний спосіб життя з помірними фізичними навантаженнями;
  • Усунути шкідливі звички.
  • У профілактичних цілях можна пройти курс масажу, ЛФК, всі вони покращують роботу системи травлення.

  При профілактиці запорів слід мати на увазі, що такий стан може виникнути як наслідок іншого тяжкого захворювання. Для цього потрібні регулярні обстеження, усунення факторів ризику. У нас в пансіонаті «Центр Домашнього піклування» здійснюється цілодобове спостереження за хворими з висококваліфікованою медичною допомогою, виявляється післяопераційний догляд. після якого хворий швидше відновлюється та одужує.

  Лікування та профілактика запорів у пансіонаті «Центр домашнього піклування» у Києві та Київській області

  У пансіонаті робиться все, щоби пенсіонер покращив стан свого здоров’я, самопочуття. Навколо створено сприятливу атмосферу, домашню обстановку. Персонал лише доброзичливий та уважний, завжди прийде на допомогу. Співробітники стежать за режимом дня та раціоном своїх підопічних, щоденне меню складається геронтологом. Вся їжа естетично приваблива з високими смаковими якостями, прийом їжі проходить у просторій та сучасній їдальні, лежачим пацієнтам їжа подається до палати.

  Інші переваги нашого будинку для людей похилого віку «Центр домашнього піклування»

  • цілодобовий догляд кваліфікованих спеціалістів, завжди присутній медичний працівник;
  • комфортні і затишні номери для проживання наших підопічних;
  • цікавий та корисний відпочинок з насиченими культурними програмами;
  • допомога психотерапевта, заняття допоможуть швидше адаптуватися до нового середовища, нових умов життя;
  • регулярні візити вузьких спеціалістів для огляду пенсіонерів;
  • відвідування родичів та догляд за ними дозволено у будь-який час;
  • лежачі хворі перебувають під цілодобовим наглядом;
  • кваліфікована допомога з догляду після інсульту, інфаркту та інших важких захворювань;
  • допомога у переїзді до нашого пансіонату власним трансфером;
  • доступні ціни;
  • тимчасове або постійне проживання, можна оформитися на час проведення літнього періоду, реабілітації після перенесених захворювань, на час від’їзду родичів у відпустку або в командировку, одинокі люди, за якими немає хто доглядати, можуть проживати у нас постійно;
  • реабілітаційна допомога після важких захворювань, травм, у післяопераційному періоді;
  • зручне розташування пансіонатів за межами міського масиву, поруч з будинками є автомобільні стоянки, зупинки громадського транспорту, тому до нас легко дістатися;
  • охороняється територія.

  пенсіонери на реабілітації

  Потрапивши в пансіонат для людей похилого віку в Києві і Київської області «Центр Домашнього піклування» ваш літній родич позбавиться багатьох проблем зі здоров’ям, буде забезпечений всім необхідним для спокійної старості.

  Медична допомога та догляд