You are here:

Умови проживання в пансіонатах «Центр Домашньої Турботи» у Києві та Київській області

хоспис для пенсіонерів

Пансіонат для літніх людей і людей з обмеженими можливостями запрошує на тимчасове і постійне проживання. З настанням старості більшості пенсіонерів потрібна опіка та догляд, оскільки все частіше здоров’я підводить, проявляються накопичені за все життя захворювання, потрібна допомога у побутових справах. Близькі не завжди можуть бути поруч, адже у всіх є робота та інші життєві обставини, особливо ситуація ускладнюється, якщо літній родич важко хворий і потребує постійного медичного догляду. Звернувшись до нашого пансіонату, ви забезпечите свого родича найкращими умовами проживання, спокійною та безтурботною старістю.

Вартість проживання в пансіонаті «Центр Домашньої Турботи»

ціни для васЦіни на перебування в нашому приватному спеціалізованому закладі доступні для більшості пенсіонерів країни. За невелику вартість можна отримати європейський рівень проживання, кваліфікований догляд, цілодобову медичну допомогу. Щомісячні виплати залежать від обраної кімнати, місця розташування філіалу, стану здоров’я вступившого пенсіонера, залишених навичок самообслуговування.

Попередні ціни представлені на офіційній сторінці пансіонату, детальніше вартість пребування обговорюється в день вступу літньої людини та укладення договору на проживання.

Вартість проживання

Стандарт (5-місні номери) від 9 000 грн.
Стандарт + (3-місні номери) від 12 000 грн.
VIP (1 або 2-місні номери) від 18 000 грн.

Ціни на послуги в будинку для людей похилого віку

Послуга Вартість
Первинна консультація по телефону БЕЗКОШТОВНО
Екскурсія пансіонатом за попереднім записом
Перевезення хворих від 1 000 грн.
Доглядальниця від 700 грн.
Лікар ЛФК від 1 200 грн.
УЗД від 600 грн.
Масаж від 650 грн.

Запишіться на екскурсію+380 67 010 7175Консультація з питань заселення та реабілітації літніх людей.
Організація трансферу від ліжка до ліжка.

  *Ваші дані залишаться конфіденційними.

  Кімнати для проживання мешканців у пансіонаті “Центр Домашньої Турботи”

  Усі пенсіонери проживають у затишних кімнатах з усім необхідним для повноцінного життя. У кожному номері сучасний ремонт, інтер’єр продуманий до дрібниць, є побутова техніка, окремий санвузол, доступ до інтернету, можливість зв’язку з рідними за допомогою відеозв’язку. Поступаючий громадянин обирає собі 1, 2, 3 місне помешкання, все залежить від власних уподобань та фінансових можливостей. Лежачі пацієнти забезпечені функціональними ліжками з кнопками виклику персоналу.

  кімната літньої людини

  Якщо в номері проживає людина з обмеженими можливостями, їй надані пристосування для пересування – інвалідний візок, костилі, ходунки. Кімнати нагадують комфортабельний номер у санаторії, мешканці проживають в умовах, нагадуючих домашню атмосферу, що має позитивний вплив на емоційний і психічний стан, сприяє хорошому настрою та самопочуттю. У нас панує сприятлива та дружня атмосфера проживання, і наші мешканці почувають себе як вдома, а не в пансіонаті для літніх і інвалідів.

  обладнання кімнати літньоїлюдини

  Рівень обслуговування в нашому будинку для літніх людей

  кімната хворого пенсіонера

  Проживаючи у нашому закладі пенсіонери забезпечені підвищеним комфортом та високоякісним обслуговуванням, з цілодобовою медичною допомогою. Обслуговуючий персонал і фахівці пансіонату мають великий досвід у роботі з людьми похилого віку та інвалідами.

  Ми повністю несемо відповідальність за життя наших підопічних, контролюємо цілодобово стан їхнього здоров’я та самопочуття. Літні люди живуть в домашній атмосфері, спокійним ритмом, не обтяжені турботами, приділяють час тільки собі та своїм інтересам. Кожен знаходить собі заняття за душу, нове захоплення, нових друзів.

  Плюси вибору нашого пансіонату для літніх людей у Києві

  Ми забезпечуємо проживаючих пенсіонерів доглядом та умовами проживання на високому рівні, турбуємось про них як про своїх близьких.

  хоспис

  Обравши наш будинок, літня людина отримує:

  • європейський рівень обслуговування;
  • всі пансіонати мережі “Центр Домашньої Турботи” побудовані у вигляді комфортабельних котеджів за містом на свіжому повітрі та красивій природі;
  • тільки професійний медичний сервіс доступний у будь-який час доби, у пансіонаті завжди чергує лікар або медична сестра;
  • планові приїзди фахівців вузької спеціалізації для огляду, проживаючих у пансіонаті;
  • хороша та грамотна організація дозвілля та відпочинку літніх людей;
  • багаторазове, повноцінне харчування, раціон розроблений спеціально для людей похилого віку;
  • зручне розташування всіх філіалів поблизу транспортного вузла, поруч з автобусною зупинкою, автомобільним парком;
  • допомога по доставці власним автомобілем на будь-яку відстань, незалежно від регіону;
  • ми приймаємо всіх літніх людей, незалежно від наявних проблем зі здоров’ям, у нас можна проживати як тимчасово, так і постійно;
  •  догляд за хворими після операцій, інсульту, інфаркту міокарда та інших важких патологій;
  • професійна реабілітаційна допомога;
  • доступна вартість незважаючи на такий високий рівень обслуговування та умови проживання в пансіонаті;
  • можливість відвідування літніх людей у будь-який зручний час.

  пенсіонери

  Обираючи наш пансіонат у Києві “Центр Домашньої Турботи”, ви забезпечуєте своїх родичів чудовими умовами проживання, достойною та спокійною старістю. Докладну інформацію про роботу закладу можна отримати, зателефонувавши нам за номерами, вказаними на сайті, фахівці відповідатимуть на будь-які питання.